Volledig scherm
© archief

Trainerscarrousel zondagamateurs 2019/2020

Wie is bij welke vereniging de hoofdcoach? Het volledige overzicht is te vinden in onze trainerscarrousel.

Niet alleen staat in de carrousel wie dit seizoen waar traint, ook wordt er vooruitgekeken. Heeft de coach z'n contract verlengd bij een vereniging? 

Gaat een trainer weg of heeft een club een nieuwe coach aangesteld voor 2019/2020? Het wordt ook dit seizoen allemaal vermeld in de trainerscarrousel!

Bekijk hieronder de trainerscarrousel van de zondagamateurs.

Club 2019-2020 2020-2021
Zondagamateurs    
Derde divisie    
HSC’21 Daniel Nijhof Daniel Nijhof
Hoofdklasse    
Longa’30 Erik Zandstra Erik Zandstra
Quick’20 Steven Verheijen (gaat weg)
RKZVC Laurens Knippenborg (gaat weg)
Eerste klasse    
De Zweef Anton Wennemers (gaat weg)
FC Winterswijk John Gielink Martijn Beltman
Rigtersbleek Mete Soygul
Stevo Geert Veldhuis Otto Krabbe
Tubantia Eric van Zutphen Bert Schippers
TVC’28 Michiel Mensink Michiel Mensink
Tweede klasse    
Achilles’12 Jeffrey de Visscher Jeffrey de Visscher
ATC’65 Roy de Vos Roy de Vos
Barbaros Ugur Yildirim Ugur Yildirim
Bon Boys Berthil ter Avest Berthil ter Avest
BWO Bert van Losser
Eilermark Wesley Sanders Wesley Sanders
NEO Jan Willem van Holland Michel Steggink
SDC’12 Mark Wijnreder Mark Wijnreder
Suryoye-Mediterraneo Paul Krabbe
Vogido Marcel Degenaar
Derde klasse    
Avanti Wilskracht Leon Schmitz Leon Schmitz
Borne Rob Bakker Mark Dijkstra
De Tukkers Joost du Gardijn Erik Hazewinkel
DSVD Niki Leferink Clemens Zwijnenberg
FC Trias Yassin Ouardighi Yassin Ouardighi
Grol Sander Hoopman William Krabbenborg
Losser Gerard Bos Niki Leferink
Luctor et Emergo Remco Hammink Remco Hammink
LSV Lonneker Rob Poell Rob Poell
MVV’29 Marcel Oude Nijhuis Ruud Ottenhof
Reutum Peter Bokma Peter Bokma
Saasveldia Remco Weusthof Rob Roelofs
RSC Noël Spijker
TVO Danny Ottink Danny Ottink & Harold Oude Veldhuis
WVV’34 Roy Workel Roy Workel
Vierde klasse    
AD’69 Mark Schepers Sander Hoopman
Almelo Thijs Houwing Thijs Houwing
BSC Unisson Michel Weiss Michel Weiss
Buurse Niels Oude Tijdhof
De Tubanters Martijn Misana Martijn Misana
Delden Wouter Kwakkenbos Rob Bakker
Diepenheim Christian Koop Wouter Kwakkenbos
EMOS Clemens Zwijnenberg Lars Weustink
Enter Rob Roelofs Gerard Bos
FC Eibergen Arno Leppink Arno Leppink
Fleringen Hielke aan de Stegge Hielke aan de Stegge
Haarle Kelvin Bonhof
Hector Mark Dijkstra Jordy Drenth
Hoeve Vooruit Raymond Wichers Schreur Dennis Teunissen
Holten Richard van Dellen
Juventa’12 Gerard Kocks Gerard Kocks
KOSC Peter de Vries (gaat weg)
KSV Vragender Marco Engelberts Jan Willem Rutgers
La Premiere Roy Bouck Roy Bouck
Markelo Rutger Kats Rutger Kats
MEC Mark Reinders Jacob Posthuma
Meddo Dennis Teunissen Bjorn Zweerink
Neede William Krabbenborg (gaat weg)
Oldenzaal Joost Klein Buursink Joost Klein Buursink
Reünie Peter Jansen Peter Jansen
Rietmolen Frank Bruins Frank Bruins
Rood Zwart Remco Dokter Christiaan Noppers
Sportclub Overdinkel Tim Meijerink Tim Meijerink
Sportlust Vroomshoop Job Lamberink Ruud Bruns
Twenthe Goor Hans Dirksen Mark Bolink
UD Weerselo Arno Knapen Arno Knapen
UDI Andre Oosten Andre Oosten
Vasse Mark Bolink Nico Eshuis
Victoria’28 Jeroen Kiepman Jeroen Kiepman
VIOS Beltrum Kevin Vos Kevin Vos
Vijfde klasse    
Bentelo Bert-Jan Heupers Bert-Jan Heupers
Bornerbroek Ronnie Braak
De Lutte Rene Belt Rene Belt
DEO Christiaan Diepenbroek (gaat weg)
DTC’07 Richard T. Oude Koehorst Wilco Broekhuis
EGVV Tim Kollen Tim Kollen
Erix Mick Hermsen Mick Hermsen
FC ’t Centrum Robert Brantenaar Robert Brantenaar
GSV’63 Dennis Arentsen
Haaksbergen Gerard Timmers Gerard Timmers (twee jaar)
Haarlo Raymond van der Heide
HVV Hengelo Fernando Pascale Hilbert van Gils
Lochuizen Peter Groot Kormelink
Langeveen Tom Veldscholten Tom Veldscholten
Manderveen Herman Middelkamp Thijs Masselink
Phenix Deniz Sabit (gaat weg)
Rekken Mark Roossink
SVV’91 Murat Hayta
TVV Tuncay Bulut
Vosseveld Ronald van der Plaats
Vosta Robin Klijnstra Robin Klijnstra
Zenderen Vooruit Ruud Ottenhof Marco Botterblom

Amateurvoetbal