Reutum pakt bonuspunten tegen titelkandidaat De Tukkers: ‘We kregen loon naar werken’
REUTUM - De derby tussen Reutum en De Tukkers werd verrassend een prooi voor de ploeg in het blauw-geel: 2-1. Voor Reutum betekenden het drie bonuspunten, terwijl de ploeg uit Albergen averij op liep in de strijd om de titel.
Niels Meijerink
De kleine 7 kilometer afstand tussen Albergen en Reutum zouden met een stevige wandeling afgedaan kunnen worden. Wat voetbal betreft, is de afstand tussen beide plaatsen groter. Een blik op de ranglijst voor aanvang van Reutum – De Tukkers zei wat dat betreft voldoende.
Waar voor de thuisploeg vooralsnog de strijd tegen degradatie wacht, daar mogen de bezoekers uit Albergen zich dit seizoen titelkandidaat noemen. Op het Reutumse voetbalveld werd aan die verhoudingen geen recht gedaan en ging de thuisploeg uiteindelijk met de zege aan de haal: 2-1.
Bonuspunten
Een derby is altijd leuk om te winnen
Sam Holsink, speler Reutum
De reacties na afloop van de derby spraken dan ook boekdelen. Waar de spelers van De Tukkers afdropen na het laatste fluitsignaal, daar vierde Reutum een bescheiden feestje. Terwijl spelers elkaar feliciteerden met de overwinning gingen er twee kratjes bier richting de kleedkamer van de thuisploeg, waaruit niet veel later het keiharde gedreun van de muziek klonk.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.