Volledig scherm
© Jan Ruland van den Brink

Chr. College Schaersvoorde

Aalten

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Ashley Doppenberg; Bouke Kremer, Winterswijk-Meddo; Bram van Eerden, Varsseveld; Brian Luiten; Caitlin Loman, Dinxperlo; Chantal Konink, Varsseveld; David Schieven, Varsseveld; Dyon Siemes, Dinxperlo; Gerdien Veerbeek, Dinxperlo; Gijs Arentsen; Gwythian Zandgrond, Dinxperlo; Helen Bongers, Dinxperlo; Ilse Bennink; Iris van den Brink; Jesse Hulzink; Jochem Van der Hoeven, Dinxperlo; Joost te Lindert; Kadir Sahin, Winterswijk; Kim Welkamp; Lars van Zuilekom; Laura te Riet, Winterswijk; Leanne Agelink, Winterswijk; Mariska Kempers; Maurits Koppelman, Winterswijk-Meddo; Melisa Dogan; Mina Soylu; Nicky Müller, Dinxperlo; Robin Obelink; Robin Veldkamp; Ruben Boekelder; Rukhsar Dawoudzai; Sam Vreeman, Dinxperlo; Sanne Lammers; Stijn Wonnink, Varsseveld; Sven Voltman, Bredevoort; Tereza Flachsová; Wesley Gussinklo, Varsseveld; Yohlena Diumilah, Bocholt-Suderwick (D).

Kaderberoepsgerichte leerweg

Aniek Helming, Varsseveld; Anne Arentsen; Anouk Ebbeskamp; Aquila Derksen; Aron Schreurs; Bas Navis; Carlo Wagener; Dagmar Immink, Varsseveld; Dian Brilman, Bocholt-Suderwick (D); Emma Hindriks, Doetinchem; Esmee Lensink; Fleur Kip, De Heurne; Gijs Rijkse, Varsseveld; Isa Beking; Jennifer Kleinnibbelink, Varsseveld; Jessie van de Laar, Winterswijk; Joost Esselink, Winterswijk-Meddo; Joyce Geessinck, Varsseveld; Karlijn Aalbers; Kevin Rijks; Kevin Rots; Kim Luimes, Dinxperlo; Larissa Graven; Linette Berenschot; Luca Elsinghorst; Luuk Walraven, Sinderen; Malou Essink; Mandy Kempers, Winterswijk; Marelle Hoens; Mark Stump; Matthew Houben, Winterswijk; Mikki Radojicic, De Heurne; Monique Koenders; Nille Hofs, Heelweg; Olaf Hermsen, Winterswijk; Osman Emral; Pascal te Paske; Pien Wohlan, Varsseveld; Ramon Giesen, Dinxperlo; Ramon ter Haar, Winterswijk; Rens van Waardenburg, Winterswijk; Romy Veneman; Sanne te Loo, Bredevoort; Sharon Wellink, Dinxperlo; Teun ter Horst, Dinxperlo; Tomas Lammers; Wessel Swijtink, Bredevoort; Wiebe ten Haaf; Wouter Driessen.

Gemengde leerweg

Aafke Haket; Anke Groot Kormelinck; Beau des Celles, Bredevoort; Benjamin Booms; Bram Piek, Bredevoort; Bram te Hennepe; Daphne Tolkamp; Dave Mateman; David Oonk; Demi Ros, Winterswijk Ratum; Denise van Beek; Eline Rave; Ellen Maatkamp; Esmay Lankhof; Frank Rondeel; Inge Arentsen; Isa van Braak; Jasper Houwer; Jesse Ruwhof; Joël Brethouwer; Joëlle van Braak; Julius Stronks; Jurian Lensink; Karlijn Smees; Kees Arink; Kim Aalbers; Kim Bruggink, Varsseveld; Kim Fukkink; Kim van Eerden; Kimberley Kempink; Krijn de Boer; Kyra Demkes; Lars Doornink; Lars Rave; Laura Pennings; Leo Versluis; Lika Altink, Winterswijk Miste; Linda ter Horst, Varsseveld; Lonny Diepenbroek, Varsseveld; Lucas Kastein; Luuk Amkreutz; Luuk Sarlemijn; Mandy Emadi; Manon Pennings; Mark Elburg; Max Wolters, Varsseveld; Merel ter Haar; Merle Hoftijzer; Merle Rave; Mirit van Middelkoop; Mirthe Pennings; Nathalie Obbink; Niels Heideman; Niels van den Ham; Nienke Nijman; Nienke van IJzendoorn; Noah Stump; Noortje Timmers; Quinten Wenting; Remco Janssen; Rik te Brake; Rosalie Setz; Ruben Voerman; Sanne Vleeming; Sarah Ebbers; Sean Wagenaar; Sem Balke; Sharon Driessen; Sharon Meinen; Silke Nijman; Thomas Oostrik; Tom Bijen; Tugce Yumsak; Vera Saalmink; Vera Vaags; Yahya Turunc.

Havo

Anne te Beest, De Heurne; Anne Vreeman; Anouk Grothe, Lichtenvoorde; Anouk Houwers; Anouk Prinsen; Antoinette van Eerden; Astrid van den Berg; Bart Diersen; Bas van Craaikamp, Dinxperlo; Benthe Gerritsen, Dinxperlo; Bram Polman, Lichtenvoorde; Brent Schoppers; Danique Scholten; Demi te Linde; Dennis Rougoor; Diede Ebbers; Dienke Lieverdink, Breedenbroek; Dinise Meerdink; Eline Kobus; Eline Ormel, Varsseveld; Eline Reijers, Lichtenvoorde; Elsa Jansen, Dinxperlo; Eva Bruil; Eva Zinnemers; Famke Damen; Fawaz Khawar; Fleur Aalderinks; Floris Hiddinga, Heelweg; Froukje Hoenderboom; Hanne ter Hedde; Inge Klein Gunnewiek; Inske Bruil; Iris Westendorp, De Heurne; Jasper Lindeman; Jesper Elferink; Jesper Hofs, Heelweg; Job Ligterink; Jolien Kobus; Joost Houwers; Joris Scholten; Jorrit Pennings; Jort van der Meer, De Heurne; Joyce Hoftijzer; Julia Roos; Jurre Wijgman, Dinxperlo; Karlien Timmers; Kees Kastein; Kevin Duesing, Winterswijk; Kim Eskes, Dinxperlo; Laura van Berkel; Leonie Elburg; Lisa Amahorseija, Winterswijk; Loïs van Dillen, De Heurne; Lotte van Eerden; Lucas Blankenstein, Varsseveld; Luuk Bollen; Mariska Duenk; Marleen Hofs; Mart Wassink; Martijn Kempink; Maureen Brusse; Merel Simmelink; Myrthe Stronks; Nico Postma; Noémi Vrogten, Bocholt-Suderwick (D); Nout Heusinkveld, Dinxperlo; Nuray Sahin; Oliver Jongbloed; Olivia Klein Hesselink; Otto Kruip; Pepijn Elferink, Lichtenvoorde; Pleun Piek; Renée ten Haaken, Breedenbroek; Rico Boom; Roby te Grotenhuis, De Heurne; Ruben van Asselt; Sanne Vermie; Seam Pluimers; Sem van der Werff; Simon Heusinkveld; Sjoerd Freriks; Tessa Reesink; Tessa van Berkel, Dinxperlo; Thijs Bauhuis; Thijs Rutgers, Dinxperlo; Tim Gijsbertsen; Timo Huinink, Lichtenvoorde; Wout Maarsingh.

Vwo

Aaron Eichler, Bocholt-Hemden (D); Amed Brinks; Bram Harbers; David Eggink, Winterswijk; Eline Lammers; Emily ter Voert, Stadtlohn (D); Esmée Ruesink, De Heurne; Hidde Luiten; Irene Prinsen, Winterswijk; Jelle Wassink, Winterswijk; Jordi Kämink, Bredevoort; Karlijn Geessink, Winterswijk Miste; Kimberly Ebbers, Varsseveld; Laura Mengerink, Winterswijk Miste; Lea Hoopman; Leah Eenink; Len Eising, Heelweg; Lindy Hoornenborg; Lisa Jongeneel, Lichtenvoorde; Lotte ter Horst; Mark van Eijk; Merel Delgorge; Moescha Hoopman; Naciye Bilici, Bredevoort; Nathalie Vreeman, Doetinchem; Niek Klein Wolterink; Niels Wensink; Nils Lieftink, Dinxperlo; Pieter-Bas Rijnsaardt; Rik Tankink, Bredevoort; Roosmarijn Kockelkoren; Roy Schieven; Thomas Rothe, Stadtlohn (D); Tjerk Hillen, Winterswijk; Tobias Leijs; Tommy Pieterse; Vincent Adriaanse; Ward Huijskes; Yannick Egbers, Winterswijk Corle.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Aalten. 

Dinxperlo

Vmbo

Theoretische leerweg

Aaron Rijks, Bocholt-Suderwick (D); Amala van Hek, De Heurne; Channa Duine, De Heurne; Dave Huinink; Diogo Almendra; Eefje ten Broeke; Emmaly van Schuijlenburg, De Heurne; Janneke Keizer; Jonathan Winkelhorst; Jos Wildenbeest, Breedenbroek; Kaj Wildenbeest; Kim Kuijpers; Leana Kolenbrander; Lisa Bronkhorst; Lotte Rijks; Maud Hengeveld; Megan Lubbers, Anholt Isselburg (D); Mette Uenk; Nick Jansen, De Heurne; Niels Brilman, Bocholt-Suderwick (D); Pieter Kroesen; Pieter van Aken, De Heurne; Rosalie Winkelhorst; Sam van Koot; Stan Miggelbrink; Stijn Lammers, Aalten; Stijn Yark, Breedenbroek; Thorben van Donk; Tycho Hermans; Willem van Beek, De Heurne.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Dinxperlo. 

Winterswijk

Vmbo

Theoretische leerweg

Bauke ter Avest; Bram ten Brinke; Bryan Toebes; Daan Wijenberg; Daphne de Koning, Winterswijk Kotten; Dilana Jansen; Dominique ten Damme; Emmelie Bemers; Evie te Kronnie; Ilse Legters; Jairo Tetteroo; Jeff Nijhuis; Jelle Schonewille; Jelle Wiggers; Joe Rave, Oeding (D); Julia Oonk; Jurre Wiggers, Winterswijk-Corle; Kim Sloetjes, Winterswijk-Brinkheurne; Kirina Raterink; Lina Youssef; Linda te Peele; Lorenzo Pes; Maiko Wienand; Margot Martens; Marloes Jentink; Michelle Kobes; Nadja Beekman; Niels ten Dolle; Nikita Rauwerdink; Ninke Heinen; Pim Warmerdam, Winterswijk-Corle; Ruben van der Vinne; Ruth te Paske; Sarah Lammers; Sem Hones, Lichtenvoorde; Siem van Ooijen, Winterswijk-Meddo; Toine Gierkink; Tygo Meijerink; Widar Rensen; Wiebe te Winkel; Wieke Jentink.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Winterswijk. 

  1. Lief! Verstoten geitje Truus liefdevol vertroeteld door ervaren Needs echtpaar
    PREMIUM
    Video

    Lief! Verstoten geitje Truus liefdevol vertroe­teld door ervaren Needs echtpaar

    NEEDE - Trúúúúúúús! Als Jan Geesink zijn fiets bij de dikke boom heeft geparkeerd en de naam roept, komt het kleine geitje op volle snelheid eraan gerend. Ondertussen openen Jan en zijn vrouw Gerrie het hek van het hertenkampje. Truus dribbelt en draait om de benen, eerst bij Jan dan bij Gerrie. En dat is niet alleen in de wetenschap dat haar tweede flesje melk van de dag is gearriveerd.