article
1.6533279
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 15 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntmakers zaterdagvoetbal
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 15 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntmakers-zaterdagvoetbal-1.6533279
2016-10-15T14:46:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6533543.1476549011!httpImage/image-6533543.jpg
Sport,Voetbal,Amateurvoetbal
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntmakers zaterdagvoetbal

Uitslagen en doelpuntmakers zaterdagvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Voetbal Hellendoorn tegen ZAC. Op de foto Stephan Lamers
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 15 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Eerste klasse D
    WHC – DOS’37 3-3 (2-0). Van Marle 1-0, Dijkhof 2-0, Hegeman 2-1, Van Marle 3-1, Van der Velden 3-2, Meier 3-3.
    DETO Twenterand – DUNO 0-2 (0-0). Ali 0-1, Talsma 0-2.
    SVZW – Vroomshoopse Boys 2-0 (2-0). Maskoul 1-0, Ter Avest 2-0.
    Hulzense Boys – De Esch 4-0 (3-0). Velt 1-0, Kamphuis 2-0 en 3-0, M. Rohaan 4-0.

    Tweede klasse H
    Den Ham – WVF 1-1 (1-1). Vijfhuizen 1-0, Van der Vegte 1-1.
    Enter Vooruit – Sparta E. 1-0 (1-0). Peppels 1-0.
    Hellendoorn – ZAC 1-2 (1-1). Vulkers 0-1, Claassen 1-1, Vulkers 1-2.
    Quick’20 – DZSV 2-2 (1-0). Leijdekkers 1-0, Kempers 2-0, N. Tamboer 2-1, M. Tamboer 2-2.

    Derde klasse D
    Blauw Wit’66 - Bergentheim 1-7 (0-3). Schuldink 0-1, Plaggenmarsch 0-2, Nijenhuis 0-3, Mannessen (ed) 1-3, Wevers 1-4, Buitenhuis 1-5 en 1-6, Ten Brinke 1-7.
    Mariënberg - SVVN 4-1 (3-1). Morsink 0-1, Buitenhuis 1-1, Plaggenmars 2-1, Zweers 3-1, De Lange 4-1.
    ON - Rijssen Vooruit 3-1 (1-0). Azhimi 1-0, Hondebrink 2-0, C. Kisa 2-1, Saircec 3-1.
    Voorwaarts V. - Juliana’32 (0-2). Huiskes 0-1, F. Kuijt 0-2, B. Bove 1-2, Harms 2-2, Petekci 2-3.
    Wilhelminaschool - DES 0-1 (0-0). Mulder 0-1.
    Lemele - Drienerlo 3-4 (1-3). Schoenmaker 1-0, Van den Boog 1-1, Van der Meijden 1-2, Trauernicht 1-3, Kleinlugtenbeld 2-3 en 3-3, Grin 3-4.
    RKSV - Kloosterhaar 0-4 (0-2). M. Boshove 0-1, Ravenhorst 0-2, M. Boshove 0-3, Nijboer 0-4.

    Vierde klasse D Oost
    Daarle - Blauwwitters 1-1 (0-1). Schukkink 0-1, Remco Kamphuis 1-1.
    Achilles Enschede - ASV'57 2-3 (1-3). Visser 0-1, Schwarte 0-2, Koorn 0-3, Gort 1-3, J. ter Horst 2-3.
    SC Rijssen - PW 2-2 (0-1). Bos 0-1, Schottert 1-1, Meuleman 1-2, Witten 2-2.
    Grolse Boys - DRC'12 3-0 (1-0). De Sousa Cavalcante 1-0, Firing 2-0, L. Berentsen 3-0.
    Zuid Eschmarke - Daarlerveen 0-4 (0-2). Wesselink 0-1, Ten Duits 0-2, Wesselink 0-3, Marsman 0-4.
    FC Winterswijk - MVV'69 8-1 (4-0). Geurkink 1-0, H. Elferdink 2-0, M. Bruntink 3-0 en 4-0, Eektimmerman 4-1, Geurkink 5-1, Van de Worp 6-1 en 7-1, Elferdink 8-1.

    Vierde klasse D Noord
    Angelslo - SVV'56 7-5 (3-3). J. Nijboer 0-1, D. Garazlic 1-1, El Asri 2-1, Schutte 2-2 (pen.), Mulder 3-2, N. van Dijk 3-3, J. Nijboer 3-4, Wessels 3-5, Ter Beek 4-5, De Jong 5-5, D. Garazlic 6-5, El Asri 7-5.
    Avereest - Bruchterveld 0-2 (0-0). Reinders 0-1, Otten 0-2 (pen.).