Volledig scherm
© Christian van der Meij

Speelschema en uitslagen districtsbeker zondagamateurs

ENSCHEDE - Komend weekend spelen de amateurclubs de laatste poulewedstrijd in de districtsbeker. Bekijk hieronder het speelschema van de zondagamateurs vanaf de derde klasse. 

Zondagclubs
Groep 1
Hector – Juventa’12 1-6
SDOL – De Tukkers 0-7
De Tukkers – Hector 7-0
Juventa’12 – SDOL 3-0
15 september: Hector – SDOL (14.00u)
15 september: De Tukkers – Juventa’12 (14.00u)

Groep 5
Diepenveen – Luctor 3-1
Luctor – Heeten 4-5
15 september: Sp. Deventer – Luctor (14.00u)

Groep 6
Sp. Overdinkel – BSC Unisson 2-1
Meddo – Losser 2-4
Losser – Sp. Overdinkel 0-4
BSC Unisson – Meddo 5-2
15 september: Meddo – Sp. Overdinkel (14.00u)
15 september: BSC Unisson – Losser (14.00u)

Groep 7
MVV’29 – Hoonhorst 2-1
Overwetering – Sportlust Vr. 3-3
Hoonhorst – Overwetering 0-6
Sportlust Vr. – MVV’29 
15 september: Sportlust Vr. – Hoonhorst (14.00u)
15 september: MVV’29 – Overwetering (14.00u)

Volledig scherm
De kersverse derdeklasser RSC zit in een poule met Holten, UD Weerselo en Diepenheim. © Wim Busschers

Groep 9
Holten – RSC 1-4
Diepenheim – UD Weerselo 4-3
RSC – Diepenheim 1-1
UD Weerselo – Holten 6-4
13 september: Holten – Diepenheim (19.30u)
15 september: UD Weerselo – RSC (14.00u)

Groep 13
Reutum – Hoeve Vooruit 3-4
Fleringen - TVC’28 2 1-3
Hoeve Vooruit – Fleringen 1-3
TVC’28 2 – Reutum 
14 september: Hoeve Vooruit – TVC’28 2 (18.00u)
15 september: Fleringen – Reutum (14.00u)

Groep 16
Twenthe – La Premiere 4-2
Saasveldia – Colmschate 2-3
La Premiere – Saasveldia 1-9
Colmschate – Twenthe 4-1
15 septembGer: La Premiere – Colmschate (14.00u)
15 september: Saasveldia – Twenthe (14.00u)

Groep 20
Neede – Lochem 1-2
Delden - WVV’34 3-3
WVV’34 – Neede 2-2
Lochem – Delden 6-10
15 september: Delden – Neede (14.30u)
15 september: Lochem – WVV’34 (15.00u)

Groep 21
Reünie – HC’03 4-3 
SJO – TVO 1-2
TVO – Reünie  1-0
HC’03 – SJO 5-0
12 september: TVO – HC’03 (19.30u)
15 september: Reünie – SJO (14.00u)

Groep 24
FC Trias – FC Winterswijk 2 1-1
Buurse – LSV 2-2
LSV – FC Trias 4-0
FC Winterswijk 2 – Buurse 0-0
15 september: Buurse – FC Trias (14.00u)
15 september: FC Winterswijk 2 – LSV (14.00u)

Groep 25
HSC’21 2 – Victoria’28 6-3
De Tubanters – Avanti 1-4
Victoria’28 – De Tubanters 2-3
Avanti – HSC’21 2 1-2
15 september: HSC’21 2 – De Tubanters (14.00u)
15 september: Avanti – Victoria’28 (14.00u)

Groep 27
Borne – Markelo 3-2
Nieuw Heeten – Helios 2-8
Markelo – Nieuw Heeten 1-0
Helios – Borne 5-0
15 september: Borne – Nieuw Heeten (14.00u)
15 september: Helios – Markelo (14.00u)

Groep 29
VIOS B. – Longa’30 2 3-0
AD’69 – Grol 2-6
Longa’30 2 – AD’69 4-1
Grol – VIOS B. 5-2
12 september: VIOS B. – AD’69 (20.15u)
15 september: Grol – Longa’30 2 (14.30u)

Groep 30
DSVD – WWNA 5-4
Vaassen – DSVD 0-1
15 september: DSVD – Ulu Spor (14.00u)

Groep 34
Bentelo – SVBV 7-0
Phenix – Kon. UD 1-2
Kon. UD – Bentelo 1-3
SVBV – Phenix 1-0
15 september: Phenix – Bentelo (14.00u)
15 september: SVBV – Kon. UD (14.00u)

Volledig scherm
FC Eibergen en Rekken treffen elkaar dit seizoen niet meer in de competitie, maar wel in de beker. © Reinier van Willigen

Groep 37
FC Eibergen – TVV 5-1
Rekken – Oldenzaal 7-3
Oldenzaal – FC Eibergen 4-1
TVV – Rekken 3-3
15 september: Rekken – FC Eibergen (12.00u)
15 september: TVV – Oldenzaal (14.00u)

Groep 38
Balkbrug – Langeveen 0-3
Vilsteren – Vasse 0-2
Vasse – Balkbrug 4-1
Langeveen – Vilsteren 2-0
15 september: Langeveen – Vasse (14.00u)
15 september: Vilsteren – Balkbrug (14.00u)

Groep 39
Almelo – Zenderen Vooruit 3-3
Mariënheem – IJsselstreek 3-2
IJsselstreek – Almelo 1-4
Zenderen Vooruit – Mariënheem 1-3
15 september: Mariënheem – Almelo (14.00u)
15 september: Zenderen Vooruit – IJsselstreek (14.00u)

Groep 41
Rietmolen – Lochuizen 4-1
Hengelo – Rood Zwart 0-1
Lochuizen – Hengelo 0-5
Rood Zwart – Rietmolen 2-4
15 september: Lochuizen – Rood Zwart (14.00u)
15 september: Hengelo – Rietmolen (14.00u)

Groep 46
MEC – Ajax B. 2-1
Ajax B. – ’t Centrum 1-3
15 september: ’t Centrum – MEC (14.30u)

Groep 47
Kilder – Erix  1-2
KSV – Westendorp 4-1
Westendorp – Kilder 0-1
Erix – KSV 1-1
12 september: Erix – Westendorp (20.00u)
15 september: KSV – Kilder (14.00u)

Groep 48
DTC’07 – KOSC 0-4
Haarlo – De Lutte 
KOSC – Haarlo 9-0
De Lutte – DTC’07 3-0
15 september: DTC’07 – Haarlo (14.00u)
15 september: De Lutte – KOSC (14.00u)

Groep 50
Wesepe – Manderveen 6-1
Broekland – Vosta 3-3
Vosta – Wesepe 1-2
Manderveen – Broekland 0-2
15 september: Manderveen – Vosta (14.00u)
15 september: Broekland – Wesepe (14.00u)

Groep 53
SVV’91 – EMOS 1-3
Haaksbergen – UDI 1-4
EMOS – Haaksbergen 5-1
UDI – SVV’91 3-0
15 september: EMOS – UDI (14.00u)
15 september: Haaksbergen – SVV’91 (14.00u)

Groep 55
Sallandia – Enter 0-3
Enter – GSV’63 5-1
15 september: Enter – Raalte (14.00u)

Groep 56
De Gazelle – Bornerbroek 5-0
GA Deventer – Haarle 0-6
Haarle – De Gazelle 3-3
Bornerbroek – GA Deventer 5-3
15 september: De Gazelle – GA Deventer (14.00u)
17 september: Haarle – Bornerbroek (20.00u)

Amateurvoetbal