Volledig scherm
Het was zondagmiddag koud en mistig, ook bij de derby De Tukkers - Reutum. De bezoekende ploeg won met 2-0. © Robin Hilberink

Bekijk hier de uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal (zondag)

ENSCHEDE - Nog een paar speelrondes te gaan in 2019. Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de competitiewedstrijden die op zondag 1 december in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Derde divisie
HSC’21 - ADO’20 1-0 (1-0). Van Dijk 1-0.

Hoofdklasse A
RKAVV - Quick’20 4-1 (1-0). Felicia 1-0, Van Lochem 2-0, Van Lochem 3-0. Overdevest 4-0, Zwienenberg 4-1.

Hoofdklasse B
Longa’30 - Baronie 0-3 (0-1). Mohammed 0-1 en 0-2, Wirix 0-3.
UDI’19 - RKZVC 0-0.

Eerste klasse E
De Zweef – Rigtersbleek 1-0 (1-0). Heuver 1-0.
Stevo – Rohda Raalte 3-3 (0-2). Van Heun 0-1, Lugtenberg 0-2, Kottink 1-2, Reinerink 2-2, N. Wigger 3-2 (pen.), Kamperman Leferink 3-3.
TVC’28 - De Bataven 4-2 (1-1). T. Koopman 1-0, Jackson 1-1, Schepers 2-1, Huiskes 3-1 (pen.), R. Koopman 4-1, Jackson 4-2.
FC Winterswijk – BVC’12 1-5 (0-2). Jellema 0-1 en 0-2, Sabotic 1-2, Sebens 1-3, Neijenhuis 1-4, Van Eijk 1-5.
RKHVV – Tubantia 4-0 (1-0). Geutjes 1-0, Rekmans 2-0, Geurtjes 3-0 (pen.), Peters 4-0.

Volledig scherm
BWO (blauw/wit) boekte de eerste zege. De ploeg won van Vogido. © Reinier van Willigen

Tweede klasse J
BWO – Vogido 1-0 (0-0). Voss 1-0.
FC Suryoye-Mediterraneo – Columbia 0-1 (0-0).  Van der Hulst 0-1.
NEO – SDC’12 0-0.
Schalkhaar – Achilles’12 0-3 (0-2). Heideman 0-1, Hamdaoui 0-2, Wilens 0-3.
WSV – Eilermark 3-0 (1-0). Schipper 1-0, Oduguwa 2-0 en 3-0.
Wijhe’92 – Barbaros gestaakt bij 2-1 tussenstand. Blanke 1-0, Bilen 1-1, Heerink 2-1.

Derde klasse A
RSC - WVV’34 1-4 (0-1). Hamoudi Jaafil 0-1, Tom Brummelhuis 0-2, Pierik 0-3, Oude Lashof 1-3 (pen.), Hamoudi Jaafil 1-4.
Saasveldia - Grol 0-1 (0-0). Berentsen 0-1.
De Tukkers - Reutum 0-2 (0-1). Holsink 0-1, Wout Mensink 0-2.
TVO - DSVD 2-1 (1-0). Daan ten Dam 1-0, Bernd Arkink 1-1 (pen.), Jorn van Laar 2-1 (pen.).
Avanti W. - MVV’29 4-1 (0-1). Oerbekke 0-1, Ten Bos 1-1, Carlos Scholtens 2-1, Hofte 3-1, Jack 4-1.
Luctor et Emergo - LSV 3-1 (1-0). Vos 1-0, Abchir 2-0, Bekkers 2-1, Schorn 3-1.
Losser - Borne 3-2 (1-1). Hoepman 1-0, Snippers 1-1, Van der Meer 2-1, Bonte 3-1, Huitink 3-2.

Derde klasse C
FC Trias was vrij.

Vierde klasse A
Almelo – Sportclub Overdinkel 3-0 (1-0). Kerr 1-0, 2-0 en 3-0.
Delden – EMOS 4-3 (1-2). Vreriks 1-0, Mengerink 1-1, Klein 1-2, Scott Wold 2-2 en 3-2, Klein 3-3, Sven Wold 4-3.
Fleringen – UD Weerselo 4-0 (1-0). Schepers 1-0, 2-0 en 3-0, Poppink 4-0.
KOSC – Sportlust Vroomshoop 2-1 (1-0). Timo Bonke 1-0, Spoor 1-1, Brunninkhuis 2-1.
La Première – Rood Zwart 2-3 (2-2). Kenkhuis 0-1, Hudepohl 0-2, Grobben 1-2, Krüzen 2-2, Kenkhuis 2-3.
Oldenzaal – De Tubanters 6-1 (1-1). Nijhof 1-0, Weber 1-1, Teunissen 2-1, Vogel 3-1, Vleugels 4-1, Bosma 5-1 (pen.), Nijhof 6-1 (pen.).
Vasse – Juventa ’12 0-1 (0-0). Sven Blankestijn 0-1.

Volledig scherm
Neede won met 1-0 van Reunie. © Orange Pictures

Vierde klasse B
Victoria ’28 – Hoeve Vooruit 2-1 (1-0). Kamphuis 1-0, Kokkeler 2-0, Karnebeek 2-1.
Diepenheim – Twenthe Goor 3-0 (2-0). Zwiers 1-0, Haafkes 2-0 en 3-0.
FC Eibergen – Markelo 1-1 (0-1). Pinkert 0-1, Ten Hagen 1-1.
Rietmolen – UDI 1-4 (1-1). Lever 0-1, Dieperink 1-1, Jansen 1-2, Lever 1-3, Nanninga 1-4.
BSC Unisson – VIOS Beltrum 3-4 (2-2). 1-0, Helmers 1-1, Walterbos 1-2, 2-2, Walterbos 2-3, Helmers 2-4, 3-4.
Neede – Reünie 1-0 (1-0). Warnar 1-0.
Hector – Buurse 3-2 (1-0). Zwoferink 1-0 (pen.), Bomkamp 1-1 en 1-2, 2-2 (e.d.), Zwoferink 3-2.

Vierde klasse C
AD’69 - Terborg 2-1 (1-1). Overbeek 0-1, Ebbers 1-1, Scholten 2-1 (pen.).
Gendringen - MEC 4-1. De Vos 1-0, Messink 2-0, Schut 3-0, Messink 4-0, Kruisselbrink 4-1.
Meddo - Basteom 3-0 (3-0). Tiggeloven 1-0, Te Molder 2-0, Geerdink 3-0.
Keijenburgse Boys - KSV 1-2 (0-0). Van de Wolfshaar 0-1 en 0-2, Goossens 1-2.

Vierde klasse G
Hoonhorst - Holten 1-6 (1-4). Koerkamp 0-1 en 0-2, Diepman 1-2, Tuitert 1-3, Koerkamp 1-4, Martens 1-5, Klaasses 1-6.
Nieuw Heeten - Haarle 1-1 (0-0). Hobert 0-1, Vree Egberts 1-1.
DAVO - Enter afgelast.

Vijfde klasse A
Zenderen Vooruit - Manderveen 1-0
(0-0). Vlaskamp 1-0.
DTC’07 - Bornerbroek 2-1 (0-1). Schipper 0-1, Scholte Lubberink 1-1, Nijhuis 2-1.
Bentelo - Hengelo 1-1 (1-0). Heerdink 1-0, Smit 1-1.
SVV’91 - Phenix afgelast.
’t Centrum - TVV afgelast.

Vijfde klasse B
EGVV - Vosseveld 2-4 (0-0). Krabben 0-1, Hillen 0-2, Jari Klein Braskamp 1-2, Den Hartog 1-3, Jorrit Klein Braskamp 2-3, Pennings 2-4.
Erix - Haaksbergen 1-1 (1-0). Ten Have 1-0, Gevelaar 1-1.
Bredevoort - GSV’63 2-2 (1-0). Velthoven 1-0, Janssen 2-0, Rensink 2-1, Jacobs 2-2.
Rekken - Lochuizen 2-0 (1-0). Buunk 1-0, Tankink 2-0.
Wolfersveen - Haarlo 5-0 (2-0). Van Aken 1-0, Bouwmeester 2-0, Schnitzler 3-0, Bouwmeester 4-0, Groot Wassink 5-0.

Amateurvoetbal