De grote speeltuin aan de Bosbes is ontmanteld: de belangrijkste speeltoestellen zijn door de gemeente Berkelland afgekeurd en weggehaald. De bewoners zijn boos omdat de gemeente geen vaart zet achter vervanging vd toestellen en hun kinderen daardoor in de zomer niet fatsoenlijk kunnen spelen. Op de foto woordvoerster Christel Bouwmeester.
Volledig scherm
PREMIUM
De grote speeltuin aan de Bosbes is ontmanteld: de belangrijkste speeltoestellen zijn door de gemeente Berkelland afgekeurd en weggehaald. De bewoners zijn boos omdat de gemeente geen vaart zet achter vervanging vd toestellen en hun kinderen daardoor in de zomer niet fatsoenlijk kunnen spelen. Op de foto woordvoerster Christel Bouwmeester. © Arjan Gotink

Wethouder Bosman moet toestellen per direct terugplaatsen in speeltuin: ’Te triest voor woorden’

BORCULO/RUURLO - Wethouder Anjo Bosman van Gemeentebelangen moet per direct de weggehaalde speeltoestellen terugplaatsen in speeltuin ’t Loo in Ruurlo. Die opdracht krijgt ze van de gemeenteraad van Berkelland.