Volledig scherm
Kersvers tweedeklasser Suryoye won zowel van SDOUC als van DZSV. © Reinier van Willigen

Districtsbeker: bekijk hier de laatste speelronde (eerste- en tweede klasse)

ENSCHEDE - De meeste teams hebben twee van de drie bekerduels gespeeld. Bekijk hier de uitslagen en het speelschema voor de groepen met daarin eerste- en tweedeklassers.

Groep 76
DZSV - FC Winterswijk 2-2
SDOUC – Suryoye-Med. 1-2
Suryoye-Med. – DZSV 2-0
FC Winterswijk – SDOUC 0-1
Zaterdag 15 september
SDOUC - DZSV – (17.00u)
Zondag 16 september
FC Winterswijk  - Suryoye-Med. (14.00u)

Groep 79
Rigtersbleek – Sparta 2-1
Varsseveld – Vogido 1-0
Sparta – Varsseveld  2-1
Vogido – Rigtersbleek 3-1
Zaterdag 15 september
Vogido – Sparta (17.00u)
Zondag 16 september
Rigtersbleek – Varsseveld (14.30u)

Groep 80
Tubantia – FC Zutphen 4-1
Concordia – Barbaros 1-1
FC Zutphen – Concordia 2-4
Barbaros – Tubantia 2-2
Zaterdag 15 september
FC Zutphen – Barbaros (17.00u)
Zondag 16 september
Concordia – Tubantia (14.00u)

Groep 81
Bon Boys – DZC’68 3-4
VIOD – Longa’30 0-2
Longa’30 – Bon Boys 3-2
DZC’68 – VIOD 3-2
Zaterdag 15 september
DZC’68 – Longa’30 (17.00u)
Zondag 16 september
VIOD – Bon Boys (14.00u)

Groep 88
Zaterdag 1 september
De Zweef – Hulzense Boys 1-1
Achilles’12 – Vorden 3-2
Hulzense Boys – Achilles’12 3-0
Vorden – De Zweef 1-2
Donderdag 13 september
Vorden – Hulzense Boys (20.00u)
Zondag 16 september
De Zweef – Achilles’12 (14.00u)

Volledig scherm
ATC’65 speelt zaterdag nog tegen ON Almelo. © Marcel ter Bals

Groep 89
Zaterdag 1 september
ON Almelo – Enter Vooruit  4-1
ATC’65 – BWO 1-1
Enter Vooruit – ATC’65  2-1
BWO – ON Almelo 1-0
Zaterdag 15 september
ON Almelo – ATC’65 (17.00u)
BWO – Enter Vooruit (17.00u)

Groep 90
Zaterdag 1 september
Vroomshoopse Boys – Luctor 4-0
DOS’37 – Stevo 1-1
Luctor – DOS’37 2-3
Stevo – Vroomshoopse Boys3-4
Zaterdag 15 september
DOS’37 – Vroomshoopse Boys (14.45u)
Zondag 16 september
Luctor – Stevo (14.00u)

Groep 91
Zaterdag 1 september
Erica – De Esch 2-3
SDC’12 – TVC’28 2-2
De Esch – SDC’12 2-1
TVC’28 – Erica 7-1
Zaterdag 15 september
TVC’28 – De Esch (17.00u)
Zondag 16 september
Erica – SDC’12 (14.00u)

Groep 92
Dedemsvaart – Gramsbergen 1-2
Den Ham – MVV’29 2-1
Gramsbergen – Den Ham 3-3
MVV’29 – Dedemsvaart 2-4
Zaterdag 15 september
Den Ham – Dedemsvaart (16.00u)
Gramsbergen – MVV’29 (17.00u)

Amateurvoetbal