'Gouden reacties bij pepernotenverkoop in Almelo'
ALMELO - "Wie verkoopt er nou pepernoten bij 35 graden?", vraagt ondernemer Rob Brughuis van PLUS Almelo zich af. Het antwoord? Hijzelf. En goed ook. In de Almelose super liggen ze sinds vorige week. "De reactie van mensen is goud waard."
Deze krant schreef donderdag over de verkoop van kruidnoten in Nederland. Terwijl het buiten al wekenlang tropisch heet is, bleken ze in een aantal supermarkten al te liggen.
"Klanten van Plus en Albert Heijn moeten nog even geduld hebben. Daar zijn ze op z'n vroegst vanaf eind augustus te koop", schreven we.
Gek doen
Dat klopt niet, meldt Rob Brughuis van de gelijknamige super onder het Heracles-stadion. "Sinds eind juli verkopen wij ze al. Ik koop ze extern in, bij een leverancier die ook koeken levert. Hij vroeg laatst: hoe sta jij tegenover kruidnoten? Ik antwoordde: laten we eens gek doen."
In een stelling vooraan de winkel liggen de kruidnoten deze vrijdag te stralen. Voor 1,79 euro krijg je 500 gram bakkers kruidnoten mee naar huis, lekker voor aan het zwembad of na de barbecue.
Mopperen
Brughuis ziet klanten reageren op de stunt, positief én negatief. "De reacties zijn goud waard, haha. De een staat te glimlachen bij het schap, de ander loopt enorm te mopperen. Het doet in ieder geval iets, dat is goed als lokale ondernemer. Dan hebben de mensen het op een verjaardag toch weer over je."
De PLUS-baas kocht bijna 200 kilo kruidnoten in. "Ze zeggen dat het niet verkoopt, maar bij ons gaat het hartstikke goed. De eerste dag was ik al 25 zakken kwijt. Het is dus ook nog gewoon een beetje extra handel."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Heracles boekt benauwde zege op FC Den Bosch
Heracles heeft de achterstand op koploper PEC Zwolle teruggebracht tot drie punten. De Almeloërs wonnen zondagmiddag het inhaalduel tegen FC Den Bosch, op Erve Asito werd het een moeizame 3-2 voor de ploeg van trainer John Lammers.Almelo -
PREMIUM
Helft Twentse jongeren heeft psychische klachten: nu actie nodig zegt de GGD
De helft van de Twentse jongvolwassenen heeft psychische klachten en ervaart stress. Dit blijkt nu GGD Twente voor het eerst onderzoek heeft gedaan onder deze leeftijdsgroep. „Er is nú actie nodig om de mentale gezondheid van jongeren te verbeteren.”Almelo -
Voetbalbestuurder Gerrit Boers (80) overleden
Oud-TVB-voorzitter Gerrit Boers is overleden. De Wierdenaar vervulde jarenlang prominente functies in het amateurvoetbal. Boers is 80 jaar geworden.Wierden -
PREMIUM
Barbaros wil in laatste seizoen op de zondag promotie veiligstellen: ‘We hebben alles nog in eigen hand’
Bij Barbaros willen ze graag promoveren om zo volgend jaar in de tweede klasse op zaterdag te voetballen. In een wedstrijd waarbij zowel op het veld als langs de kant de gemoederen soms hoog opliepen, kwam de ploeg tegen Avanti niet verder dan een gelijkspel (1-1).Hengelo -
PREMIUMtips
De muren toe aan een likje verf? Zo kies je de juiste kleur
De gemiddelde Nederlander geeft de muren in huis elke drie tot vier jaar een nieuw kleurtje. Maar hoe kies je een goede tint? Heleen van Gent, kleurexpert bij AkzoNobel, geeft advies.
-
PREMIUM
Albergse volleybalclub ziet Abraham: ‘Als het druk was in de kantine, zag de sporthal blauw van de rook’
Een halve eeuw geleden richtte een zestal Albergenaren spontaan een volleybalclub op. De gouden mijlpaal viert Volleybal Vereniging Albergen (VVA) zaterdag 22 april met een jubileumfeest. Voor de toekomst heeft de jarige club maar één wens: meer leden.Albergen -
-
-
PREMIUMhuisarts vertelt
‘Vroeger keken we ’s avonds samen naar Disney+, maar nu wil ze niet meer’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. Deze week behandelt hij een patiënt met ernstige buikklachten. -
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken?
In samenwerking met indebuurt Almelo