-
De Afghaanse familie Abdul Rahim is gevlucht uit Kabul en heeft onderdak gevonden in Neede. Het gezin van de tolk met kinderen zoekt contact met Needenaren om te kunnen integreren. Vader Agha Sherin Abdul Rahim met zijn kinderen (vlnr) Be Be Amsa (9 jaar), Ali Omar Agha (3,5 jaar), Ayno Be Be (8 jaar) en Abozar Agha (5 jaar)
© Frans Nikkels Fotografie
-
Agha Sherin Abdul Rahim (midden) tussen Nederlandse militairen en Afghaanse kinderen. Hij werkte als tolk voor het Nederlandse leger in Tarin Kowt in Uruzgan
© Agha Sherin Abdul Rahim
-
Agha Sherin Abdul Rahim werkte als tolk voor het Nederlandse leger in Uruzgan. Nu woont hij met zijn gezin in Neede
© Agha Sherin Abdul Rahim
-
De Afghaanse familie Abdul Rahim is gevlucht uit Kabul en heeft onderdak gevonden in Neede. Het gezin van de tolk met kinderen zoekt contact met Needenaren om te kunnen integreren.
© Frans Nikkels Fotografie
-
Agha Sherin Abdul Rahim
© Frans Nikkels Fotografie
-
Frank Jonk uit Borculo was als militair in Afghanistan. Hij heeft zich aangemeld om het Afghaanse gezin in Neede te helpen.
© Frank Jonk
-
1
van
6
-
2
van
6
-
3
van
6
-
4
van
6
-
5
van
6
-
6
van
6