article
1.6192665
ENSCHEDE - De actie Twente voor Twente zet vrijdag de volgende stap in hun actie om geld in te zamelen voor FC Twente. Morgen start zij de tweede veiling, met een aantal opvallende items.
Opvallende items tijdens veiling voor FC Twente
http://www.tubantia.nl/sport/fc-twente/opvallende-items-tijdens-veiling-voor-fc-twente-1.6192665
2016-07-14T11:26:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6192761.1468497992!image/image-6192761.PNG
Enschede,Sport,FC Twente,Veiling,Twente voor Twente
FC Twente
Home / Sport / FC Twente / Opvallende items tijdens veiling voor FC Twente

Foto's
2
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Cartoon van Dik Bruynesteyn
    • Afbeelding

    Zo worden er twee 43-jaar oude aquareltekeningen geveild van befaamd sporttekenaar en cartoonist Dik Bruynesteyn. Op de tekeningen staat FC Twente-clubicoon Epy Drost. Bruynesteyn tekende ze ‘live’ in de uitzending bij Studio Sport, omdat toen net bekend was dat Drost was opgeroepen voor het Nederlands Elftal. Bekijk ze hieronder.

    Vlag
    Ook wordt er een vlag geveild uit 1975. Toen speelde FC Twente de finale van de Uefa cup tegen Duitse voetbalploeg Borussia Mönchengladbach. Op de vlag staan handtekeningen van alle spelers van beide teams. Verder worden er nog een aantal voetbalshirt’s geveild van voormalig en huidige Twente-spelers, een KNVB bekerwinnaars badjas van Marc Janko en een aanvoerdersband die gedragen is door FC Twente-icoon Blaise N’Kufo.

    De voltallige opbrengst van alle geveilde items gaat naar FC Twente. De oorspronkelijke eigenaren van de afgedragen items houden er zelf niets aan over.

    © Newsroom Enschede, de samenwerking tussen TC Tubantia en TV Enschede FM