article
1.6288567
ENSCHEDE - De eerste speelronde in de beker zit er op, dinsdagavond kwamen verschillende teams uit de regio in actie. Bekijk hieronder de uitslagen:
Update | Uitslagen tweede voorronde districtsbeker amateurvoetbal
ENSCHEDE - De eerste speelronde in de beker zit er op, dinsdagavond kwamen verschillende teams uit de regio in actie. Bekijk hieronder de uitslagen:
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/update-uitslagen-tweede-voorronde-districtsbeker-amateurvoetbal-1.6288567
2016-08-23T19:16:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6288678.1471981581!httpImage/image-6288678.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Update | Uitslagen tweede voorronde districtsbeker amateurvoetbal

Update | Uitslagen tweede voorronde districtsbeker amateurvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ENSCHEDE - De eerste speelronde in de beker zit er op, dinsdagavond kwamen verschillende teams uit de regio in actie. Bekijk hieronder de uitslagen:

    Eerste en tweedeklassers

    Groep 81
    Achilles'12 - Longa'30 1-2 (0-1).


    Groep 83
    Rohda Raalte - ATC'65 4-0 (1-0)

    Groep 85
    BWO - Sparta Enschede 2-1 (1-1)
    Rigtersbleek - FC Winterswijk 3-1 (1-1)

    Groep 88
    Tubantia - Quick'20 5-2 (4-1)

    De Esch - SDC'12 2-1 (1-1)

    Groep 89
    MVV'29 - DETO Twenterand 0-1 (0-0).

    Enter Vooruit - TVC'28 5-0 (3-0)

    Groep 90
    De Zweef - Hellendoorn 2-0 (0-0).
    Luctor et Emergo - Hulzense Boys 3-0 (2-0)

    Groep 91
    Den Ham - Stevo 0-0
    DOS'37 - PH 3-1 (2-1)

     
    Groepen vanaf derde klasse
     

    Groep 2
    Daarle – Juventa’12 0-4.
    SDOL – Kloosterhaar 2-3.


    Groep 3
    GSV’63 – Keijenburgse Boys 1-1.
     

    Groep 8
    Marienberg – Manderveen 7-1.
    SVV’56 – Daarlerveen 2-1.

    Groep 14
    WVV’34 – FC Trias 1-2.
    Rekken – FC Winterswijk (zat.) 3-3.

    Groep 16
    Enter – Excelsior’31 2 0-6.
    Rijssen Vooruit – Bornerbroek 12-1.

    Groep 26
    OVC’21 – Bergentheim 3-2.

    Groep 30
    Vasse – Reutum 2-1.
    Langeveen – Voorwaarts V. 0-10.

    Groep 31
    Marienheem – DES 2-4.

    Groep 35
    Haarle – Lemelerveld 0-6.
    SVVN – Nieuw Heeten 1-2.

    Groep 38
    Lochuizen – Hector 3-10.
    MEC – Bredevoort 4-0.

    Groep 39
    Hoeve Vooruit – FC Eibergen 5-1.
    Delden – Bon Boys 1-6.

    Groep 44
    Neede – Wilhelminaschool 1-1.
    Hengelo – TVO 4-1.

    Groep 45
    Markelo – Blauw Wit’66 2-0.

    Groep 46
    Heracles – ON 1-6.
    La Premiere – Sportlust Gl. (zat.) 4-3.

    Groep 51
    Enschedese Boys – PW 3-3.
    ’t Centrum – Victoria’28 1-2.

    Groep 52
    Heeten – MVV’69 6-0.
    Lemele – Sportlust Vr. 0-7.

    Groep 54
    LSV – DTC’07 2-1.
    De Lutte – Oldenzaal 1-2.

    Groep 55
    UDI – BSC Unisson 2-2.
    Buurse – Suryoye 1-5.

    Groep 57
    RSC – SVV’91 4-0
    Juliana’32 – Barbaros 0-3
     
    Groep 58
    Saasveldia – DSVD 5-1
    Zenderen Vooruit – BZSV 1-2
     
    Groep 60
    Berghuizen – Aramea 1-2
    Vosta – De Tukkers 4-3
     
    Groep 61
    AD’69 – Ajax B. 4-2
     
    Groep 65
    Halle – DEO 1-5
     
    Groep 66
    GWVV - Erix 2-1
     
    Groep 67
    Vogido – UD Weerselo 2-1
    Fleringen – ASV’57 2-2
     
    Groep 70
    Haarlo – SVBV 0-3
    Vios Beltrum – EMOS 2-3
     
    Groep 74
    Haaksbergen – Drienerlo 0-9
    De Tubanters – Zuid Eschmarke 3-0
     
    Groep 77
    Sportlust Gl. (zon) – AJC’96 2-5
    Losser – Avanti 3-2
     
    Groep 79
    Phenix – DRC 1-2
    Eilermark – Sp. Overdinkel 7-0
     
    Groep 86
    RKSV – Holten 2-3
    Borne – SC Rijssen 10-0
     
    Groep 90
    Rietmolen – Bentelo 1-1
    Almelo – NEO 0-2
     
    Groep 91
    KSV – Terborg 3-3
     
    Groep 92
    Twenthe – GFC 5-3
    Diepenheim – Reunie 1-0
     
    Groep 94
    Marienveld – Grolse Boys 3-4
    Grol – Meddo 6-1
     
    Groep 96
    Achilles Enschede – SC Enschede 0-2
    TVV – Rood Zwart 1-5