Volledig scherm
© Christian van der Meij

Speelschema districtsbeker zondagamateurs

ENSCHEDE - De eerste ronde van districtsbeker geldt voor veel amateurclubs als ideale voorbereiding richting de competitie. Bekijk hieronder het speelschema van de zondagamateurs vanaf de derde klasse. Duels kunnen na onderling overleg nog worden verplaatst.

Zondagclubs
Groep 1
1 september: Hector – Juventa’12 (14.00u)
1 september: SDOL – De Tukkers (14.00u)
8 september: De Tukkers – Hector (14.00u)
8 september: Juventa’12 – SDOL (14.00u)
15 september: Hector – SDOL (14.00u)
15 september: De Tukkers – Juventa’12 (14.00u)

Groep 5
1 september: Diepenveen – Luctor (14.00u)
8 september: Luctor – Heeten (14.00u)
15 september: Sp. Deventer – Luctor (14.00u)

Groep 6
1 september: Sp. Overdinkel – BSC Unisson (14.00u)
1 september: Meddo – Losser (14.00u)
8 september: Losser – Sp. Overdinkel (14.00u)
8 september: BSC Unisson – Meddo (14.00u)
15 september: Meddo – Sp. Overdinkel (14.00u)
15 september: BSC Unisson – Losser (14.00u)

Groep 7
1 september: MVV’29 – Hoonhorst (14.00u)
1 september: Overwetering – Sportlust Vr. (14.00u)
8 september: Hoonhorst – Overwetering (14.00u)
8 september: Sportlust Vr. – MVV’29 (14.00u)
15 september: Sportlust Vr. – Hoonhorst (14.00u)
15 september: MVV’29 – Overwetering (14.00u)

Volledig scherm
De kersverse derdeklasser RSC zit in een poule met Holten, UD Weerselo en Diepenheim. © Wim Busschers

Groep 9
1 september: Holten – RSC (14.00u)
1 september: Diepenheim – UD Weerselo (14.00u)
8 september: RSC – Diepenheim (14.00u)
8 september: UD Weerselo – Holten (14.00u)
13 september: Holten – Diepenheim (19.30u)
15 september: UD Weerselo – RSC (14.00u)

Groep 13
1 september: Fleringen – TVC’28 2 (14.00u)
1 september: Reutum – Hoeve Vooruit (14.00u)
8 september: Hoeve Vooruit – Fleringen (14.00u)
8 september: TVC’28 2 – Reutum (14.00u)
15 september: Hoeve Vooruit – TVC’28 2 (14.00u)
15 september: Fleringen – Reutum (14.00u)

Groep 16
1 september: Twenthe – La Premiere (14.00u)
1 september: Saasveldia – Colmschate (14.00u)
8 september: La Premiere – Saasveldia (14.00u)
8 september: Colmschate – Twenthe (14.00u)
15 september: La Premiere – Colmschate (14.00u)
15 september: Saasveldia – Twenthe (14.00u)

Groep 20
1 september: Neede – Lochem (14.00u)
1 september: Delden – WVV’34 (14.30u)
8 september: WVV’34 – Neede (14.00u)
8 september: Lochem – Delden (14.00u)
15 september: Lochem – WVV’34 (14.00u)
15 september: Delden – Neede (14.30u)

Groep 21
1 september: Reünie – HC’03 (14.00u)
1 september: SJO – TVO (14.00u)
8 september: TVO – Reünie (14.00u)
8 september: HC’03 – SJO (14.00u)
15 september: TVO – HC’03 (14.00u)
15 september: Reünie – SJO (14.00u)

Groep 24
29 augustus: FC Trias – FC Winterswijk 2 (20.15u)
1 september: Buurse – LSV (14.00u)
8 september: LSV – FC Trias (14.00u)
8 september: FC Winterswijk 2 – Buurse (14.00u)
15 september: Buurse – FC Trias (14.00u)
15 september: FC Winterswijk 2 – LSV (14.00u)

Groep 25
1 september: HSC’21 2 – Victoria’28 (14.00u)
1 september: De Tubanters – Avanti (14.00u)
8 september: Victoria’28 – De Tubanters (14.00u)
8 september: Avanti – HSC’21 2 (14.00u)
15 september: HSC’21 2 – De Tubanters (14.00u)
15 september: Avanti – Victoria’28 (14.00u)

Groep 27
1 september: Borne – Markelo (14.00u)
1 september: Nieuw Heeten – Helios (14.00u)
8 september: Markelo – Nieuw Heeten (14.00u)
8 september: Helios – Borne (14.00u)
15 september: Borne – Nieuw Heeten (14.00u)
15 september: Helios – Markelo (14.00u)

Groep 29
1 september: AD’69 – Grol (14.00u)
1 september: VIOS B. – Longa’30 2 (14.00u)
8 september: Longa’30 2 – AD’69 (14.00u)
8 september: Grol – VIOS B. (14.30u)
12 september: VIOS B. – AD’69 (20.15u)
15 september: Grol – Longa’30 2 (14.30u)

Groep 30
1 september: DSVD – WWNA (14.00u)
8 september: Vaassen – DSVD (14.00u)
15 september: DSVD – Ulu Spor (14.00u)

Groep 34
1 september: Phenix – Kon. UD (14.00u)
1 september: Bentelo – SVBV (14.00u)
8 september: Kon. UD – Bentelo (14.00u)
8 september: SVBV – Phenix (14.00u)
15 september: Phenix – Bentelo (14.00u)
15 september: SVBV – Kon. UD (14.00u)

Volledig scherm
FC Eibergen en Rekken treffen elkaar dit seizoen niet meer in de competitie, maar wel in de beker. © Reinier van Willigen

Groep 37
1 september: FC Eibergen – TVV (14.00u)
1 september: Rekken – Oldenzaal (14.00u)
8 september: Oldenzaal – FC Eibergen (14.00u)
8 september: TVV – Rekken (14.00u)
15 september: Rekken – FC Eibergen (14.00u)
15 september: TVV – Oldenzaal (14.00u)

Groep 38
1 september: Balkbrug – Langeveen (14.00u)
1 september: Vilsteren – Vasse (14.00u)
8 september: Vasse – Balkbrug (14.00u)
8 september: Langeveen – Vilsteren (14.00u)
15 september: Langeveen – Vasse (14.00u)
15 september: Vilsteren – Balkbrug (14.00u)

Groep 39
1 september: Almelo – Zenderen Vooruit (14.00u)
1 september: Mariënheem – IJsselstreek (14.00u)
8 september: IJsselstreek – Almelo (14.00u)
8 september: Zenderen Vooruit – Mariënheem (14.00u)
15 september: Mariënheem – Almelo (14.00u)
15 september: Zenderen Vooruit – IJsselstreek (14.00u)

Groep 41
1 september: Rietmolen – Lochuizen (14.00u)
1 september: Hengelo – Rood Zwart (14.00u)
8 september: Lochuizen – Hengelo (14.00u)
8 september: Rood Zwart – Rietmolen (14.00u)
15 september: Lochuizen – Rood Zwart (14.00u)
15 september: Hengelo – Rietmolen (14.00u)

Groep 46
1 september: MEC – Ajax B. (14.00u)
1 september: ’t Centrum – Vosseveld (14.30u)
8 september: Ajax B. – ’t Centrum (14.00u)
8 september: Vosseveld – MEC (14.00u)
15 september: Ajax B. – Vosseveld (14.00u)
15 september: ’t Centrum – MEC (14.30u)

Groep 47
1 september: Kilder – Erix (14.00u)
1 september: KSV – Westendorp (14.00u)
8 september: Erix – KSV (14.00u)
8 september: Westendorp – Kilder (14.00u)
12 september: Erix – Westendorp (20.00u)
15 september: KSV – Kilder (14.00u)

Groep 48
1 september: DTC’07 – KOSC (14.00u)
5 september: Haarlo – De Lutte (18.30u)
8 september: KOSC – Haarlo (14.00u)
8 september: De Lutte – DTC’07 (14.00u)
15 september: DTC’07 – Haarlo (14.00u)
15 september: De Lutte – KOSC (14.00u)

Groep 50
1 september: Wesepe – Manderveen (14.00u)
1 september: Broekland – Vosta (14.00u)
8 september: Vosta – Wesepe (14.00u)
8 september: Manderveen – Broekland (14.00u)
15 september: Manderveen – Vosta (14.00u)
15 september: Broekland – Wesepe (14.00u)

Groep 53
1 september: SVV’91 – EMOS (14.00u)
1 september: Haaksbergen – UDI (14.00u)
8 september: EMOS – Haaksbergen (14.00u)
8 september: UDI – SVV’91 (14.00u)
15 september: EMOS – UDI (14.00u)
15 september: Haaksbergen – SVV’91 (14.00u)

Groep 55
1 september: Sallandia – Enter (14.00u)
8 september: Enter – GSV’63 (14.00u)|
15 september: Enter – Raalte (14.00u)

Groep 56
1 september: De Gazelle – Bornerbroek (14.00u)
1 september: GA Deventer – Haarle (14.00u)
8 september: Haarle – De Gazelle (14.00u)
8 september: Bornerbroek – GA Deventer (14.00u)
15 september: Haarle – Bornerbroek (14.00u)
15 september: De Gazelle – GA Deventer (14.00u)

Amateurvoetbal