Volledig scherm
Reutum (blauw/geel) zit in een poule bij buurman Fleringen. © Ron Jonker

Schema: bekerindeling amateurvoetbal bekend

ENSCHEDE - De indeling voor de districtsbeker amateurvoetbal (vanaf de derde klasse) is bekendgemaakt door de KNVB. Bekijk hieronder het overzicht. 

De poulewedstrijden worden in september, voorafgaand aan de competitiestart, gespeeld. De groepswinnaars gaan door naar de volgende ronde.

Zaterdagclubs
Groep 2: CSV'28, Marienberg, Olympia'28, VSW. 
Groep 5: ATC'65, PW, FC Aramea, Voorwaarts V.
Groep 7: Bruchterveld, DKB, Lutten, SVV'56.
Groep 8: De Esch, Harfsen, MVV’69, Rigtersbleek.
Groep 10: AZSV 3, FC Winterswijk, OBW, Zelos.
Groep 12: Almen, FC Zutphen, Juliana'32, SV Rijssen. 
Groep 14: AZSV 2, GFC, Tubantia, Wilhelminaschool. 
Groep 15: AJC’96, Blauwwitters, Eilermark, Sportlust Glanerbrug.
Groep 17: ON Almelo, SVV'91, SC Rijssen, 
Groep 19: Achilles'12, DES, De Zweef, Wijthem.
Groep 20: ASV’57, Avereest, Drienerlo, Heracles AVC.
Groep 21: EZC'84, Hattem, Noord Veluwse Boys, Hellendoorn.
Groep 27: Blauw Wit'66, SC Enschede, DRC 2012, SVVN.
Groep 28: Achilles Enschede, Bergentheim, Hardenberg'85, Daarle.
Groep 29: Daarlerveen, FC Berghuizen, HHC Hardenberg 2, Kloosterhaar.

Zondagclubs
Groep 1: De Tukkers, Hector, Juventa'12, SDOL.
Groep 5: Diepenveen, Heeten, Luctor et Emergo, Sp. Deventer.
Groep 6: BSC Unisson, Losser, Meddo, Sp. Overdinkel.
Groep 7: Hoonhorst, MVV'29, Overwetering, Sportlust Vroomshoop.
Groep 9: Diepenheim, Holten, RSC, UD Weerselo.
Groep 13: Fleringen, Hoeve Vooruit, Reutum, TVC'28 2.
Groep 16: Colmschate'33, La Premiere, Saasveldia, Twenthe Goor. 
Groep 20: Delden, Lochem, Neede, WVV'34.
Groep 21: HC'03, Reunie, SJO, TVO.
Groep 24: Buurse, FC Trias, FC Winterswijk 2, LSV.
Groep 25: Avanti, De Tubanters, HSC'21 2, Victoria'28.
Groep 27: Borne, Helios, Markelo, Nieuw Heeten. 
Groep 29: AD'69, Grol, Longa'30 2, VIOS Beltrum.
Groep 30: DSVD, Ulu Spor, SV Vaassen, WWNA.
Groep 34: Bentelo, Koninklijke UD, Phenix, SVBV.
Groep 37: FC Eibergen, VV Oldenzaal, Sp. Rekken, TVV. 
Groep 38: Langeveen, Vasse, Balkbrug, Vilsteren. 
Groep 39: Almelo, IJsselstreek, Marienheem, Zenderen Vooruit.
Groep 41: HVV Hengelo. Lochuizen, Rietmolen, Rood Zwart. 
Groep 46: Ajax B, ’t Centrum, MEC, Vosseveld. 
Groep 47: Erix, KSV, Kilder, Westendorp.
Groep 48: DTC'07, KOSC, Haarlo, De Lutte. 
Groep 50: Broekland, Manderveen, Vosta, Wesepe. 
Groep 53: EMOS, Haaksbergen, SVV'91, UDI.
Groep 55: Enter, GSV'63, Raalte, Sallandia.
Groep 56: De Gazelle, Go Ahead Deventer, Haarle, Bornerbroek.

Eerder werd de bekerindeling voor de eerste- en tweedeklassers al bekendgemaakt

Amateurvoetbal