Volledig scherm
© GinoPress B.V.

Pius X College

Almelo, Aalderinkshoek

Havo

Laurien Annink; Melissa Barin; Tessa ter Beke, Wierden; Sebnem Besler; Maurits van den Broek, Hoge Hexel; Arnoud Brummer; Hosep Dawoed; Joyce Dijk, Bornerbroek; Daryl van Ede van der Pals; Emma Eertink, Enter; Nisanur Eroglu; Annemiek Fokke, Vriezenveen; Niek Geels, Enter; Kim Gierveld, Wierden; Noémi Groeneveld, Enter; Tamara Hagopian, Wierden; Janica Herrema; Joep Hoffland, Enter; Tim Hofman, Rijssen; Eva Jansink; Collin Kamphuis; Wouter Kappert, Wierden; Nicole Kleine Staarman; Anne-Lynn Knol, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Job Kuipers, Enter; Ralph -Jan Laurens; Dominique Leusink; Cas Lever; Caner Mert; Demy van de Merwe, Rijssen; Caminde Moelard, Wierden; Anique Nijhof, Wierden; Danée Nijman, Wierden; Rinaldo Niks; Max Nitert; Bas van Otten, Enter; Joost Platenkamp, Borne; Else Rensen, Rijssen; Charlotte Rikkert, Bornerbroek; Constantijn Roetgering, Enter; Miriam Rouhof, Bornerbroek; Salpi Sarkis; Luuk Schrooten, Wierden; Bregt Schuttenbeld, Bornerbroek; Sergey Shvydenko; Hidde Smits, Rijssen; Sedrak Suleimanjan, Wierden; Gerben Tijhof, Enter; Vincent Tijhoff, Vriezenveen; Lars Tijhuis, Wierden; Jop Verhoeven; Stan Voortman, Wierden; Robin de Vries; Reinie - Anne Wessels; Jan-Willem Wientjes, Nijverdal; Matthijs Wildeboer, Aadorp.

Atheneum

Dorris Baltussen, Hellendoorn; Nick ten Broeke; Maxime Buis, Enter; Scott Cioffi; Mart Dittrich, Enter; Sander Donninger, Vriezenveen; Jesse Embsen, Rijssen; Reini Fokke, Vriezenveen; Joost Gerritsen, Enter; Maarten de Groot; Christiaan Haas; Naomi de Jong, Vriezenveen; Colyn Jonker, Vriezenveen; Marli Kamphuis, Enter; Rick Kamphuis, Enter; Sander Kappert, Wierden; Maureen Katier, Ambt Delden; Lilian Kroon, Wierden; Alicia Lucena van den Bosch, Hellendoorn; Thomas Middelkamp; Joris Molijn; Floor Nollen, Bornerbroek; Stef Oude Egberink, Aadorp; Jord Perik, Wierden; Lars Pingen; Lisa van de Schepop, Wierden; Daimy Schrijver; Steven Sierink, Wierden; Niek van Veenendaal, Wierden; Anton Vorderman, Wierden; Linet Wiesnekker, Wierden.

Gymnasium

Christopher de Bruijn; Annemiek van Dijk, Wierden; Daniek Hamberg, Vriezenveen; Daphne Hesp; Lotte van der Hoeven; Luuk Klein Nagelvoort, Vriezenveen; Job Koning, Wierden; Marenka Visschers, Bornerbroek.

C. van Renneslaan

Basisberoepsgerichte leerweg

Economie Handel & Administratie

Maureen Ahne; Savio Dakhouka; Simon Issa; Lisa Krukkert; Mustafa Sandikçi; Dilara Siemerink; Sevket Ütkün.

Techniek en Dienstverlening

Jacqeline Rouw.

Bouwtechniek Fijnhout

Rick Arents.

Bouwtechniek Timmeren

Daan Hesselink, Albergen.

Electrotechniek

Tymen de Jong, Goor; Esmee van de Meer; Noëlle de Vries, Tubbergen.

Metaaltechniek

Thomas ter Haar, Tubbergen; Wout Sanders, Tubbergen.

Media Vormgeving en ICT

Jaap Bramer, Albergen; Esmée Frieser; Demian Hartman, Weerselo; Twan van Huizen; Lorenzo Kamps; Brenda Petersen; Iris Schotman, Nijverdal; Fransisco Weeda; Jarno de Wit.

Zorg- en Welzijn

Lacysha Arendsz; Damla Bilgiç; Seyma Eroglu; Melissa Jansen; Lianne Joustra; Thirza van Luit, Holten; Maria Palatian; Tugba Reis; Buse Saglam; Annet Sibanus; Jennifer Smit; Dané Smit; Kayleigh Tieman; Melissa van de Velde; Rumeysa Yilmaz; Dilara Yologlu.

Gemengde leerweg

Economie Handel & Administratie

Nazlim Çakir.

Electrotechniek

Semintra Keizer; Thijmen Kuik, Bornerbroek; Edwin Langeveld, Bornerbroek.

Media Vormgeving en ICT

Dicyano Lewakabessy; Jelle Perik, Bornerbroek.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Economie Handel & Administratie

Boy Arlotta, Wierden; Naim Bahar; Sila Bayrak; Nienke Brand; Joost Elshuis, Albergen; Cankâân Kiliç; Richard Lehmann; Mayar Mawed; Rowan van Munster, Vriezenveen; Dylan Paulsen; David Sarkis; Mustafa Ünver.

Techniek en Dienstverlening

Puck Addink, Mariaparochie; Esra Arabaci; Joanne Bruins; Cansel Duru; Jurian Hanstede, Rijssen; Bodil Krabbenbos; Britt Peddemors, Manderveen; Demi Stroot, Albergen; Suzanne van den Worm; Laura Yelkenci; Zoë Zwienenberg.

Bouwtechniek Fijnhout

Iman Aarab; Charmaine Kroeze; Iris van de Meer; Bram Schraa, Rijssen.

Bouwtechniek Timmeren

Shawn Kamphuis; Mart Schumer.

Electrotechniek

Endy van Buul; Abdullah Erol; Marco Grothues; Tim Harmelink, Manderveen; Kevin Lindeman; Clemence Meupelenberg; Wesley Mulder; Joey Pater; Janco Prenger, Tubbergen; Leon Scholtens; , Vroomshoop; Chris Witzand, Wierden; Jeffery Yong.

Metaaltechniek

Christiaan Matser.

Media Vormgeving en ICT

Hamza Bel Makhfi; Bas-Willem ter Brugge; Olaf Buddendorf, Harbrinkhoek; Fabian de Looff, Veenendaal; Björn Metz; Matthia Nijmeijer, Enter; Indy Otte, Nijverdal; Bas Rennen; Dominick Smits; Bilal Taleb; Talha Ulusoy; Dario van den Worm; Lian Zweers, Hellendoorn.

Zorg- en Welzijn

Hamza Attia; Edanur Kaya; Açelya Küreci; Naomi Metz; Annemarie Molema; Ümran Zambak.

Theoretische leerweg

Dilan Adigüzel; Wesley Arlotta; Joyce Asteleijner; Olcay Aydin; Tamim Ayoubie; Tarik van Berlo; Michelle Buist; Ruben Companjen; Eray Duru; Anil Gedik; Joyce Goudbeek; Laura Harmsel; Sophie ten Hartog; Lindsey Hoeder; Xander Jansen; Joost Katier, Ambt Delden; Matthew Kerver; Emre Köksu; Emily Kroeze, Aadorp; Anouk van de Kuilen; Christel van Oudheusden; Clint Rutering; Hovanes Sarkis; Lars Schumacher; Melissa Schutte; Rita Serop; Naomi Slamp; Brian Smith; Umutcan Soylu; Stefan Stromberg; Beau Stuiver; Thijs Talen, Wierden; Kaan Yüksel; Thijmen Zwier, Vriezenveen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.

Rijssen

Theoretische leerweg

Brayn Bakker; Mart Beverdam; Ferhat Akmese, Nijverdal; Myrthe Bergboer, Wierden; Micke ten Berge, Enter; Sten Bergman, Wierden; Jorn Beumer, Nijverdal; Sven Bos, Wierden; Rosie van Dalen; Julian Essink, Markelo; Merel Groeneveld, Enter; Luuk van Harten, Hellendoorn; Chiel Hoppen, Wierden; Lisa Hoppen, Wierden; Inéz Kappert, Wierden; Darryl Kiestra, Nijverdal; Luuk Klein Schaarsberg; Britt Knobben, Wierden; Julia Kok, Wierden; Joris Konijnenbelt, Nijverdal; Fleur Lammertink, Enter; Jurre Lammertink, Enter; Lotte Lammertink, Wierden; Leanne de Leeuw, Wierden; Thijmen Mark, Hellendoorn; Léon Megelink; Tim van de Merwe; Loes Nijboer, Wierden; Bartho Nijhof; Vera Nijland; Ryan Nijsink, Hellendoorn; Marell van Overbeek, Nijverdal; Marèl Peters; Bea Post, Nijverdal; Lobke Rauwerda, Nijverdal; Doeke van Rijn, Wierden; Emma Roetgering, Markelo; Nikita Rotmensen; Tim Rouweler, Wierden; Bastiaan Rouwenhorst, Nijverdal; Mika Rudde, Nijverdal; Merle Rutterkamp; Jordy Schippers, Wierden; Danique Scholten, Enter; Tim Slaghekke, Enter; Thore Slinkman; Timo Spaans, Wierden; Luuk Spoolder, Nijverdal; Sanne Stijntjes, Nijverdal; Jorn Tijhuis, Nijverdal; Nienke Valk, Nijverdal; Sanne Veldman, Wierden; Coen Verheij, Enter; Tomas Weiden, Enter; Ruben Wieldraayer, Nijverdal; Demi Woesthuis, Nijverdal; Esmee Zwiers, Nijverdal; Noor Zwoferink.

Gemengde leerweg

Mirte Poortman, Nijverdal.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Rijssen. 

Almelo e.o.