Inus Westhoff, voorzitter van de Gemeenschapsraad Neede over de Oudestraat: „Misschien keert het aloude oude trottoir weer terug in het straatbeeld.”
Volledig scherm
Inus Westhoff, voorzitter van de Gemeenschapsraad Neede over de Oudestraat: „Misschien keert het aloude oude trottoir weer terug in het straatbeeld.” © Carlo ter Ellen

Oudestraat in Neede krijgt oude alure terug

NEEDE - Er heerst opluchting tijdens de presentatie van de ‘Transformatiedivisie Oudestraat 2030’. De Needse Oudestraat krijgt zijn allure terug en er gloort hoop voor eigenaren van lang leegstaande winkelpanden.

  1. Sterrenkijkdag: met je smartphone foto’s maken van deepsky-objecten
    PREMIUM

    Sterren­kijk­dag: met je smartphone foto’s maken van deeps­ky-objecten

    Wat er ’s nachts boven ons hoofd te zien is, fascineert velen. Flonkerende sterrenbeelden, voorbij scherende kometen, heldere planeten. Mooi met het blote oog, nog mooier door een telescoop. Komende zaterdag staat ook de sterrenwacht in Lochem in het teken van de landelijke sterrenkijkdag. De vrijwilligers hebben er een speciaal programma voor samengesteld. Een van hen is Jaap Kaemingk uit Ruurlo.
    Ruurlo, Lochem