Volledig scherm
© ANP

Het Erasmus Almelo

geslaagdenALMELO - Bekijk hieronder de geslaagden van Het Erasmus in Almelo. Vanwege de privacywetgeving is het mogelijk dat niet alle namen van geslaagden vermeld staan.

Gymnasium
Arman van Dijk; Duco Dijkema; Floris Faneyte; Kim Groot Wesseldijk, Albergen; Ivan Ouderkerk; Arnaud Saint-Genez; Marousha Starrenburg, Vriezenveen; Bram Vastert.

Atheneum
Mieke André, Wierden; Lars Boertjes; Tim Booijink, Albergen; Wouter Büthker; Wybe Degger; Rosa Dominguez Lepe; Michelle van der Eem; Alèn Egiyan; Anne Evers; Renée Haasjes; Stan Hermsen; Marieke Hol; Sarah Jansen, Vriezenveen; Iris Klein Nagelvoort; Julia de Klerk, Kloosterhaar; Karlijn Kolmschot; Robin Kuipers, Albergen; Siep Lousberg; Kim Meijerink; Jesper Mikus, Wierden; Serj Moradian; Chiel Paassen; Merle Poortier; Hidde Poortier; Niek Pouwels, Albergen; Eline Ramaker; Joep Rijnbeek; Tessa Rink; Vivian Schipdam; Pim Schoonebeek; Emily Schutte; Karlijn Sloterdijk; Suzan Smit; Annika Vredenborg, Westerhaar Vr.Wijk; Nienke Weening; Dirk Weersink, Hezingen; Lisa Wigger; Shanie Wu.

Havo
Feisal Abdelgaoum; Denef Akarsu; Amin Ali; Bekr Ammar; Mert Arslan; Vera Bakker; Afaf Basmaji, Albergen; Bente Bax; Julia Bel; Amelie Beld; Stijn Bosch; Brent Buitenga; Kenan Can; Marlou Dasselaar; Thijs Dijkstra; Manon Edel; Tyrel van Eijk; Dithley Elskamp; Sule Erten; Emma Fikkert; Tom Folkers; Tom Frieling; Anil Gedik; Jayden Gomez; Esmée Grob; Ellemijn Groener, Tubbergen; Sem ter Haar; Sam Habing; Anouk Hagen, Wierden; Dirkje Heuvelman; Sam ten Hoeve, Vriezenveen; Bas Jazet, Aadorp; Majlen Jongeneel, Vroomshoop; Marco Jordaans; Tieme Kamphuis; Maud Kleisen; Vera Kok; Melih Köktas; Julia van Laar; Stan Lenderink; Anne van Lingen; Anna Maneschijn; Tess Moelard, Aadorp; Bart Mol; Marloes Mondeel; Pascalle Nieuwenhuis; Pam Nijboer, Wierden; Julia Nijhuis; Natascha Nijkamp, Vriezenveen; Lars Nijland; Collin van Norden; Hieke Olthof, Tubbergen; Anouk Oude Monnink, Albergen; Lars Prijs; Myrthe Rensen; Marjoleine Rode; Levi Rohring; Sanne Schröder, Harbrinkhoek; Tim Semmekrot; Marjolein Siebum; Laura Sikkema; Luuk Slütter, Albergen; Pim Smit; Naomi Stegeman; Vincent van der Straten, Wierden; Madelein Tijhof; Susan Torringa; Stef Velthuis; Ruben Verschoor; Marith Vodegel; Harm Voerman; Veroniek van der Voort, Wierden; Madelon van der Voort, Wierden; Nemo de Vries; Tess de Vries; Ruward Wanders, Vriezenveen; Maurice Westland; Eline Wildenbeest; Renske Zeldenrust; Mare Zimmermann; Carmen Zizzi; Eva Zwaga; Toon Zwaga.

Vmbo

Theoretische leerweg:
Marjon Batenburg, Vriezenveen; Zoë Berg; Iris Blaauw; Juliëtte Boerekamps, Wierden; Lisanne Bolink; Iris Botter; Iris Brinckmann; Jurrian Brüns, Harbrinkhoek; Kishara Çekiç; Lorenzo Clement; Kyra Emanuel; Sohrob Ensaf; Kyra Even; Eva Frielinck; Lisanne Gierveld; Thom Gloudemans; Willem ter Haar; Jur Imbos; Sanne Jacobse; Liz Jeurissen, Wierden; Annabel de Jong; Kim Kamst; Sam Kamst; Eray Karacaoglan; Jules Kempees; Thijs Knoef; Niek Kok, Wierden; Laura te Kortschot; Senna Kosters; Mitch Krommendijk; Josefien Lieven; Manon Lobeek; Levi Mantiri; Wout Marissen, Vroomshoop; Floris Meilink, Wierden; Annelies Mensink; Stijn Mol; Jette Naafs, Vriezenveen; Lisa Neijmeijer; Qinn Nijdam, Wierden; Rosalie Noordzij; Beyza Okay; Chris Rakers; Isa Rijssemus; Bas Rödel; Ben Ruhof; Casper de Ruiter; Ali Sahin; Yasmin Saraf; Coen Scheffer, Wierden; Kiki Schipper; Mart Scholte op Reimer; Tycho Schonewille; Beau Schoonebeek; Ocke Siertsema; Dunya Silevani; Jordan Smit; Michaël Stegeman; Ashley Stoolhuis; Thijmen Tang; Wouter Tijhof; Roman Tijhof; Viviënne Triolo; Melle Veldhuis; Max Veldhuis; Quinn Vellheuer, Wierden; Owen de Vries; Indy ter Wee; Matthijs van der Werf; Kjell Westerink, Aadorp; Isabelle Westra; Daan Westra, Fleringen; Nick Wolf; Kevin Zomer, Den Ham.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Zorg en welzijn
Kazimcan Ayhan, Wierden; Rosalie Blaak; Sanne Buitenhuis; Roos van Dam; Puck Damhuis; Jamay de Groot; Laurence de Groot; Elke Kieft; Chayenne Mantiri; Ardeche Meins; Sophie Olsman; Isa Stuivenberg; Christopher Tjon-a-Soi.

Produceren, installeren en energie
Luuk Brouwer; Dyamel Brunekreeft; Mike Hammink; Rins Kalsbeek; Roman Klomp; Bas Wilbrink.

Economie en ondernemen
Yasmin Azhimi; Hugo Blankestijn; Karolina Borzuta; Salih Küreci; Eren Sen; Marlon Vagevuur.

Horeca, bakkerij en recreatie
Juliët Aubri; Lisanne de Bok; Wiebe Bruggink; Tyler Drinhuyzen; Joep de Groot; Marèt Kamphuis, Wierden; Stan Landman; Romy Meijer; Sylvia Nijkamp, Vriezenveen; Mike Roefs; Liam Segers; Gijs Smit; Jorden Veerman; Delano van der Wal; Jayson Wanders; Dominic van de Werfhorst, Vroomshoop.

Basisberoepsgerichte leerweg

Bouw, wonen en interieur
Angel Prins; Daan Schipper; Quint Wielens.

Mobiliteit en transport
Dylano Fransen; Rick Jans; Niels Nijhof; Amy Rijken; Jennik Smink; Nick Swinkels; Dion Weenink, Diepenheim. Economie en ondernemen

Bekir Küreci; Niek Manders; Niek Strokap, Wierden; Maud Zendman.

Horeca, bakkerij en recreatie
Lisa Bosch; Wesley Court, Wierden; Ricardo Kleinhaarhuis; Scott Nijkamp; Rick Oosterman; Robin Peters; Anthony Ros, Aadorp; Kimberly Teunissen; Jamary Vogelenzang de Jong van Wijnen.

Zorg en welzijn
Rosalie Aalders; Onur Can Altun; Melike Andaç; Marell van Coeverden; Ayla Çolak; Belma Heldov; Hilal Herdem; Lotte Kroeze; Maud Masselink; Sumeya Mohamed; Charity Outila; Indy Pattiasina; Annabel Platenkamp, Borne; Megan Thijs, Wierden.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.

Almelo e.o.