Volledig scherm
© Robin Hilberink

Speelschema districtsbeker zaterdagamateurs

ENSCHEDE - De indeling was al eerder bekend, inmiddels is ook duidelijk hoe het speelschema er uit ziet in het amateurvoetbal. Bekijk hieronder de wedstrijden van de groepen met clubs uit het zaterdagvoetbal. Duels kunnen na onderling overleg nog worden verplaatst.

In vergelijking met voorgaande jaren zijn er dit seizoen veel meer regionale clubs in het zaterdagvoetbal. GFC en Heracles zijn overgestapt. Daarnaast beschikken een aantal verenigingen vanaf 2019/2020 over een eerste team op  zondag en op zaterdag.

Zaterdagclubs
Groep 2
31 augustus: Olympia’28 – Marienberg (14.30u)
7 september: Marienberg – VSW (14.30u)
14 september: Marienberg – CSV’28 (14.30u)

Groep 5
31 augustus: ATC’65 – Voorwaarts V. (14.30u)
31 augustus: PW – FC Aramea (14.30u)
7 september: Voorwaarts V. – PW (14.30u)
7 september: FC Aramea – ATC’65 (15.00u)
14 september: Voorwaarts V. – FC Aramea (14.30u)
14 september: PW – ATC’65 (14.30u)

Groep 7
31 augustus: Bruchterveld – SVV’56 (14.30u)
7 september: DKB – Bruchterveld (15.00u)
7 september: SVV’56 – Lutten (15.00u)
14 september: Lutten – Bruchterveld (14.30u)
14 september: SVV’56 – DKB (15.00u)

Groep 8
31 augustus: Harfsen – Rigtersbleek (14.30u)
31 augustus: De Esch – MVV’69 (14.30u)
7 september: MVV’69 – Harfsen (14.30u)
7 september: Rigtersbleek – De Esch (15.30u)
14 september: Harfsen – De Esch (14.30u)
14 september: MVV’69 – Rigtersbleek (14.30u)

Groep 10
31 augustus: AZSV 3 – FC Winterswijk (15.00u)
7 september: FC Winterswijk – OBW (15.00u)
7 september: Zelos – AZSV 3 (15.00u)
14 september: OBW – AZSV 3 (15.00u)
14 september: FC Winterswijk – Zelos (15.00u)

Groep 12
31 augustus: Juliana’32 – SV Rijssen (14.30u)
7 september: FC Zutphen – Juliana’32 (14.30u)
7 september: SV Rijssen – Almen (14.30u)
14 september: Juliana’32 – Almen (14.30u)
14 september: FC Zutphen – SV Rijssen (14.30u)

Volledig scherm
GFC is vanaf dit seizoen actief in het zaterdagvoetbal. © Orange Pictures

Groep 14
31 augustus: Tubantia – AZSV 2 (15.00u)
3 september: GFC – Wilhelminaschool (18.30u)
7 september: Wilhelminaschool – Tubantia (14.30u)
7 september: AZSV 2 – GFC (15.00u)
14 september: GFC – Tubantia (14.30u)
14 september: AZSV 2 – Wilhelminaschool (15.00u)

Groep 15
31 augustus: Eilermark – Sportlust Gl. (14.30u)
31 augustus: BZSV – AJC’96 (14.30u)
7 september: AJC’96 – Eilermark (15.00u)
7 september: Sportlust Gl. – BZSV (15.30u)
14 september: BZSV – Eilermark (14.30u)
14 september: Sportlust Gl. – AJC’96 (15.30u)

Groep 17
31 augustus: SVV’91- ON Almelo (14.00u)
7 september: ON Almelo – SC Rijssen (15.00u)
14 september: SC Rijssen – SVV’91 (14.30u)

Groep 19
31 augustus: De Zweef – Achilles’12 (14.30u)
31 augustus: Wijthmen – DES (14.30u)
7 september: DES – De Zweef (14.30u)
7 september: Achilles’12 – Wijthmen (15.30u)
14 september: Wijthmen – De Zweef (14.30u)
14 september: Achilles’12 – DES (15.30u)

Groep 20
31 augustus: Avereest – Heracles (14.30u)
31 augustus: ASV’57 – Drienerlo (14.30u)
7 september: Heracles – ASV’57 (14.00u)
7 september: Drienerlo – Avereest (15.00u)
14 september: Avereest – ASV’57 (14.30u)
14 september: Drienerlo – Heracles (15.00u)

Groep 21
31 augustus: Hellendoorn – EZC’84 (14.30u)
7 september: Hattem – Hellendoorn (14.30u)
14 september: Hellendoorn – Noord Veluwe Boys (14.30u)

Groep 27
31 augustus: SVVN – DRC (14.30u)
31 augustus: Blauw Wit’66 – SC Enschede (15.00u)
7 september: DRC – Blauw Wit’66 (14.30u)
7 september: SC Enschede – SVVN (15.00u)
14 september: DRC – SC Enschede (14.30u)
14 september: Blauw Wit’66 – SVVN (15.00u)

Groep 28
31 augustus: Daarle – Hardernberg’85 (14.30u)
3 september: Achilles E. – Bergentheim (20.00u)
7 september: Bergentheim – Daarle (14.30u)
7 september: Hardenberg’85 (15.15u)
14 september: Achilles E. – Daarle (15.00u)
14 september: Hardenberg’85 – Bergentheim (15.15u)

Groep 29
31 augustus: Kloosterhaar – Daarlerveen (14.30u)
31 augustus: Berghuizen – HHC 2 (14.30u)
7 september: HHC 2 – Kloosterhaar (14.30u)
7 september: Daarlerveen – Berghuizen (14.30u)
14 september: Daarlerveen – HHC 2 (14.30u)
14 september: Berghuizen – Kloosterhaar (14.30u)

Amateurvoetbal