Een herkenbare pagina uit de maandagkrant: de uitslagen en standen. Deze van maandag 9 maart. Officieel de laatste standen uit het seizoen 2019/2020
Volledig scherm
Een herkenbare pagina uit de maandagkrant: de uitslagen en standen. Deze van maandag 9 maart. Officieel de laatste standen uit het seizoen 2019/2020 © TC Tubantia

Dit zijn ze: de ‘eindstanden’ amateurvoetbal van seizoen 2019/2020

ENSCHEDE - Het seizoen amateurvoetbal zit er op, de resterende duels worden niet meer gespeeld. Een overzicht van de ‘eindstanden’ van de competities met regionale teams.

Zaterdagvoetbal
Derde divisie
1. Sparta Nijkerk 22-52
2. ODIN’59 22-47
3. Harkemase Boys 22-42
4. DVS’33 23-42
5. FC Lisse 23-38
6. Hoek 23-34
7. Barendrecht 23-34
8. Ajax amateurs 22-31
9. Excelsior’31 23-31
10. Jong Almere 23-31
11. GOES 23-31
12. VVSB 22-28
13. SteDoCo 22-28
14. Ter Leede 23-27
15. DOVO 23-22
16. ONS Sneek 23-12
17. VVOG 22-11.

Hoofdklasse A
1. Sportlust’46 21-42
2. DHSC 21-41
3. SC Feyenoord 21-38
4. Achilles Veen 21-36
5. AZSV 20-34
6. Smitshoek 21-33
7. Rijnvogels 21-30
8. ARC 21-30
9. Jodan Boys 21-30
10. Capelle 21-29
11. Spijkenisse 21-28
12. Zwaluwen 20-26
13. DUNO 20-25
14. Rijsoord 21-22
15. ‘s Gravenzande 21-19
16. Achilles’29 20-1

Hoofdklasse B
1. Staphorst 21-47
2. ACV 21-42
3. Eemdijk 21-41
4. Swift 21-39
5. HZVV 21-38
6. Genemuiden 21-37
7. Urk 21-31
8. Berkum 21-31
9. NSC Nijkerk 20-29
10. Volendam 21-29
11. De Dijk 21-21
12. SDC Putten 21-21
13. Flevo Boys 21-20
14. DETO Twenterand 21-18
15. Purmersteijn 21-14
16. Buitenpost 20-10

Eerste klasse D
1. DFS 16-41
2. SVZW 17-37
3. DTS Ede 17-36
4. WHC 17-29
5. Bennekom 17-25
6. SDV Barneveld 16-23
7. CSV Apeldoorn 17-23
8. DOS’37 17-22
9. DOS Kampen 17-22
10. GA Kampen 17-17
11. Nunspeet 17-16
12. DZC’68 17-15
13. KHC 17-10
14. Hierden 17-10

Tweede klasse H
1. WVF 17-39
2. Hulzense Boys 17-31
3. Vroomshoopse Boys 17-31
4. Sparta Enschede 17-27
5. Enter Vooruit 17-25
6. Den Ham 17-25
7. Quick’20 17-24
8. PH Almelo 17-23
9. OWIOS 17-20
10. ASC’62 17-20
11. Be Quick’28 17-19
12. IJVV 17-18
13. ZAC 17-15
14. VSCO’61 17-13

De Esch (links) en Hellendoorn, de nummers 1 en 2 van de derde klasse D.
Volledig scherm
De Esch (links) en Hellendoorn, de nummers 1 en 2 van de derde klasse D. © Robin Hilberink

Derde klasse D
1. De Esch 17-41
2. Hellendoorn 17-40
3. Bergentheim 17-33
4. OZC 17-32
5. Wilhelminaschool 17-27
6. ASV’57 17-25
7. ON Almelo 17-25
8. SVVN 17-21
9. AJC’96 17-20
10. Mariënberg 17-18 
11. Voorwaarts V. 17-17
12. Kloosterhaar 17-17
13. DES 17-11
14. Bruchterveld 17-7

Vierde klasse E
1. De Zweef 17-44
2. Daarlerveen 17-42
3. ATC’65 17-40
4. Blauw Wit’66 16-38
5. GFC 16-31
6. AVC Heracles 17-26
7. SVV’56 17-25
8. Lemele 14-21
9. MVV’69 16-19
10. Daarle 16-14
11. DRC 2012 16-11
12. SV Rijssen 16-8
13. Blauwwitters 17-8
14. SC Rijssen 16-1

Vierde klasse F
1. Sportlust Glanerbrug 17-42
2. Eilermark 16-37
3. Berghuizen 17-35
4. Juliana’32 17-31
5. Tubantia 17-30
6. Drienerlo 17-29
7. Rigtersbleek 16-24
8. Achilles’12 17-23
9. Achilles Enschede 17-22
10. PW 1885 16-19
11. SC Enschede 17-13
12. FC Aramea 17-10
13. SVV’91 16-8
14. FC Winterswijk 17-8

Zondagvoetbal
Derde divisie
1. OSS’20 22-53
2. Jong ADO 22-39
3. OFC 22-36
4. Gemert 22-35
5. Dongen 22-34
6. UNA 22-32
7. EVV 22-31
8. Blauw Geel’38 22-29
9. HSC’21 22-29
10. Hercules 22-27
11. DEM 22-27
12. Groene Ster 22-27
13. Quick 22-26
14. Westlandia 22-24
15. ADO’20 22-21
16. FC Lienden 22-18
17. Hoogland 22-17

Quick’20: einde van prestatievoetbal op zondag.
Volledig scherm
Quick’20: einde van prestatievoetbal op zondag. © Robin Hilberink

Hoofdklasse A
1. Hollandia 20-43
2. JOS 19-40
3. RKAVV 21-36
4. SJC 20-35
5.Alphense Boys 20-34
6. Hoogeveen 19-32
7. Leonidas 19-29
8. HBS 20-29
9. Quick’20 20-28
10. Velsen 19-26
11. SDO 20-26
12. Be Quick 1887 21-25
13. Emmen 20-19
14. MSC 19-14
15. Alcides 20-14
16. VOC 21-11

Hoofdklasse B
1. Unitas 20-47
2. Halsteren 20-41
3. IFC 20-35
4. Baronie 20-35
5. RKZVC 20-34
6. Juliana’31 20-31
7. OJC Rosmalen 20-30
8. UDI’19 19-29
9. AWC 19-25
10. Longa’30 19-24
11. SV Meerssen 19-22
12. Silvolde 19-20
13. Minor 19-19
14. Moerse Boys 20-18
15. EHC 20-16
16. Nuenen 20-10

Eerste klasse E
1. BVC’12 17-37
2. Orion 15-36
3. Rohda Raalte 16-32
4. De Bataven 15-30
5. TVC’28 17-29
6. Heino 16-25
7. RKHVV 15-23
8. Stevo 16-21
9. Bemmel 17-21
10. Voorwaarts T. 17-18
11. Tubantia 17-13
12. De Zweef 17-13
13. FC Winterswijk 16-12
14. Rigtersbleek 17-9

Tweede klasse J
1. Columbia 16-45
2. FC Suryoye/Mediterraneo 16-36
3. Achilles’12 17-32
4. NEO 17-28
5. SDC’12 17-27
6. WSV 17-27
7. Schalkhaar 17-26
8. ATC’65 17-22
9. Wijhe’92 16-20
10. Bon Boys 17-19
11. Barbaros 16-14
12. Vogido 17-14
13. Eilermark 16-13
14. BWO 16-7

Derde klasse A
1. Grol 16-39
2. Reutum 17-37
3. Avanti W 17-33
4.MVV’29 16-29
5. WVV’34 16-26
6. TVO 17-26
7. De Tukkers 16-24
8. Saasveldia 17-21
9. Luctor et Emergo 17-20
10. Borne 17-19
11. DSVD 16-18
12. Losser 17-14
13. RSC 17-13
14. LSV Lonneker 16-11

Derde klasse C
1. OBW 16-35
2. VVG’25 14-33
3. Doetinchem 14-25
4. Witkampers 15-25
5. Rheden 15-22
6. SP Lochem 15-21
7. PAX 14-20
8. DVV 16-20
9. FC Trias 15-19
10. VVO 15-16
11. VV Montferland 15-12
12. Ruurlo 15-10
13. HC’03 15-9

Vierde klasse A
1. KOSC 15-34
2. SV Almelo 16-31
3. Vasse 14-28
4. Delden 16-25
5. Fleringen 14-24
6. La Première 15-22
7. Juventa’12 16-22
8. EMOS 15-19
9. UD Weerselo 16-18
10. Sportlust Vroomshoop 16-17
11. Rood Zwart 16-17
12. Oldenzaal 15-16
13. Sportclub Overdinkel 14-15
14. De Tubanters 16-7

Hoeve Vooruit: hekkensluiter in 4B.
Volledig scherm
Hoeve Vooruit: hekkensluiter in 4B. © Reinier van Willigen

Vierde klasse B
1. UDI 17-41
2. Reünie 17-38
3. Markelo 16-34
4. Diepenheim 17-31
5. Neede 17-31
6. VIOS Beltrum 17-30
7. Victoria’28 16-22
8. Hector 17-18
9. FC Eibergen 17-16
10. BSC Unisson 17-15
11. Buurse 16-14
12. Twenthe Goor 17-14
13. Rietmolen 17-11
14. Hoeve Vooruit 16-9

Vierde klasse C
1. Gendringen 17-41
2. GWVV 17-36
3. FC Dinxperlo 15-34
4. HMC’17 16-32
5. AD’69 15-30
6. FC Bergh 16-24
7. Ulftse Boys 15-21
8. KSV Vragender 16-21
9. SC Meddo 17-19
10. Terborg 15-15
11. Etten 16-12
12. Keijenburgse Boys 15-10
13. SV Basteom 16-10
14. MEC 16-9

Vierde klasse G
1. ABS 16-43
2. Holten 14-34
3. Nieuw Heeten 16-26
4. Lettele 14-24
5. Haarle 15-24
6. Broekland 14-23
7. Heeten 14-22
8. SDOL 16-22
9. SV Enter 12-21
10. SV Zwolle 15-20
11. DAVO 15-8
12. Hoonhorst 13-7
13. FC Ulu Spor 14 - -4

Vijfde klasse A
1. De Lutte 15-43
2. ’t Centrum 14-31
3. Zenderen Vooruit 14-27
4. Bentelo 14-25
5. TVV 14-25
6. Hengelo 15-24
7. DTC’07 13-18
8. Langeveen 14-18
9. Vosta 12-14
10. Manderveen 14-7
11. Bornerbroek 14-6
12. Phenix 15-3

Vijfde klasse B
1. Rekken 15-40
2. GSV’63 14-27
3. Zelhem 14-27
4. Bredevoort 15-26
5. EGVV 14-24
6. Vosseveld 14-22
7. Erix 14-21
8. Wolfersveen 14-19
9. Haaksbergen 14-13
10. SVBV 10-12
11. Haarlo 15-12
12. DEO 14-11
13. Lochuizen 13-2

Amateurvoetbal