Volledig scherm
Stevo zit in een poule met DOS'37, PH en ATC'65. © Reinier van Willigen

Speelschema en uitslagen districtsbeker amateurvoetbal

ENSCHEDE - De districtsbeker geldt als opwarmer richting de competitie. Dit weekend staan de laatste wedstrijden op het programma. Bekijk het speelschema voor de eerste- en tweedeklassers.

Groep 81
FC Winterswijk - SDOUC 1-2
Suryoye-Mediterraneo - Varsseveld 3-1
Varsseveld - FC Winterswijk 0-2
 SDOUC - Suryoye-Mediterraneo 5-2
Zaterdag 14 september: Suryoye-Mediterraneo - FC Winterswijk (14.00u)
Zondag 15 september: SDOUC - Varsseveld (14.30u)

Groep 83
DZC’68 - Be Quick Z. 0-3
Concordia - Bon Boys 3-2
Bon Boys - DZC’68 3-5
Be Quick Z. - Concordia 3-3
Zaterdag 14 september: Concordia - DZC’68 (13.00u)
Zaterdag 14 september:  Be Quick Z. - Bon Boys (15.15u)

Groep 84
Quick’20 (zat) - Eilermark 1-1
Rigtersbleek - VIOD 7-1
VIOD - Quick'20 (zat) 4-1
Eilermark - Rigtersbleek 2-2
Zaterdag 14 september: Rigtersbleek - Quick'20 (zat) (15.00u)
Zondag 15 september: Eilermark - VIOD (14.00u)

Groep 85
Enter Vooruit - De Zweef 3-2
Dinsdag 3 september: Vorden - NEO 1-3
Vorden - Enter Vooruit 2-3
De Zweef - NEO 2-2
Zaterdag 14 september: NEO - Enter Vooruit (18.00u)
Zondag 15 september: De Zweef - Vorden (14.00u)

Groep 87
Sparta E. - Tubantia 0-1
 FC Dinxperlo - Vogido 1-5
 Vogido - Sparta E. 0-3
Tubantia - FC Dinxperlo 4-0
Zaterdag 14 september: FC Dinxperlo - Sparta E. (14.30u)
Zondag 15 september: Tubantia - Vogido (14.00u)

Groep 90
Hulzense Boys - BWO 3-0
TVC’28 - SVZW 0-3
SVZW - Hulzense Boys 2-2
BWO - TVC'28 0-2
Zaterdag 14 september: TVC’28 - Hulzense Boys (17.00u)
Zaterdag 14 september: BWO - SVZW (17.00u)

Groep 91
Achilles’12 - Rohda Raalte 0-4
Den Ham - Lemelerveld 3-0
Rohda Raalte - Den Ham 0-0
Lemelerveld - Achilles'12 4-1
Zaterdag 14 september: Den Ham - Achilles'12 (17.00u)
Zondag 15 september: Rohda Raalte - Lemelerveld (14.00u)

Groep 92
DOS’37 - ATC’65 2-2
Stevo - PH 1-4
PH - DOS'37 2-2
ATC'65 - Stevo 4-2
Zaterdag 14 september: Stevo - DOS'37 (17.00u)
Zaterdag 14 september: ATC'65 - PH (17.00u)

Groep 96
Vroomshoopse Boys - Gramsbergen 4-0
Barbaros - Germanicus 2-1
Gramsbergen - Barbaros 2-8
Germanicus - Vroomshoopse Boys 0-2
Zaterdag 14 september: Barbaros - Vroomshoopse Boys (17.00u)
Zaterdag 14 september: Gramsbergen - Germanicus (17.00u)

Groep 98
WKE’16 - DZOH 0-4
SVBO - SDC’12 4-3
DZOH - SVBO 2-0
SDC’12 - WKE’16 3-3
Zaterdag 14 september: SDC'12 - DZOH (17.00u)
Zaterdag 14 september: WKE'16 - SVBO (17.00u)

Amateurvoetbal