article
1.6590818
ENSCHEDE - Op deze plek zijn in de loop van zondagmiddag de uitslagen en doelpuntenmakers te zien van de wedstrijden die zondag zijn gespeeld in het regionale amateurvoetbal.
Uitslagen en doelpuntmakers amateurvoetbal zondag
ENSCHEDE - Op deze plek zijn in de loop van zondagmiddag de uitslagen en doelpuntenmakers te zien van de wedstrijden die zondag zijn gespeeld in het regionale amateurvoetbal.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntmakers-amateurvoetbal-zondag-1.6590818
2016-10-30T15:35:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6591369.1477847684!image/image-6591369.JPG
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntmakers amateurvoetbal zondag

Uitslagen en doelpuntmakers amateurvoetbal zondag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      De selectie van Losser viert de periodetitel. Foto: Robin Hilberink
    ENSCHEDE - Op deze plek zijn in de loop van zondagmiddag de uitslagen en doelpuntenmakers te zien van de wedstrijden die zondag zijn gespeeld in het regionale amateurvoetbal.

    Eerste klasse E
    Longa’30 – Tubantia 2-0 (1-0). Klein Goldewijk 1-0, Heinsbroek 2-0 (pen.).
    De Zweef – Alcides 1-0 (1-0). Dikkers 1-0.
    Heino – Rigtersbleek 2-2 (2-1). Keijzer 1-0, Teunissen 1-1, W. Gerritsen 2-1, Sotto da Silva 2-2.
    Stevo – Germania 2-0 (2-0). Broekhuis 1-0 (pen.), R. Wigger 2-0.
    TVC’28 – BVC’12 0-2 (0-2). N. Sebens 0-1, R. Sebens 0-2.

    Bemmel periodekampioen.

    Tweede klasse I
    FC Winterswijk – Babberich 1-0 (0-0). Sesink 1-0.
    OBW – RKZVC 1-3 (0-1). Schutten 0-1, Cornelissen 1-1, Rhebergen 1-2, Schutten 1-3.


    Concordia Wehl periodekampioen.

    Tweede klasse J
    ATC’65-Luctor et Emergo 1-3 (1-2). Krake 1-0, Kaya 1-1, Lars ten Hoeve 1-2 en 1-3.
    Schalkhaar-Achilles’12 1-0 (0-0). Te Riele 1-0.
    BWO-KOSC 3-3 (1-0). Bilanovic 1-0, Harm Bossink 1-1 (pen.) en 1-2, Van Gessel 2-2, Bilanovic 3-2 (pen.), Weierink 3-3.
    MVV’29-PH 3-1 (1-0). Koen Lesker 1-0 (pen.), Van der Meulen 2-0, Velthof 2-1, Oude Avenhuis 3-1.
    SDC’12-WSV werd afgelast vanwege een sterfgeval bij SDC’12 op zondagochtend.

    Luctor et Emergo winnaar eerste periode.

    Derde klasse A
    Sportclub Enschede-NEO 2-0 (1-0). Van der Molen 1-0, Tuin 2-0.
    WVV’34-Victoria’28 0-1 (0-0). Germeraad 0-1.
    Eilermark-De Tukkers 2-1 (1-0). Cooper 1-0, Bako 2-0, Hulshof 2-1.
    De Tubanters 1897-Vogido 0-3 (0-1). Busch 0-1, 0-2 en 0-3 (pen.).
    FC Suryoye Mediterraneo-AJC’96 3-1 (0-0). Niemeijer 0-1, Karakas 1-1, Lucas Aydin 2-1, Tunc 3-1.
    Reutum-Oldenzaal 2-2 (1-0). Mark Morskieft 1-0, Te Nijenhuis 1-1, Mark Morskieft 2-1, Rickhoff 2-2.
    DSVD-Juventa’12 0-0.

    Victoria’28 periodekampioen.

    Derde klasse B
    Columbia – Twenthe 4-1 (1-0). De Jong 1-0, Oonk 2-0, Koutamey 3-0, Nijland 3-1, De Jong 4-1.

    Overwetering periodekampioen.

    Derde klasse C
    Bon Boys – FC Trias 3-0 (3-0). Richters 1-0, Vrieze 2-0, Witbreuk 3-0.
    Grol – VDZ 1-0 (0-0). Warnar 1-0.

    Bon Boys periodekampioen.

    Vierde klasse A
    RSC - La Première 1-0 (1-0). J. Siemerink 1-0.
    Borne - Sportlust Vroomshoop 2-3 (2-0). Vos 1-0 en 2-0, Sickman 2-1 (pen.), A. Hankamp 2-2, D. Hankamp 2-3.
    Losser - De Lutte 2-0 (1-0). Nijhof 1-0, Smudde 2-0.
    Vasse - Saasveldia 0-4 (0-1). D. Rikkert 0-1 en 0-2, B. Kenkhuis 0-3, R. Oosterik 0-4.
    Hengelo - Berghuizen 1-2 (1-1). Reijmer 0-1, Peters 1-1, Karaduman 1-2.
    Enter - Almelo 3-2 (1-2). Protzman 0-1, Wolters 1-1, Roling 1-2, Kerkhof 2-2, Wegdam 3-2.
    Sportclub Overdinkel - UD Weerselo 2-0 (1-0). Klein Robbenaar 1-0, Hagels 2-0.

    Losser periodekampioen.

    Vierde klasse B
    LSV - Barbaros 1-5 (1-0). Westerman 1-0, Bilen 1-1, Avsar 1-2, Bilen 1-3, Babuloglu 1-4, Kocoz 1-5.
    Markelo - Hector 1-1 (1-1). Wolters 0-1 (pen.), Schreurs 1-1.
    TVO - FC Aramea 1-2 (1-1). Faad Saadi 0-1, A. van Laar 1-1, Faad Saadi 1-2.
    GFC - Rood Zwart 1-3 (0-2). Hudepol 0-1, De Graaf 0-2, Oude Meijers 0-3 (pen.), Siegers 1-3.
    Rietmolen - EMOS 1-7 (0-5). Klein 0-1, Scholten 0-2, D. Bergers 0-3, Trap 0-4, D. Bergers 0-5, Scholte 0-6, Klein 0-7, Ter Braak 1-7 (pen.).
    BSC Unisson - Hoeve Vooruit 3-0 (1-0). Wissink 1-0, Brinkman 2-0, Wiggers 3-0.
    't Centrum - Avanti Wilskracht 0-5 (0-2). C. Scholtens 0-1, Huuskes 0-2, Richters 0-3, Huuskes 0-4 en 0-5.
     
    Barbaros pakte eerder deze maand al de eerste periode.

    Vierde klasse C
    FC Eibergen - Ruurlo 0-1 (0-1). Hoijtink 0-1.
    Vios Beltrum - Reünie 0-0.
    KSH - KSV 3-1 (2-0). Spieker 1-0 en 2-0, Kampshof 3-0, Overkamp 3-1.
    MEC - Rekken 2-3 (1-1). Roos 0-1, Maas 1-1, Van Eerden 1-2 (e.d.), Deunk 2-2, Van der Luyt 2-3.
    AD'69 - Zelhem 2-2 (1-0). M. Ebbers 1-0, 1-1, M. Ebbers 2-1, 2-2.
    Erix - Wolfersveen 4-0 (1-0). R. ten Have 1-0, Van Ittersum 2-0, P. ten Have 3-0 en 4-0.

    AD'69 periodekampioen.

    Vierde klasse H
    Holten - Hoonhorst 7-2 (2-1). Broeks 0-1 (pen.), Wissink 1-1, B. Tuitert 2-1 (pen.), J. Huisman 3-1 en 4-1, Jansen 5-1, Broeks 5-2, Wissink 6-2 en 7-2.
    Haarle - Broekland 1-3 (0-1). Schiphorst 0-1, 0-2 en 0-3, Ten Have 1-3.

    Lettele periodekampioen.

    Vijfde klasse A
    Enschedese Boys - DTC'07 1-2 (1-1). J. Nijhuis 0-1, Reis 1-1, Analbers 1-2.
    Manderveen - Phenix 0-2 (0-1). Arens 0-1, Eilander 0-2.
    Bornerbroek - Heracles 1-3 (0-2). Vos 0-1, Nanete Remisio de Carvalho 0-2, Zwijnenberg 1-2, Dollekamp 1-3.
    Fleringen - UDI 4-1 (3-0). Tijink 1-0, Wissink 2-0, Heithuis 3-0, Bonzet 3-1, Heithuis 4-1.
    Langeveen - Vosta 1-2 (0-0). Wubs 0-1, Timmer 1-1, Hesselink 1-2.
    Sportlust Glanerbrug - SVV'91 8-1 (2-1). Gonzalez 0-1, Holtman 1-1, Strijker 2-1, Temelkov 3-1, Holtman 4-1, Temelkov 5-1, 6-1 en 7-1, Van der Veen 8-1.
    TVV - Zenderen Vooruit 0-5 (0-1). T. Vetketel 0-1, Oude Breuil 0-2, Slamp 0-3 en 0-4, Pol 0-5.

    Sportlust Glanerbrug pakt de periodetitel.

    Vijfde klasse B
    Bentelo - EGVV 3-1 (1-1). R. Zieverink 0-1 (pen.), Vonder 1-1, Ten Brink 2-1 en 3-1.
    Haarlo - GSV'63 1-0 (1-0). Van den Dobbelsteen 1-0.
    Vosseveld - DEO 1-4 (0-1). Graaskamp 0-1, Veldkamp 1-1, Tackenkamp 1-2, Kornegoor 1-3, Hendriksen 1-4.
    Meddo - Haaksbergen 1-2 (1-1). Te Molder 1-0, Van der Kolk 1-1, Kerkemeijer 1-2.
    Lochuizen - Diepenheim 2-2 (2-2). Geerdink 1-0, M. Jansen 1-1, Maurix 2-1, Kleinmeulman 2-2.
    Delden - Buurse 0-4 (0-2). Ten Vregelaar 0-1, Bomkamp 0-2, Onstein 0-3, Bomkamp 0-4.