Volledig scherm
© Lenneke Veerbeek

Het Noordik Almelo

geslaagdenALMELO - Bekijk hieronder de geslaagden vanHet Noordik in Almelo, aan de Noordikslaan. Vanwege de privacywetgeving is het mogelijk dat niet alle namen van geslaagden vermeld staan.

Havo 

Cultuur en Maatschappij
Diederik Gerritsen, Almelo; Laetitia Lesire, Vriezenveen; Céline Müller, Vriezenveen; Raëlle Steen, Almelo; Verena Valk, Almelo; Naomi Veneman, Vroomshoop; Annet Verboom, Almelo.

Economie en Maatschappij
Mieke Abbink, Almelo; Lars ter Avest, Wierden; Michelle Beld, Vriezenveen; Dilano Benning, Vroomshoop; Valerie van der Berg, Almelo; Bas Berkhof, Vroomshoop; Bas Bernasco, Vriezenveen; Aron Boers, Almelo; Rick Breukelman, Vroomshoop; Demis Broekgerrits, Vriezenveen; Quint Brughuis, Vriezenveen; Nancy Cai, Wierden; Bente Damhuis, Aadorp; Jasmin David Richard, Almelo; Merle Dekker, Almelo; Winston Ekkel, Geesteren; Daan Engbers, Almelo; Marije Flietstra, Almelo; Mette Flietstra, Vriezenveen; Anna Gerrits, Almelo; Guus Gerrits, Daarlerveen; Dana Goudbeek, Vriezenveen; Sanne Haarman, Fleringen; Seza Hagopian, Almelo; Wietse Hendriksen, Almelo; Thijs Hindriks, Almelo; Sven Hospers, Vriezenveen; Melvyn Huizenga, Vriezenveen; Tugçe Kamali, Almelo; Naomi Kamp, Hoge Hexel; Gijs ter Keurs, Daarle; Thomas KleinJan, Vroomshoop; Marlo Koedijk, Rijssen; Lois de Kramer, Vroomshoop; Rhodee Kroese, Hellendoorn; Christopher van Kuyk-Smith, Almelo; Bas Makkinga, Vriezenveen; Myrel Marsman, Daarle; Berend-Jan van Mook, Almelo; Bo Mos, Almelo; Ewoud Nijkamp, Vriezenveen; Tamara Nijland, Vriezenveen; Danny van Orden, Geerdijk; Anne-Will Plaggenmars, Daarle; Derk Jan Post, Vriezenveen; Bruce Reijnders, Dalfsen; Jeroen Rekers, Borne; Mees Scholten, Enter; Emma Schumer, Almelo; Daan Slaghuis, Vriezenveen; Twan Smelt, Geerdijk; Jamie Smit, Almelo; Esmée Snippe, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Ruben Timmerman, Daarlerveen; Marjolein Visser, Vriezenveen; Lindy Wanschers, Wierden; Sanne Wessels, Almelo; Jessie Wiefferink, Wierden; Joyce Winkel, Vriezenveen.

Natuur en Gezondheid
Élise Bakhuis, Daarle; Lorainne Bakhuis, Vroomshoop; William Benneker, Almelo; Timo Beverdam, Almelo; Dagmar Boom, Vroomshoop; Eva Bosch, Daarle; Brend Bosma, Aadorp; Nick ter Braak, Almelo; Elke Bramer, Vriezenveen; Pim Dekker, Almelo; Mark Flietstra, Almelo; Mitchell Gerrits, Almelo; Minke Geurkink, Almelo; Ruth Heersink, Vriezenveen; Tessa Hendriks, Almelo; Eline Hilberink, Almelo; Anna Hoen, Almelo; Sanne Jansen, Vriezenveen; Loes Janssen, Almelo; Nienke Jaspers Faijer, Vriezenveen; Julian de Jonge, Vroomshoop; Siem van Kammen, Almelo; Corneel Kamphuis, Wierden; Marlon Kiers, Aadorp; Giel Kikkert, Daarle; Carolien Klein Horsman, Almelo; Daphne Klein Ligtenberg, Bornerbroek; Tessa Kottink, Geesteren; Carli Kroeze, Tubbergen; Isabel Langeler, Vriezenveen; Hessel Letteboer, Almelo; Naomi Middelveld, Almelo; Talar Mikhael, Almelo; Stef Muller, Almelo; Anique Olsman, Vriezenveen; Annelot van Onna, Almelo; Lotte Oude Mulders, Harbrinkhoek; Lieke Oude Nijeweeme, Wierden; Marloes Peij, Fleringen; Anika Rakers, Almelo; Bian Reefhuis, Den Ham; Lian Reekers, Vriezenveen; Majlen Reinerink, Almelo; Marell Scherphof, Almelo; Mart Scherphof, Vriezenveen; Dionne van de Scheur, Enschede; Sanne Schultink, Almelo; Eleonoor Slot, Vriezenveen; Jasmijn Spoolder, Haaksbergen; Lente aan de Stegge, Almelo; Qi Qi Sun, Almelo; Nienke Telgenkamp, Almelo; Chantal Tijhuis, Vriezenveen; Jelmar van Vliet, Den Ham; Mart Vrielink, Vriezenveen; Desirée Wanschers, Wierden; Wendy Westerhoff, Aadorp.

Natuur en Techniek
Jaron Bakhuis, Daarle; Famke Barink, Almelo; Jasper Beumer, Vroomshoop; Mariken ten Brink, Daarlerveen; Stan Jannink, Vriezenveen; Hein Kamphuis, Wierden; Maikel Lucas, Vroomshoop; Ella Oost, Almelo; Stef Reuvekamp, Almelo; Britt Stokman, Aadorp; Hèng Sun, Almelo; Tom Wessels, Vriezenveen; Shaun Westendorp, Almelo.

Atheneum

Cultuur en Maatschappij
Laura Hanste, Geesteren; Marit Janssen, Aadorp; Kirsten Olthuis, Wierden; Merel Ooms, Wierden; Kim van Veenendaal, Wierden; Nova Wessels, Den Ham.

Economie en Maatschappij
Amber Aman, Daarlerveen; Kyra Aman, Daarlerveen; Jarnick Borkent, Wierden; Paulien Bosveld, Almelo; Justin Braak, Almelo; Mieke Burger, Daarle; Tyrone van Dalen, Almelo; William Hamberg, Almelo; Stan van den Hemel, Wierden; Anouk Hoekstra, Almelo; Hugo Hospers, Wierden; Lars van het Laar, Vriezenveen; Stijn Landewe, Almelo; Hilda Ouraaha, Vriezenveen; Bente Rodenburg, Borne; Beau Maria Ruiter, Almelo; Sabriya Sabbar, Almelo; Marlou Spijkerman, Vriezenveen; Eline Tempert, Vriezenveen; Hidde van der Wal, Almelo; Wendy Ye, Vriezenveen.

Natuur en Gezondheid
Mikael Avedisian, Almelo; Britt Bennink, Wierden; Natuur en Gezondheid Desiree Girschik, Vriezenveen; Kristel de Groot, Vroomshoop; Mikki Hendriks, Almelo; Sam Kroezen, Almelo; Maurice Meijer, Vriezenveen; Romy Polko, Almelo; Gert-Jan Tijhoff, Vriezenveen; Rosan Valk, Daarle; Tessa van der Velde, Vriezenveen; Hermen Voerknecht,

Vriezenveen; Elise Werink, Vriezenveen; Iris Wiltvank, Almelo. 

Natuur en Techniek
Rob Binnenmars, Den Ham; Jurre Brinkman, Wierden; Hans Brummer, Almelo; Marit Goossen, Almelo; Jelle Hulter, Vriezenveen; Jaap Janssen, Vriezenveen; Sil Kemp, Vriezenveen; Tigo Kok, Vriezenveen; Timo Looms, Vriezenveen; Aram Margos, Almelo; Lotte Molenkamp, Almelo; Jochem Plegt, Vriezenveen; Carmen Pol, Tubbergen; Lauren de Vries, Enter; Daan van Wijk, Vriezenveen.

Gymnasium

Economie en Maatschappij
Merith Baan, Wierden; Mirthe Souverijn, Vriezenveen; Fleur Zomer, Vriezenveen.

Natuur en Gezondheid
Louise Bos, Vriezenveen; Annelot Dijkstra, Vriezenveen; Shu-Li Dubbink, Daarle; Jim Gerrits, Daarlerveen; Julia van Hemert, Aadorp; Jené Jansen, Vriezenveen; Renée Neurink, Bruinehaar; Anna Scherphof, Vriezenveen; Ilse Spenkelink, Vriezenveen; Mandy Tangelder, Almelo.

Natuur en Techniek
Maria Dziouba, Wierden; Marloes Eenkhoorn, Almelo.

Almelo e.o.