Volledig scherm
Stevo zit in een poule met DOS'37, PH en ATC'65. © Reinier van Willigen

Speelschema districtsbeker amateurvoetbal (eerste- en tweedeklassers)

ENSCHEDE - Ook het speelschema voor de districtsbeker amateurvoetbal is bekend. Bekijk hieronder het overzicht voor de poule met eerste en tweedeklassers (data onder voorbehoud).

Groep 81
Zondag 1 september: Suryoye-Mediterraneo - Varsseveld (14.00u)
Zondag 1 september: FC Winterswijk - SDOUC (14.00u)
Zondag 8 september: Varsseveld - FC Winterswijk (14.00u)
Zondag 8 september: SDOUC - Suryoye-Mediterraneo (14.30u)
Zaterdag 14 september: Suryoye-Mediterraneo - FC Winterswijk (14.00u)
Zaterdag 14 september: SDOUC - Varsseveld (14.30u)

Groep 83
Zaterdag 31 augustus: DZC'68 - Be Quick Z. (15.00u)
Zondag 1 september: Concordia - Bon Boys (14.00u)
Zaterdag 7 september: Be Quick Z. - Concordia (15.00u)
Zaterdag 7 september: Bon Boys - DZC'68 (17.00u)
Zaterdag 14 september:  Be Quick Z. - Bon Boys (17.00u)
Zaterdag 14 september: Concordia - DZC'68 (17.00u)

Groep 84
Zaterdag 31 augustus: Quick'20 (zat) - Eilermark (14.30u)
Zondag 1 september: Rigtersbleek - VIOD (14.00u)
Zaterdag 7 september: VIOD - Quick'20 (zat) (17.00u)
Zondag 8 september: Eilermark - Rigtersbleek (14.00u)
Zaterdag 14 september: Rigtersbleek - Quick'20 (zat) (17.00u)
Zondag 15 september: Eilermark - VIOD (14.00u)

Groep 85
Zaterdag 31 augustus: Enter Vooruit - De Zweef (17.00u)
Dinsdag 3 september: Vorden - NEO (20.00u)
Zaterdag 7 september: NEO - Enter Vooruit (17.00u)
Zondag 8 september: De Zweef - Vorden (14.00u)
Zaterdag 14 september: Vorden - Enter Vooruit (17.00u)
Zondag 15 september: De Zweef - NEO (14.00u)

Groep 87
Zaterdag 31 augustus: Sparta E. - Tubantia (17.00u)
Zaterdag 31 augustus: FC Dinxperlo - Vogido (17.00u)
Zaterdag 7 september: Vogido - Sparta E. (17.00u)
Zaterdag 7 september: Tubantia - FC Dinxperlo (17.00u)
Zaterdag 14 september: FC Dinxperlo - Sparta E. (14.30u)
Zondag 15 september: Tubantia - Vogido (14.00u)

Groep 90
Zaterdag 31 augustus: Hulzense Boys - BWO (17.00u)
Zaterdag 31 augustus: TVC'28 - SVZW (17.00u)
Zaterdag 7 september: SVZW - Hulzense Boys (14.45u)
Zondag 8 september: BWO - TVC'28 (14.00u)
Zaterdag 14 september: TVC’28 - Hulzense Boys (17.00u)
Zaterdag 14 september: BWO - SVZW (17.00u)

Groep 91
Zaterdag 31 augustus: Den Ham - Lemelerveld (17.00u)
Zondag 1 september: Achilles'12 - Rohda Raalte (14.00u)
Zaterdag 7 september: Rohda Raalte - Den Ham (17.00u)
Zondag 8 september: Lemelerveld - Achilles'12 (14.00u)
Zaterdag 14 september: Den Ham - Achilles'12 (17.00u)
Zondag 15 september: Rohda Raalte - Lemelerveld (14.00u)

Groep 92
Zaterdag 31 augustus: DOS'37 - ATC’65 (17.00u)
Zaterdag 31 augustus: Stevo - PH (17.00u)
Zaterdag 7 september: PH - DOS'37 (15.00u)
Zondag 8 september: ATC'65 - Stevo (14.00u)
Zaterdag 14 september: Stevo - DOS'37 (17.00u)
Zaterdag 14 september: ATC'65 - PH (17.00u)

Groep 96
Zaterdag 31 augustus: Vroomshoopse Boys - Gramsbergen (14.30u)
Zondag 1 september: Barbaros - Germanicus (14.00u)
Zaterdag 7 september: Gramsbergen - Barbaros (17.00u)
Zaterdag 7 september: Germanicus - Vroomshoopse Boys (17.00u)
Zaterdag 14 september: Barbaros - Vroomshoopse Boys (17.00u)
Zaterdag 14 september: Gramsbergen - Germanicus (17.00u)

Groep 98
Zaterdag 31 augustus: SVBO - SDC'12 (17.00u)
Zaterdag 31 augustus: WKE'16 - DZOH (17.00u)
Zaterdag 7 september: DZOH - SVBO (14.30u)
Dinsdag 10 september: SDC'12 - WKE'16 (20.00u)
Zaterdag 14 september: SDC'12 - DZOH (17.00u)
Zaterdag 14 september: WKE'16 - SVBO (17.00u)

Amateurvoetbal