Volledig scherm
Maar liefst 12 spelers verkassen bij Eilermark. Dehly Nahrwold (foto) is daar één van. Hij maakt de pikante overstap naar rivaal Sportlust Glanerbrug. © Lars Smook

Transfermarkt amateurvoetbal op slot: wie speelt komend seizoen waar?

ENSCHEDE - Het is 15 juni geweest, de overschrijvingstermijn bij de amateurs zit erop. Wie voetbalt komend seizoen waar? Een overzicht van de ontwikkelingen tot en met de tweede klasse.

In dit overzicht de namen van spelers die zijn overgestapt van de ene naar de andere club. Ook spelers die stoppen zijn meegenomen in het overzicht.

Het volledige overzicht van alle competities, met daarbij ook spelers die vanuit een lager team/jeugd de stap naar de selectie maken of juist in een lager team gaan spelen, komt in onze speciale bijlage amateurvoetbal, kort voor de start van het nieuwe seizoen. 

ZATERDAGTEAMS
Derde divisie
Excelsior’31
Nieuw: Reinders, Snelders, Schmidt (allen HHC Hardenberg), Diks (CSV Apeldoorn), Oude Lansink (Stevo), De Vries (Eilermark).
Vertrokken: Isa, Baysoy (beiden FC Suryoye), Kose (Quick’20), Ten Have (Harkemase Boys), Kamphuis, W. Nieuwenhuis (beiden DOS’37), Macedo (Hellendoorn), Averesch (AGOVV).

Hoofdklasse
AZSV
Nieuw:  Van den Berg (DVC’26), Lansbergen (De Bataven), Mensah (DZC‘68), Kruidbos, Heering (Jong De Graafschap), Gesthuizen (OBW).
Vertrokken: Ebbers, Malawau, Nyamsangya (allen FC Winterswijk), Jansen (DFS), Thuss (Angerlo V), Orriëns (gestopt).

DETO Twenterand
Nieuw: Bongers (Rigtersbleek), Visscher (Quick’20), Veldwachter, Jansen (beiden SVZW), Ter Avest (Staphorst), Yakob (Berkum), Weiss (MVV’29).
Vertrokken: Exterkate (Sparta Enschede), Nijkamp (Hulzense Boys), Tijs (Hardenberg’85), Stopel (ON Almelo), Vlijter (Wormerveer), Booijink (TVC’28), Peppels (Enter Vooruit).

Eerste klasse
DOS’37
Nieuw: Te Morsche (Sparta Enschede), Kamphuis, W. Nieuwenhuis (beiden Excelsior’31).
Vertrokken: Smit (SVZW), Van der Velden (SDC’12), Bove (Voorwaarts V.).

SVZW
Nieuw: Dwars (Tubantia), Bakker, Sen (beiden Quick’20), Yildirim (CSV Apeldoorn), Pot (Genemuiden), Van de Spek (PEC Zwolle), B. ter Hogt (HSC’21), Smit (DOS’37), Middelkamp (De Zweef).
Vertrokken: Brinks, Lubbers (beiden SV Enter), Wensing (HSC’21), Hegeman (De Zweef), Sahbaz, K. Leferink (beiden Rohda), Veldwachter, Jansen (beiden DETO), Sickman (Tubantia), Knol (Sparta Enschede).

Volledig scherm
Bas ter Hogt (midden) verruilt HSC’21 voor SVZW. © Orange Pictures/Ron Jonker

Tweede klasse
Den Ham
Nieuw: geen.
Vertrokken: Kamphuis (DOS Kampen).

Enter Vooruit
Nieuw: Peppels (DETO).
Vertrokken: geen.

Hulzense Boys
Nieuw: M. Nieuwenhuis (Excelsior’31), Nijkamp (DETO), Blok (Rohda), M. Knol (Juventa’12).
Vertrokken: Van Keulen, J. de Jong, Dankelman (allen gestopt), R. de Jong (SVVN), Ten Barge (Sportclub Neede).

NEO

Nieuw: Huisstede (SVV’91), Valley (Rigtersbleek).
Vertrokken: Peterman (Quick’20), Oude Kamphuis, Smits (beiden gestopt).

PH Almelo
Nieuw:
Piljic (Berkum), Mannes (Luctor et Emergo).
Vertrokken: Ayhan, Van Straaten (beiden La Première), Schwarte (ASV’57), Van Elst (gestopt).

Quick’20 (zat.)
Nieuw: Weegink (ATC’65), Nuchelmans, Beuvink, Jansink (allen Quick’20-zondag), Oude Hengel (FC Twente).
Vertrokken: Rickhoff (Quick’20-zondag), Schuring (FC Berghuizen), Van Coeverden, Snijders (beiden gestopt).

Sparta Enschede
Nieuw: Knol (SVZW), Boelema (HSC’21), Paol (Vogido), Pinna (Quick’20), Exterkate (DETO), Berends (Eilermark).
Vertrokken: Te Morsche (DOS’37), Van den Abeelen, Kuipers (beiden Vogido), Wassens (gestopt).

Vroomshoopse Boys
Nieuw: geen.
Vertrokken: geen.

ZONDAGTEAMS
Derde divisie
HSC’21
Nieuw: Wensing (SVZW), Lankheet (Longa’30), Van Dijk (Blauw Geel’38), Smit, Mentink (beiden BWO).
Vertrokken: Brammer, Engberink (beiden gestopt), Ter Hogt (SVZW), Witbreuk (FC Twente), Boelema (Sparta Enschede), Hartgerink (Longa’30), Derksen (Olivet Nazarene University), Screever (Hoogeveen), Hanna (Suryoye-Med.), T. Veldhuis (Bon Boys), M. Veldhuis (FC Winterswijk).

Hoofdklasse
Longa’30
Nieuw: Hartgerink (HSC’21), Wijnbergen (Warnsveldse Boys), Krooshof (OBW), Bosma (Jong De Graafschap), Kuypers (DFS).
Vertrokken: Lankheet (HSC’21), Heinsbroek, Harmelink (beiden gestopt).

Quick’20
Nieuw: Geelen (FC Twente), Peterman (NEO), Wevers (Losser), Kose (Excelsior’31), Rickhoff (Quick’20-zaterdag).
Vertrokken: Bakker, Sen (beiden SVZW), Kamp (Quick Boys), Visscher (DETO), Arslan (’t Centrum), Ter Horst (Tubantia), Van Breemen-Schneider (ATC’65), Olde Dubbelink (gestopt), Nuchelmans,  Beuvink, Jansink (allen Quick’20-zaterdag).

RKZVC
Nieuw: Teloh (Bennekom).
Vertrokken: Schutten (gestopt), Jonkman (AD’69).

Eerste klasse
De Zweef
Nieuw: D. van der Lely (was gestopt).
Vertrokken: Dikkers (Rohda), Middelkamp (SVZW), Snellink (SVVN), Vermeulen (Groningen).

FC Winterswijk
Nieuw: Rensink (De Graafschap), Heemink (FC Twente), Malawau, Ebbers, Nyamsangya (allen AZSV), Wonnink, M. Veldhuis (beiden HSC’21).
Vertrokken: Houwers, Hofman, Stemerdink (allen FC Trias), Stortelder (Varsseveld), Jansen (Reünie), Kirschke (onbekend).

Rigtersbleek
Nieuw: Atalay, El Assas, Stijner (De Tubanters), Vink (RB Lingen), Tia (Davaria Davensberg), Usta (Victoria’28), Sürmeli, Bassa Sbai (Sparta Enschede), Kajjubi (SDC’12), Hanini (Vogido), Belfassi (Tubantia).
Vertrokken: Bongers (DETO), Saïd (Suryoye-Med.), Hofte (Avanti Wilskracht).

Volledig scherm
Oussama El Assas verlaat De Tubanters voor Rigtersbleek. © Reinier van Willigen

Stevo
Nieuw: Plegt (TVC’28).
Vertrokken: H. Brunninkhuis (gestopt), Oude Lansink (Excelsior’31).

Tubantia
Nieuw: J. en R. Beukert (beiden Rood Zwart), Ter Horst, Nieland (beiden Quick’20), Sickman (SVZW), Alves (Eintracht Nordhorn), Hagreis (Bentelo), Albertus (MASV).
Vertrokken: Teuiten (gestopt), Dwars (SVZW), Ter Hedde (Olympia Haarlem), Bouhlali (Amsterdam).

Volledig scherm
Rodi Beukert (links, Rood Zwart) vertrekt met Jesse Beukert naar Tubantia. © Carlo ter Ellen DTCT

TVC’28
Nieuw: Booijink (DETO).
Vertrokken: geen.

Tweede klasse
Achilles’12
Nieuw: Peters, Scholten, Hamdaoui, Keizers (allen ATC’65).
Vertrokken: Bijen, Wiersma, Wilmink, Wolters, Ten Dam, Ritmeester (allen Achilles'12-zaterdag).

ATC’65
Nieuw: Van Breemen (van Quick’20), Hooge Venterink, Oude Veldhuis (beiden De Esch), Nijlant (Avanti Wilskracht).
Vertrokken: Peters, Scholten, Hamdaoui (allen Achilles’12), Gigengack (gestopt wegens studie), Bijl (The Knickerboksers).

Barbaros
Nieuw: F. Kocoz (Eilermark), Hellegers (BWO), Fahad Saadi en Farough Saadi (Eilermark), Cinar (HSC’21), Demirel (IJsselstreek), Arslantas (Haaksbergen), Akyol (Suryoye).
Vertrokken: geen.

Bon Boys
Nieuw: T. Veldhuis (HSC’21).
Vertrokken: geen.

BWO
Nieuw: De Graaf (Rood Zwart), Biemans (HVV Hengelo), Lents (Juliana’32), Zengerink (Tubantia),
Vertrokken: Smit, Mentink (HSC’21), Hellegers (Barbaros), Lammers (DVVA), Kemerink, Geerdink (beiden gestopt).

Eilermark
Nieuw: Karmaoui en Meziani (Victoria’28), C. Jonkers (Sparta Enschede), Ventage (Letland), Kuipers, Sidibe (Rigtersbleek), Bron, Schepers, Nicolaas (allen Vogido), Giamblanco (Quick’20), Vargas Galvan (De Tubanters).
Vertrokken: De Vries (Excelsior’31). F. Kocoz, Fahad Saadi en Farough Saadi (allen Barbaros), H. Kocoz, Aslan (lager team Rigtersbleek), Berends (Sparta Enschede), Chamoun (TVV) Mohammad (AJC’96), Westerink, Nahrwold (Sportlust Glanerbrug), I. Mayamba (Vogido).

SDC’12
Nieuw: Kosters (LSV), Van ver Velden (DOS’37).
Vertrokken: Bilanovic (gestopt), Haarhuis (De Tukkers).

FC Suryoye-Mediterraneo
Nieuw: Hanna (HSC’21), Inan (Vogido), El Badey (Victoria’28), Saïd (Rigtersbleek), Van Berkel (was gestopt), Knaken (Vogido), Baysoy, Isa (beiden Excelsior’31).
Vertrokken: Van Pieterson, L. Aydin, Karakas (allen gestopt), Reinds, Ter Horst (beiden Achilles Enschede).

Volledig scherm
Amanuel Isa speelt volgend seizoen, na een lange periode Excelsior’31, voor FC Suryoye-Mediterraneo. © Bert Kamp

Vogido
Nieuw: Van Abeelen, Kuiper, Hauber (Sparta Enschede), J. Mayamba (De Tubanters), I. Mayamba (Eilermark).
Vertrokken: F. Paol (Sparta Enschede), Pothans (UDI), Inan (Suryoye-Med.), E. Paol, Michelbrink, Bush (allen gestopt).

Amateurvoetbal