Volledig scherm
© Jan Ruland van den Brink

Chr. College Schaersvoorde

Aalten

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Ashley Doppenberg; Bouke Kremer, Winterswijk-Meddo; Bram van Eerden, Varsseveld; Brian Luiten; Caitlin Loman, Dinxperlo; Chantal Konink, Varsseveld; David Schieven, Varsseveld; Dyon Siemes, Dinxperlo; Gerdien Veerbeek, Dinxperlo; Gijs Arentsen; Gwythian Zandgrond, Dinxperlo; Helen Bongers, Dinxperlo; Ilse Bennink; Iris van den Brink; Jesse Hulzink; Jochem Van der Hoeven, Dinxperlo; Joost te Lindert; Kadir Sahin, Winterswijk; Kim Welkamp; Lars van Zuilekom; Laura te Riet, Winterswijk; Leanne Agelink, Winterswijk; Mariska Kempers; Maurits Koppelman, Winterswijk-Meddo; Melisa Dogan; Mina Soylu; Nicky Müller, Dinxperlo; Robin Obelink; Robin Veldkamp; Ruben Boekelder; Rukhsar Dawoudzai; Sam Vreeman, Dinxperlo; Sanne Lammers; Stijn Wonnink, Varsseveld; Sven Voltman, Bredevoort; Tereza Flachsová; Wesley Gussinklo, Varsseveld; Yohlena Diumilah, Bocholt-Suderwick (D).

Kaderberoepsgerichte leerweg

Aniek Helming, Varsseveld; Anne Arentsen; Anouk Ebbeskamp; Aquila Derksen; Aron Schreurs; Bas Navis; Carlo Wagener; Dagmar Immink, Varsseveld; Dian Brilman, Bocholt-Suderwick (D); Emma Hindriks, Doetinchem; Esmee Lensink; Fleur Kip, De Heurne; Gijs Rijkse, Varsseveld; Isa Beking; Jennifer Kleinnibbelink, Varsseveld; Jessie van de Laar, Winterswijk; Joost Esselink, Winterswijk-Meddo; Joyce Geessinck, Varsseveld; Karlijn Aalbers; Kevin Rijks; Kevin Rots; Kim Luimes, Dinxperlo; Larissa Graven; Linette Berenschot; Luca Elsinghorst; Luuk Walraven, Sinderen; Malou Essink; Mandy Kempers, Winterswijk; Marelle Hoens; Mark Stump; Matthew Houben, Winterswijk; Mikki Radojicic, De Heurne; Monique Koenders; Nille Hofs, Heelweg; Olaf Hermsen, Winterswijk; Osman Emral; Pascal te Paske; Pien Wohlan, Varsseveld; Ramon Giesen, Dinxperlo; Ramon ter Haar, Winterswijk; Rens van Waardenburg, Winterswijk; Romy Veneman; Sanne te Loo, Bredevoort; Sharon Wellink, Dinxperlo; Teun ter Horst, Dinxperlo; Tomas Lammers; Wessel Swijtink, Bredevoort; Wiebe ten Haaf; Wouter Driessen.

Gemengde leerweg

Aafke Haket; Anke Groot Kormelinck; Beau des Celles, Bredevoort; Benjamin Booms; Bram Piek, Bredevoort; Bram te Hennepe; Daphne Tolkamp; Dave Mateman; David Oonk; Demi Ros, Winterswijk Ratum; Denise van Beek; Eline Rave; Ellen Maatkamp; Esmay Lankhof; Frank Rondeel; Inge Arentsen; Isa van Braak; Jasper Houwer; Jesse Ruwhof; Joël Brethouwer; Joëlle van Braak; Julius Stronks; Jurian Lensink; Karlijn Smees; Kees Arink; Kim Aalbers; Kim Bruggink, Varsseveld; Kim Fukkink; Kim van Eerden; Kimberley Kempink; Krijn de Boer; Kyra Demkes; Lars Doornink; Lars Rave; Laura Pennings; Leo Versluis; Lika Altink, Winterswijk Miste; Linda ter Horst, Varsseveld; Lonny Diepenbroek, Varsseveld; Lucas Kastein; Luuk Amkreutz; Luuk Sarlemijn; Mandy Emadi; Manon Pennings; Mark Elburg; Max Wolters, Varsseveld; Merel ter Haar; Merle Hoftijzer; Merle Rave; Mirit van Middelkoop; Mirthe Pennings; Nathalie Obbink; Niels Heideman; Niels van den Ham; Nienke Nijman; Nienke van IJzendoorn; Noah Stump; Noortje Timmers; Quinten Wenting; Remco Janssen; Rik te Brake; Rosalie Setz; Ruben Voerman; Sanne Vleeming; Sarah Ebbers; Sean Wagenaar; Sem Balke; Sharon Driessen; Sharon Meinen; Silke Nijman; Thomas Oostrik; Tom Bijen; Tugce Yumsak; Vera Saalmink; Vera Vaags; Yahya Turunc.

Havo

Anne te Beest, De Heurne; Anne Vreeman; Anouk Grothe, Lichtenvoorde; Anouk Houwers; Anouk Prinsen; Antoinette van Eerden; Astrid van den Berg; Bart Diersen; Bas van Craaikamp, Dinxperlo; Benthe Gerritsen, Dinxperlo; Bram Polman, Lichtenvoorde; Brent Schoppers; Danique Scholten; Demi te Linde; Dennis Rougoor; Diede Ebbers; Dienke Lieverdink, Breedenbroek; Dinise Meerdink; Eline Kobus; Eline Ormel, Varsseveld; Eline Reijers, Lichtenvoorde; Elsa Jansen, Dinxperlo; Eva Bruil; Eva Zinnemers; Famke Damen; Fawaz Khawar; Fleur Aalderinks; Floris Hiddinga, Heelweg; Froukje Hoenderboom; Hanne ter Hedde; Inge Klein Gunnewiek; Inske Bruil; Iris Westendorp, De Heurne; Jasper Lindeman; Jesper Elferink; Jesper Hofs, Heelweg; Job Ligterink; Jolien Kobus; Joost Houwers; Joris Scholten; Jorrit Pennings; Jort van der Meer, De Heurne; Joyce Hoftijzer; Julia Roos; Jurre Wijgman, Dinxperlo; Karlien Timmers; Kees Kastein; Kevin Duesing, Winterswijk; Kim Eskes, Dinxperlo; Laura van Berkel; Leonie Elburg; Lisa Amahorseija, Winterswijk; Loïs van Dillen, De Heurne; Lotte van Eerden; Lucas Blankenstein, Varsseveld; Luuk Bollen; Mariska Duenk; Marleen Hofs; Mart Wassink; Martijn Kempink; Maureen Brusse; Merel Simmelink; Myrthe Stronks; Nico Postma; Noémi Vrogten, Bocholt-Suderwick (D); Nout Heusinkveld, Dinxperlo; Nuray Sahin; Oliver Jongbloed; Olivia Klein Hesselink; Otto Kruip; Pepijn Elferink, Lichtenvoorde; Pleun Piek; Renée ten Haaken, Breedenbroek; Rico Boom; Roby te Grotenhuis, De Heurne; Ruben van Asselt; Sanne Vermie; Seam Pluimers; Sem van der Werff; Simon Heusinkveld; Sjoerd Freriks; Tessa Reesink; Tessa van Berkel, Dinxperlo; Thijs Bauhuis; Thijs Rutgers, Dinxperlo; Tim Gijsbertsen; Timo Huinink, Lichtenvoorde; Wout Maarsingh.

Vwo

Aaron Eichler, Bocholt-Hemden (D); Amed Brinks; Bram Harbers; David Eggink, Winterswijk; Eline Lammers; Emily ter Voert, Stadtlohn (D); Esmée Ruesink, De Heurne; Hidde Luiten; Irene Prinsen, Winterswijk; Jelle Wassink, Winterswijk; Jordi Kämink, Bredevoort; Karlijn Geessink, Winterswijk Miste; Kimberly Ebbers, Varsseveld; Laura Mengerink, Winterswijk Miste; Lea Hoopman; Leah Eenink; Len Eising, Heelweg; Lindy Hoornenborg; Lisa Jongeneel, Lichtenvoorde; Lotte ter Horst; Mark van Eijk; Merel Delgorge; Moescha Hoopman; Naciye Bilici, Bredevoort; Nathalie Vreeman, Doetinchem; Niek Klein Wolterink; Niels Wensink; Nils Lieftink, Dinxperlo; Pieter-Bas Rijnsaardt; Rik Tankink, Bredevoort; Roosmarijn Kockelkoren; Roy Schieven; Thomas Rothe, Stadtlohn (D); Tjerk Hillen, Winterswijk; Tobias Leijs; Tommy Pieterse; Vincent Adriaanse; Ward Huijskes; Yannick Egbers, Winterswijk Corle.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Aalten. 

Dinxperlo

Vmbo

Theoretische leerweg

Aaron Rijks, Bocholt-Suderwick (D); Amala van Hek, De Heurne; Channa Duine, De Heurne; Dave Huinink; Diogo Almendra; Eefje ten Broeke; Emmaly van Schuijlenburg, De Heurne; Janneke Keizer; Jonathan Winkelhorst; Jos Wildenbeest, Breedenbroek; Kaj Wildenbeest; Kim Kuijpers; Leana Kolenbrander; Lisa Bronkhorst; Lotte Rijks; Maud Hengeveld; Megan Lubbers, Anholt Isselburg (D); Mette Uenk; Nick Jansen, De Heurne; Niels Brilman, Bocholt-Suderwick (D); Pieter Kroesen; Pieter van Aken, De Heurne; Rosalie Winkelhorst; Sam van Koot; Stan Miggelbrink; Stijn Lammers, Aalten; Stijn Yark, Breedenbroek; Thorben van Donk; Tycho Hermans; Willem van Beek, De Heurne.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Dinxperlo. 

Winterswijk

Vmbo

Theoretische leerweg

Bauke ter Avest; Bram ten Brinke; Bryan Toebes; Daan Wijenberg; Daphne de Koning, Winterswijk Kotten; Dilana Jansen; Dominique ten Damme; Emmelie Bemers; Evie te Kronnie; Ilse Legters; Jairo Tetteroo; Jeff Nijhuis; Jelle Schonewille; Jelle Wiggers; Joe Rave, Oeding (D); Julia Oonk; Jurre Wiggers, Winterswijk-Corle; Kim Sloetjes, Winterswijk-Brinkheurne; Kirina Raterink; Lina Youssef; Linda te Peele; Lorenzo Pes; Maiko Wienand; Margot Martens; Marloes Jentink; Michelle Kobes; Nadja Beekman; Niels ten Dolle; Nikita Rauwerdink; Ninke Heinen; Pim Warmerdam, Winterswijk-Corle; Ruben van der Vinne; Ruth te Paske; Sarah Lammers; Sem Hones, Lichtenvoorde; Siem van Ooijen, Winterswijk-Meddo; Toine Gierkink; Tygo Meijerink; Widar Rensen; Wiebe te Winkel; Wieke Jentink.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Winterswijk.