article
1.6638052
Hier volgen de uitslagen en doelpuntenmakers van het zaterdagvoetbal.
Uitslagen en doelpuntenmakers zaterdagvoetbal
Hier volgen de uitslagen en doelpuntenmakers van het zaterdagvoetbal.
http://www.tubantia.nl/sport/uitslagen-en-standen/uitslagen-en-doelpuntenmakers-zaterdagvoetbal-1.6638052
2016-11-12T15:31:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.5941634.1461139919!image/image-5941634.jpg
Uitslagen en standen
Home / Sport / Uitslagen en standen / Uitslagen en doelpuntenmakers zaterdagvoetbal

Uitslagen en doelpuntenmakers zaterdagvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    Hier volgen de uitslagen en doelpuntenmakers van het zaterdagvoetbal.

    Eerste klasse D
    Vroomshoopse Boys – De Esch 2-1 (1-0). Kivits 1-0, Benneker 1-1 (pen.), Kunst 2-1.
    SVZW – Nunspeet 3-0 (1-0). Maskoul 1-0, Andrezejak 2-0 en 3-0.
    Hulzense Boys – Bennekom 0-1 (0-1).
    DETO Twenterand – DOS’37 0-3 (0-0). Meier 0-1, Boshoeve 0-2, Hegeman 0-3 (pen.).

    Tweede klasse H
    Quick’20 – Den Ham 1-2 (0-0). Zorgdrager 0-1, Leijdekkers 1-1, Ruiterkamp 1-2.
    DZSV – Sparta E. 3-1 (2-0). Vinkenvleugel 1-0, M. Tamboer 2-0, Te Morsche 2-1, Vinkenvleugel 3-1.
    Enter Vooruit – DZC’68 1-2 (1-1). Peppels 1-0, Zehaye 1-1, Faber 1-2.
    WVF – Hellendoorn 3-0 (0-0). Berends 1-0, Van der Vegte 2-0 (pen.), Mellema 3-0.

    Derde klasse D
    Bergentheim - Lemele 7-1 (2-0). Merjenburgh 1-0, Hakkers 2-0, Schuldink 3-0, Nijenhuis 4-0, Buitenhuis 5-0, Wevers 6-0, Buitenhuis 7-0, Kleinlugtenberg 7-1.
    Blauw Wit’66 - Drienerlo 3-0 (0-0). S. Dijkink 1-0, E. Bolink 2-0, R. Schuppert 3-0.
    Kloosterhaar - Voorwaarts V. 1-3 (0-0). Meier 0-1, Niks 0-2, B. Bove 0-3, T. Boshove 1-3.
    Mariënberg - DES 2-2 (2-0). Doek 1-0, Plaggenmarsch 2-0, Rozema 2-1, Melenboer 2-2.
    ON - RKSV 2-0 (0-0). Hondebrink (pen) 1-0, Azhimi 2-0.
    Wilhelminaschool - Juliana’32 1-2 (0-1). Bleiji 0-1, Voogd 1-1, Hilgerink 1-2.

    Rijssen Vooruit - SVVN afgelast
     
    Vierde klasse D Oost
    Daarle - Daarlerveen 0-4 (0-2). Wesselink 0-1, M. van den Berg 0-2, Wesselink 0-3, R. Maneschijn 0-4.
    Achilles Enschede - Grolse Boys 3-0 (2-0). Dokter 1-0, R. Beumer 2-0, Dokter 3-0.
    ASV'57 - Blauwwitters 4-1 (2-0). C. Wassink 1-0 en 2-0, Hulleman 3-0, Scheper 3-1, Kirschte 4-1.
    Zuid Eschmarke - PW 1-4 (0-3). R. Luchtmeijer 0-1, K. Lippinkhof 0-2, R. Luchtmeijer 0-3, Oorlog 1-3 (e.d.), Oort 1-4.
    DRC'12 - SC Rijssen 2-4 (0-3). Bruggeman 0-1, Dangremond 0-2 en 0-3, Schipdam 1-3, Den Drijver 1-4, Pilic 2-4.
    Sportlust Glanerbrug - MVV'69 1-1 (1-1). Brouwer 1-0, Egberts 1-1.

    Vierde klasse D Noord
    NWVV - SVV'56 4-6 (1-3). J. Nijboer 0-1, Kuiper 0-2, Supèr 1-2, Schöppers 1-3, N. van Dijk 1-4, Klompmakers 2-4, Mihalji 3-4, Supèr 4-4, J. Nijboer 4-5, L. Nijboer 4-6.
    SC Angelslo - Bruchterveld 0-3 (0-1). Van der Veen 0-1, Waterink 0-2 en 0-3.