Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen zondag amateurs

Uitslagen zondag amateurs

De voetbal uitslagen van de zondag amateurs zijn als volgt:

Hoofdklasse C

Quick'20 - WKE 3-3 (2-1). Kamphuis 1-0, Koops 1-1, Gouriye 2-1, Weerman 2-2, Eleveld 2-3, Aydin 3-3.
De Bataven - HSC'21 1-1 (0-1). Holtkamp 0-1, Derksen 1-1.
Sneek Wit Zwart - Germania 0-0
Alcides - SC Joure 0-1 (0-1)
WSV - Babberich 3-2 (2-1)
FC Lienden - De Treffers 1-2 (1-1)
Achilles'29 - Be Quick 1887 1-0 (1-0)



Eerste klasse E

Avanti (W)-AWC 1-3 (0-1). Can 0-1, Twellaar 1-1, Pauw 1-2, Nieuwenhuis 1-3.

Juliana '31-Rigtersbleek 0-0.

Kon. UD-ATC '65 4-0 (0-0). Haveman 1-0, Tuitert 2-0, Boonk 3-0, Gallas 4-0.

NEC-Sportclub Enschede 1-0 (1-0). Rasa 1-0.

Overige uitslag: Rohda-Rheden 0-0.

Tweede klasse J

Tubantia-Achilles’12 3-1 (1-1). Jeroen Steggink 1-0, Bart de Jong 1-1, Tom Geerdinck 2-1, Peters 3-1.

Grol-Heino 4-3 (1-2). Jansen 0-1, Kaak 1-1, Smit 1-2, Nijhof 2-2 en 3-2, Huisjes 3-3, Kaak 4-3.

Wijhe’92-Vogido 2-3 (1-2). Pol 1-0, Schepers 1-1, Migchelbrink 1-2, Pol 2-2, Homrighausen 2-3.

Markelo-De Zweef 2-2 (1-0). Landeweerd 1-0, De Jong 2-0, Niels Hegeman 2-1, Damman 2-2.

sv Zwolle-STEVO 1-0 (0-0). Van der Vegt 1-0.

De Tubanters 1897-Twenthe 3-2 (0-1). Nijland 0-1, Timmerman 1-1 en 2-1, Becker 3-1, Horselenberg 3-2.

Derde klasse A

Victoria’28-Rood Zwart 0-1 (0-1). Vincent Kenkhuis 0-1.

Duel gestaakt tijdens de rust wegens een blessure van scheidsrechter Splithof.

Berghuizen-DOS’19 1-0 (1-0). Roelofsen 1-0.

NEO-KOSC 1-0 (1-0). Ter Braak 1-0.

PH-BWO 4-0 (0-0). Eigen doelpunt 1-0, Gasthuis 2-0, De Vries 3-0 en 4-0.

De Tukkers-TVC’28 en Hector-AJC’96 werden afgelast.



Derde klasse B

Haarle-Lemelerveld 2-2 (0-2). Jeroen Schrijver 0-1, Niels Schrijver 0-2, Dennis Cents 1-2 (pen.), Westendorp 2-2.


Derde klasse C

FC Eibergen-Sp. Brummen 0-1 (0-0). Kevin Lourens 0-1.

Varsseveld-WVC 0-0 (0-0).

Longa’30-VIOD 3-1 (2-1). Bleumink 1-0, Calderwood 2-0, Tekerlek 2-1, Bleumink 3-1.



Vierde klasse A

Glanerbrug-Enschedese Boys 7-0 (4-0). Brocx 1-0, M. Aydin 2-0, Messo 3-0, M. Aydin 4-0, Holtman 5-0 en 6-0, Messo 7-0.

DSVD-UD (W) 4-1 (3-0). Kerkhof Jonkman 1-0, 2-0 en 3-0, Imming (pen.) 3-1, Weggen 4-1.

Bon Boys-De Lutte 0-4 (0-3). Hesselink 0-1, Senger 0-2, Kempers 0-3, Senger 0-4.

Losser-Sportclub Overdinkel gestaakt bij rust bij 1-0. Nijhuis 1-0.

Oldenzaal-Hengelo 1-1 (0-0). Hayta 0-1, Ramirez (pen.) 1-1.

TVV-Eilermark 1-4 (1-2). Ayhan 0-1, Abdou Hassan 0-2, Kocoz 1-2, Sanders 1-3, Veenendaal 1-4.



Vierde klasse B

Omhoog-WVV '34 2-4 (1-2). R. Otten 0-1, ten Hove 1-1, T. ten Breteler 1-2, Pikkemaat 2-2, T. ten Breteler 2-3, ten Thije Boonkmap 2-4.

MVV '29-Enter 3-2 (1-2). Nijhof 0-1, Lesscher 1-1, ten Berge 1-2, Hemmer 2-2, Reinerink 3-2.

Fleringen-GFC 0-0.

EMMS-Bentelo 1-1 (0-1). Smit 0-1, Boertien 1-1.

OVC '21-Wierden 1-4 (0-3). A. Ronhaar 0-1, Olde Olthof 0-2, Moes 0-3, Herberink 1-3, Moes 1-4.

Almelo-Rietvogels 2-0 (0-0). A. Maag 1-0, Atesci 2-0.



Vierde klasse C

Dinxperlo-FC Trias 0-2 (0-0). Te Selle 0-1 en 0-2.

Winterswijk-Sportclub Neede 0-0.

Vosseveld-Reünie 1-1 (1-0). Van den Worp 1-0, Rharsisse 1-1.



Vierde klasse H

Holten-Turkse Kracht 1-2 (1-1). Kaya 0-1, Knapen 1-1, Kilic 1-2.

Vijfde klasse A

Bornerbroek-Luctor et Emergo 5-2 (2-1). Daan Scholten 1-0, Tim Scholten 2-0, Jacobs 2-1, Tim Jacobs 3-1, Braamhaar 4-1, Jacobs 4-2, Grimberg 5-2.

Wilhelminaschool-Borne 3-3 (0-0). Aben 1-0, De Jonge 1-1, De Jonge 1-2, De Jonge 1-3, Herder 2-3, Kruger 3-3.

La Première-Vasse 0-0. Na 45 minuten gestaakt na een beenbreuk van Christian Geers van Vasse.

RSC-TVO 2-1 (0-1). L. Horstink 0-1, Egberink 1-1, Helthuis 2-1.

Saasveldia-Zenderen Vooruit 1-3 (1-1). Lubbers 1-0, Pol 1-1, Ter Stege 1-2, T. Besselink 1-3.

Reutum-DTC'07 3-0 (1-0). Lammerink 1-0, N. Brunninkhuis 2-0, Kolman 3-0.



Vijfde klasse B

GSV'63-Vosta 2-4 (2-0). Rensink 1-0, Rensink 2-0, F. Bonthuis 2-1, E. Bonthuis 2-2, Trap 2-3, F. Bonthuis 2-4.

't Centrum-LSV 0-2 (0-2). Bergers 0-1, R. Baveld 0-2.

Mediterraneo-Klein Dochteren 0-0.

Emos-DEO 1-1 (1-1). Kistemaker 0-1, Westerhof 1-1.

Buurse-Witkampers 1-3 (0-1). Hartelman 0-1, Ter Huurne 1-1, Kollen 1-2, Kollen 1-3.

Phenix-SVV'91 5-2 (4-0). Eilander 1-0, Van Dolderen 2-0, Van der Veen 3-0, Lasval 4-0, Lasval 5-0, Bosman 5-1, Bosman 5-2.

zesde klasse A

SV Nijverdal - UDI 0-2 (0-1). Hoekstra 0-1, M. Huizing 0-2.

Rijssen Vooruit - Manderveen 1-2 (1-1). Webbink 0-1, Goossen 1-1, Stopel 1-2.

BSC Unisson - RKSV 10-0. Kohn 1-0, Schipper 2-0, Schoonheden 3-0, V. Goris 4-0, Kohn 5-0, 6-0 en 7-0, Schipper 8-0, Kohn 9-0, Schoonheden 10-0.

Zuid Eschmarke - Sportlust Vroomshoop 2-1 (1-0). Rast 1-0, 65. Haverkort 1-1, 80. Van der Veen 2-1.

Delden - Langeveen 1-2 (1-1). Brinkcate 1-0, Hesselink 1-1, Hesselink 1-2.

Barbaros - AVC Heracles 4-1 (3-0). Odabas 1-0 en 2-0, Coskunsu 3-0, Sinasi 4-0, De Vries 4-1.

zesde klasse C

Noordijk - SVBV 0-0

Lochuizen - Mariënveld 2-1 (0-0). Te Kolstee 1-0, Kamperman 2-0, 2-1 onbekende speler

EGVV - KSH 5-6 (0-5). Spieker 0-1 en 0-2, Duijn 0-3, Esseling 0-4, Lankveld 0-5, Klein Braskamp 1-5, Reurink 2-5, Megelink 3-5, Esseling 3-6, Megelink 4-6, Meerman 5-6.

Meddo – Rekken 2-5 (1-3). Kuiper 0-1, onbekende speler 1-1, Kuiper 1-2, Rhebergen 1-3, Kuiper 1-4, Rexwinkel 1-5, onbekende speler 2-5.

Rietmolen – Diepenheim 2-1 (1-1). Waanders 1-0, Jansen 1-1, Lansink 2-1.

Halle – Hoeve Vooruit 0-2 (0-1). Eijsink 0-1, Scheffer 0-2 (eigen doelpunt)

Route Suc6