Volledig scherm
Beeld uit de derby Delden - GFC van zondag 9 september (1-1). © Wouter Borre

Districtsbeker: bekijk hier de laatste speelronde (vanaf derde klasse)

ENSCHEDE - De  poulefase van districtsbeker geldt voor veel amateurclubs als voorbereiding richting de competitie.  De meeste teams hebben twee duels gespeeld, komend weekeinde is de laatste speelronde.

Groep 1
Zaterdag 15 september
ASV’57 – zaterdagteam Sportlust Gl. (14.30u)
Grolse Boys/Grol – Daarle (14.30u)

Groep 2
Zaterdag 15 september
Juliana’32 – SC Enschede (14.30u)
Zaterdagteam Quick’20 – Helios (15.00u)

Groep 6 (zaterdagvoetbal)
Zaterdag 15 september
SCD’83 – MVV’69 (14.30u)
Voorwaarts V. – Drienerlo (14.30u)

Groep 6 (zondagvoetbal)
Zondag 16 september
Zelhem – Vosseveld (14.00u)

Groep 7
Zondag 16 september
NEO – Sportlust Vroomshoop (14.00u)
Enter – La Premiere (14.00u)

Groep 8
Zaterdag 15 september
Bergentheim – Lutten (14.30u)

Groep 9
Zondag 16 september
FC Aramea – Borne (14.00u)
SVV’91 – Victoria’28 (14.00u)

Groep 12 (zaterdagvoetbal)
Zaterdag 15 september
Eefde – Be Quick Z. (14.30u)
Blauw Wit’66 – RSKV (15.00u)

Groep 12 (zondagvoetbal)
Zondag 16 september
GFC – WVV’34 (14.00u)
Delden – Manderveen (14.30u)

Groep 15 (zaterdagvoetbal)
Zaterdag 15 september
Harfsen – ATC’65 (14.00u)
PH Almelo – Daarlerveen (15.00u)

Volledig scherm
Kersvers derdeklasser VIOS zit in een groep met AD, Haarlo en FC Eibergen. © Lars Smook

Groep 15 (zondagvoetbal)
Zondag 16 september
VIOS B. – FC Eibergen (12.00u)
Dinsdag 18 september
Haarlo – AD’69 (20.00u)

Groep 16
Zondag 16 september
Markelo – Reunie (14.00u)

Groep 17
Zaterdag 15 september
Achilles Enschede – FC Winterswijk (14.30u)
PW – AJC’96 (14.30u)

Groep 18 (zaterdagvoetbal)
Zaterdag 15 september
SC Rijssen – Zwolsche Boys (14.30u)
Wijthmen – SVVN (14.30u)

Groep 18 (zondagvoetbal)
Zondag 16 september
Almelo – Langeveen (14.00u)
SDOL – Lettele (14.00u)

Groep 20 (zaterdagvoetbal)
Zaterdag 15 september
Kloosterhaar – VSW (14.30u)

Groep 20 (zondagvoetbal)
Zaterdag 15 september
Oldenzaal – Losser (18.00u)
Zondag 16 september
EMOS – TVV (14.00u)

Groep 21
Zondag 16 september
BSC Unisson – Eilermark (14.00u)
’t Centrum – Rigtersbleek 2 (14.30u)

Groep 25
Zaterdag 15 september
WZC – Olympia’28 (14.30u)

Groep 27
Zondag 16 september
Haarle – Lochuizen (14.00u)
Juventa’12 – De Tukkers (14.00u)

Groep 30
Zaterdag 15 september
Bruchterveld – Nieuwleusen (14.30u)

Groep 32
Zaterdag 15 september
Wilhelminaschool – Rijssen Vooruit (14.30u)
Hellendoorn – BZSV (15.00u)

Volledig scherm
DRC is terug van weggeweest en speelt zaterdag tegen DES. © Christian van der Meij

Groep 33
Zaterdag 15 september
DRC – DES (14.30u)
Hardenberg’85 – SVV’56 (15.15u)

Groep 36
Zondag 16 september
MEC – Erix (14.00u)
NVC – FC Trias (14.00u)

Groep 38
Zondag 16 september
De Tubanters – Berghuizen (14.00u)
UD Weerselo – LSV (14.00u)

Groep 42
Zondag 16 september
Rietmolen – EGVV (14.00u)
Witkampers – Holten (14.00u)

Groep 47
Zondag 16 september
KSV – Bredevoort (14.00u)
Grol – Ulftse Boys (14.30u)

Groep 52
Zondag 16 september
Meddo – Rekken (14.00u)
HSC’21 2 – Neede (11.30u)

Groep 53
Zondag 16 september
Hector – Diepenheim (14.00u)
Rood Zwart – Twenthe (14.00u)

Groep 54
Zondag 16 september
KSH – Bentelo (14.00u)

Groep 55
Zondag 16 september
UDI – De Lutte (14.00u)
Avanti W. – Hengelo (14.00u)

Groep 56
Zondag 16 september
Bornerbroek – DTC’07 (14.00u)
Vasse – Reutum (14.00u)

Groep 57
Zondag 16 september
DSVD – Sp. Overdinkel (14.00u)
Vosta – RSC (14.00u)

Groep 59
Zondag 16 september
Sportlust Glanerbrug (zon.) – Buurse (14.00u)
Haaksbergen – Phenix (14.00u)

Groep 60
Zondag 16 september
KOSC – Saasveldia (14.00u)
DEO – Fleringen (14.00u)

Groep 61
Zaterdag 15 september
Zenderen Vooruit – Hoeve Vooruit (16.00u)
Zondag 16 september
Heracles AVC – TVO (14.00u)

Amateurvoetbal