Volledig scherm
GFC boekte een monsterzege: 14-0. © OrangePictures/Marcel ter Bals

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 2 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Hoofdklasse A

AZSV - FC ’s-Gravenzande 3-1 (2-1). Vierwind 1-0, Koeleman 1-1 (pen). Vierwind 2-1 (pen). Vierwind 3-1 (pen).

Hoofdklasse B

SC Genemuiden - DETO 1-1 (0-1). Kaya 0-1, Van Dalfsen 1-1.

Eerste klasse D

DOS’37 – SDV Barneveld 1-1 (0-0). Knul 0-1 (pen.), Wennink 1-1.
SVZW – Hierden 6-2 (0-0). Maskoul 1-0, Middelkamp 2-0, Ter Hogt 3-0 (pen.), Brockhoff 3-1, Bock 3-2, De Jong 4-2 (pen.), Van der Spek 5-2, Smit 6-2.

Tweede klasse H

PH – Sparta Enschede 2-6 (0-3). Pina 0-1, Akkerman 0-2, Exterkate 0-3, Lubbers 1-3, Olde Olthof 2-3 (pen.), Kikkert 2-4, Pina 2-5, Thomas 2-6.
Be Quick’28 – Enter Vooruit 1-1 (0-0). 1-0, Peppels 1-1.
Den Ham – OWIOS 4-2 (2-1). Drost 1-0, Hop 2-0 (e.d.), Veldhoen 2-1, Kuiper 3-1, Ruiterkamp 4-1, Uitslag 4-2.
Vroomshoopse Boys – Hulzense Boys 1-4 (0-2). Schoenmaker 0-1, Nijkamp 0-2, Te Kolsté 0-3, Wolfkamp 0-4, Derks 1-4.
WVF – Quick’20 3-2 (1-0). 1-0 (e.d.), Koenen 2-0, Mazouz 3-0, Snijders 3-1, Boitelle 3-2.

Derde klasse D

Voorwaarts V. - Mariënberg 0-1 (0-0). R. Hofsink 0-1.
Kloosterhaar - Bruchterveld 2-1 (0-0). M. Boshove 1-0 (pen.), Kelder 2-0, Otten 2-1 (pen.).
De Esch - ASV’57 6-5 (2-4). L. Stokman 0-1, B. Stokman 0-2, Weusthof 1-2, Elbersen 2-2, Van der Laan 2-3, Koorn 2-4, Leijdekkers 3-4, L. Stokman 3-5, Prumers 4-5, Oude Alink 5-5, Kosters 6-5 (pen.).
Wilhelminaschool - Hellendoorn 3-2 (1-0). Zengerink 1-0, Hendriks 1-1, Nieuwland 2-1, Bouwhuis 2-2, Zengerink 3-2.
SVVN - Bergentheim 2-4 (1-2). WIjnen 1-0, Prijs 1-1, eigen doelpunt 1-2, Plaggenmarsch 1-3 en 1-4, Morsink 2-4.
AJC’96 - OZC 2-2 (1-0). Nijmeijer 1-0, Struijk 2-0, Runhart 2-1, De Groot 2-2.
ON - DES 0-1 (0-0). Top 0-1.

Vierde klasse E

GFC - Blauwwitters 14-0 (4-0). Siegers 1-0, 2-0 en 3-0, Wassink 4-0, Zwierink 5-0, Siegers 6-0 en 7-0, Van Riessen 8-0 (e.d.), Natrop 9-0, Siegers 10-0, Wassink 11-0, Mensink 12-0, Wassink 13-0, Zwierink 14-0.
Daarlerveen - Lemele 3-0 (2-0). Bozkurt 1-0, Boerman 2-0 (e.d.), Bozkurt 3-0.
SV Rijssen - MVV’69 1-4 (0-0). Kosters 0-1, Eektimmerman 0-2, Grotenhuis 0-3, Thijs 0-4, Durmusoglu 1-4.
ATC’65 - DRC 2012 5-2 (3-2). Brand 1-0, Maulany 1-1, Mulders 2-1, Ten Holt 3-1, Smith 3-2, Van Ham 4-2 (e.d.), Nieterau 5-2.
Daarle - Heracles 1-2 (1-2). Van der Heiden 1-1, Van de Keulen 1-2.
SC Rijssen - Blauw Wit’66 2-4 (1-2). Van Dijk 0-1, Bolink 0-2, Dijkstra 2-3, Müller 2-4.
De Zweef - SVV’56 1-2 (0-0). Van der Lely 1-0, Wessels 1-1, Van Dijk 1-2.

Vierde klasse F

FC Berghuizen - Achilles Enschede 4-2 (1-1). Heskamp 1-0, J. ter Horst 1-1, Olde Hendrikman 2-1, J. ter Horst 2-2, Olde Hendrikman 3-2 en 4-2.
Juliana’32 - PW 1-3 (1-2). Hilgerink 1-0, Westerman 1-1, Oort 1-2, Bos 1-3.
Drienerlo - Eilermark 1-3 (1-1). Jongedijk 0-1, McAulife 1-1, Smits 1-2, Jongedijk 1-3.
FC Aramea - Achilles’12 2-1 (0-0). Demir 1-0, Kleinstra 1-1, Dogan 2-1.
FC Winterswijk - SVV’91 3-1 (1-1). Aalbers 1-0, Holkenbrink 1-1, Alferdink 2-1, Juncker 3-1.
Rigtersbleek - SC Enschede 2-0 (1-0). Stevens 1-0, Zephat 2-0.
Sportlust Glanerbrug - Tubantia 3-3 (0-1). Smits 0-1, Holtman 1-1, Visscher 1-2, Noltes 1-3, Smienk 2-3, Holtman 3-3.

Amateurvoetbal