article
1.6176630
ENSCHEDE - Volop derby's in de eerste ronde van distictsbeker, bekijk hieronder de indeling.
Update: volop derby's in districtsbeker (met speelschema)
ENSCHEDE - Volop derby's in de eerste ronde van distictsbeker, bekijk hieronder de indeling.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/update-volop-derby-s-in-districtsbeker-met-speelschema-1.6176630
2016-07-08T07:33:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6176672.1467963156!image/image-6176672.jpg
amateurvoetbal,districtsbeker
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Update: volop derby's in districtsbeker (met speelschema)

Update: volop derby's in districtsbeker (met speelschema)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Volop derby's in de eerste ronde van distictsbeker, bekijk hieronder de indeling. 

    Groep 2
    1. SDOL, 2. Kloosterhaar, 3. Daarle, 4. Juventa’12
    Groep 8
    1. SVV'56, 2. Daarlerveen, 3. Marienberg, 4. Manderveen
    Groep 14
    1, Rekken, 2. FC Winterswijk (zaterdagteam), 3. WVV’34, 4. FC Trias
    Groep 16
    1. Enter, 2. Excelsior’31 2, 3. Rijssen Vooruit, 4. Bornerbroek
    Groep 26
    1. OVC, 2. Bergentheim, 3. Hardenberg'85, 4. Bruchterveld
    Groep 30
    1. Langeveen, 2. Voorwaarts V, 3. Vasse, 4. Reutum
    Groep 31
    1. Wijthmen, 2. Rohda 2, 3. Marienheem, 4. DES
    Groep 35
    1. Haarle, 2. Lemelerveld, 3. SVVN, 4. Nieuw Heeten
    Groep 38
    1. Lochuizen, 2. Hector, 3. MEC, 4. Bredevoort
    Groep 39
    1. Hoeve Vooruit, 2. FC Eibergen, 3. Delden, 4. Bon Boys
    Groep 44
    1. Neede, 2. Wilhelminaschool, 3. HVV Hengelo, 4. TVO
    Groep 45
    1. Markelo, 2. Blauw Wit’66, 3. Witkampers, 4. ABS
    Groep 46
    1. La Premiere, 2. Sporlust Glanerbrug (zaterdagteam), 3. Heracles, 4. ON Almelo
    Groep 51
    1. Enschedese Boys, 2. PW, 3. ’t Centrum, 4. Victoria’28
    Groep 52
    1. Lemele, 2. Sportust Vroomshoop, 3. Heeten, 4. MVV'69
    Groep 54
    1. De Lutte, 2. VV Oldenzaal, 3. LSV, 4. DTC’07
    Groep 55
    1. Buurse, 2. Suryoye-Mediterraneo, 3. UDI, 4. BSC Unisson
    Groep 57
    1. RSC, 2. SVV'91, 3. Juliana'32. 4. Barbaros
    Groep 58
    1. Saasveldia, 2. DSVD, 3. Zenderen Vooruit, 4. BZSV
    Groep 60
    1. Vosta, 2. De Tukkers, 3. Berghuizen, 4. FC Aramea
    Groep 61
    1. Gendringen, 2. Ulftse Boys, 3. AD’69, 4. Ajax B
    Groep 65
    1. Hale, 2. DEO, 3. Wolfersveen, 4. Doetinchem
    Groep 66
    1. SVGG, 2. Dinxperlo, 3. GWVV, 4. Erix
    Groep 67
    1. Vogido, 2. UD Weerselo, 3. Fleringen, 4. ASV'57
    Groep 70
    1. Haarlo, 2. SVBV, 3. VIOS Beltrum, 4. EMOS
    Groep 74
    1. De Tubanters, 2. Zuid Eschmarke, 3. Haaksbergen, 4. Drienerlo
    Groep 77
    1. Losser, 2. Avanti, 3. Sportlust Glanerbrug (zondagteam), 4. AJC'96
    Groep 79
    1. Phenix, 2. DRC 2012, 3. Eilermark, 4. Sportclub Overdinkel
    Groep 86
    1. RKSV, 2. Holten, 3. Borne, 4. SC Rijssen
    Groep 90
    1. SV Almelo, 2. NEO, 3. Rietmolen, 4. Bentelo
    Groep 91
    1. VVG'25, 2. Zelos, 3. KSV, 4. Terborg
    Groep 92
    1. Twenthe, 2. GFC, 3. Diepenheim, 4. Reunie
    Groep 94
    1. Marienveld, 2. Grolse Boys, 3. Grol, 4. Meddo
    Groep 96
    1. Achilles Enschede, 2. SC Enschede, 3. TVV, 4. Rood Zwart

     

    Speeldata (onder voorbehoud)
    20/21 augustus: 1 tegen 4, 2 tegen 3
    23 augtustus: 3 tegen 4, 1 tegen 2
    27/28 augustus: 3 tegen 1, 4 tegen 2