Volledig scherm
Mark Boshove boog met Kloosterhaar een 3-1 achterstand om naar een 6-4 overwinning. Boshove maakte vier goals. © FFU.nl/Alex Mulder

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 8 december in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Hoofdklasse B

Excelsior’31 - Sparta Nijkerk 3-0 (0-0).
Ezafzafi 1-0, Krijns 2-0, Ezafzafi 3-0.
ACV - SVZW 2-1 (2-1).
Sahbaz 0-1 (pen.), Schrijver 1-1 en 2-1 (pen.)
AZSV - csv Apeldoorn 3-0 (0-0).
Mulder 1-0, Te Veluwe 2-0 en 3-0.
DETO - Berkum afgelast

Eerste klasse D

Nunspeet – DOS’37 0-2 (0-0). Poelakker 0-1, Van der Velden 0-2 (pen.).
NSC – Enter Vooruit 3-1 (0-1). Breukink 0-1, Terlemez 1-1, Cornelisz 2-1, Fennebeumer 3-1 (pen.).

Tweede klasse H

Vroomshoopse Boys – ON 4-0 (1-0). De Jong 1-0, Dogger 2-0 en 3-0, Harms 4-0.
DOS Kampen – Den Ham 1-0 (1-0). Bakker 1-0.
Be Quick’28 – Hulzense Boys 3-2 (2-1). 1-0, Te Kolste 1-1, 2-1, 3-1, Wilbrink 3-2.
De Esch – SVI 0-3 (0-2). Kok 0-1, Dunnink 0-2, Kok 0-3.
FC Zutphen – Sparta E. 1-6 (0-3). Te Morsche 0-1, Reinders 0-2, Te Morsche 0-3 en 0-4, Sterken 0-5, Akkerman 0-6, 1-6.

Derde klasse D

OZC - Wilhelminaschool 4-3 (2-1). Koggel 1-0, Brinker 1-1, Dunnewind 2-1 en 3-1, Nijenhuis 3-2, Brinker 3-3, Veerman 4-3.
Voorwaarts V. - Juliana’32 8-1 (3-0). Dogger 1-0, Slatius 2-0, Dogger 3-0, Koos 4-0, Bove 5-0, Roelofs 6-0, Bleiji 6-1, Bove 7-1, Slot 8-1.
Mariënberg - Kloosterhaar 4-6 (3-2). Lamberink 1-0, Willems 2-0, Nijeboer 2-1, Buitenhuis 3-1, Boshove 3-2, Kelder 3-3, Boshove 3-4, 3-5 en 3-6, Bolks 4-6.
SVVN - ASV’57 2-2 (0-2). L. Stokman 0-1, Visser 0-2, Morsink 1-2 (pen), Mulder 2-2.
DES - Bergentheim 2-2 (0-1). Plaggenmarsch 0-1, Pouwels 0-2, Deijk 1-2, Mensink 2-2.
PH - Hellendoorn 2-1 (1-1). Dommerholt 0-1, Ayhan 1-1, Hesselink 2-1.
Blauw Wit’66 - Quick’20 1-2 (0-1). Roord 0-1, Klein Nagelvoort 1-1, Rickhof 1-2.

Vierde klasse D

MVV’69 - Daarlerveen 1-6 (0-2). Bozkurt 0-1, Hulsegge 0-2 en 0-3, Kosters 1-3 (pen.), L. Reekers 1-4, S. Reekers 1-5 en 1-6.
Bruchterveld - HTC 2-3 (1-2). Wissink 0-1, Op de Haar 1-1, Tatje 1-2, Wissink 1-3, Roeleveld 2-3.
SVV’56 - Dieze West afgelast.

Vierde klasse E

DVOV - FC Winterswijk 8-0 (3-0).

Vierde klasse F

Sportlust Glanerbrug - SC Rijssen 9-2 (2-0). Khabbaz 1-0, Hardick 2-0, Meijer 2-1, Stübener 3-1, Meijer 3-2, Stübener 4-2, Hardick 5-2, Roolvink 6-2, Stübener 7-2 (pen.), Roolvink 8-2, Jongedijk 9-2.
SC Enschede - AJC’96 0-4 (0-2). Nijmeijer 0-1, Schuurs 0-2, Nijmeijer 0-3, Nijkamp 0-4.
Drienerlo - DRC 2012 3-1 (1-0). Koehorst 1-0 (pen.), Haring 2-0, De Jong 2-1, Van Dongen 3-1.
ATC’65 - Achilles Enschede 3-1 (1-1). Oostindie 0-1, Koch 1-1, Keuler 2-1, Voogt 3-1.
PW - Rijssen Vooruit afgelast.
RKSV - Blauwwitters afgelast.

Amateurvoetbal