Volledig scherm
Jesper Grotenhuis MVV'69, Mark Spaans De Zweef © Ron Jonker

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 21 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Zaterdag, eerste klasse D

DZC’68 – SVZW 1-5 (0-1). Middelkamp 0-1, Maskoul 0-2, Hendriksen 1-2, De Jong 1-3 (pen.), Maskoul 1-4, Smit 1-5.
DOS’37 – WHC 0-3 (0-1). Van der Meer 0-1, Gouriye 0-2 en 0-3 (pen.).

Tweede klasse H

ASC’62 – Den Ham 1-3 (0-1). Ruiterkamp 0-1, Van Haarst 0-2, Remmink 0-3, Van Faassen 1-3.
WVF – Vroomshoopse Boys 2-1 (2-0). Berends 1-0, Goudbeek 2-0, Drees 2-1.
PH – VSCO’61 2-2 (1-2). Bekhuis 1-0, Veldhoen 1-1 en 1-2, Hesselink 2-2 (pen.)
Quick’20 – ZAC 3-1 (1-1). Mylanus 0-1, Braam 1-1 (pen.), Spit 2-1, Jansink 3-1.
Hulzense Boys – Enter Vooruit 3-5 (1-3). S. Velten 0-1 en 1-1 (e.d.), Smit 1-2 en 1-3, Wilbrink 2-3, Scheper 2-4, Wolfkamp 3-4, Scheper 3-5.
Sparta E. – IJVV 3-0 (1-0). Boelema 1-0, 2-0 Jonge Poerink, Akkerman 3-0. 

Derde klasse D

Bergentheim - Voorwaarts V. 4-1 (1-1). Plaggenmarsch 1-0, Klos 1-1, Buitenhuis 2-1, Hakkers 3-1, Buitenhuis 4-1.
OZC - DES 2-1 (0-1). Van der Linde 0-1, Simons 1-1, Koggel 2-1.
Mariënberg - De Esch 1-5 (1-2). Elbersen 0-1, R. Hofsink 1-1, Beckmann 1-2 en 1-3, Kosters 1-4 (pen.), Elbersen 1-5.
Wilhelminaschool - Kloosterhaar 2-1 (1-0). Nieuwland 1-0, Brager 2-0, Roessink 2-1.
Bruchterveld - ASV’57 1-5 (0-3). L. Stokman 0-1,Schwarte 0-2, Van der Laan 0-3, Snippe 1-3, L. Stokman 1-4 en 1-5.
Hellendoorn - ON 2-1 (1-1). Lodde 0-1, Tuink 1-1, Lamers 2-1 (pen.).
AJC’96 - SVVN 2-2 (1-0). Nijmeijer 1-0, Spitholt 2-0, Bolink 2-1, Koedijk 2-2.

Vierde klasse E

Blauwwitters - SVV’56 2-1 (1-0). Kamers 1-0, Bouwhuis 2-0, Van de Vegte 2-1 (e.d.).
MVV’69 - De Zweef 0-2 (0-0) eigen doelpunt 0-1, Hegeman 0-2.
Lemele - DRC 2012 5-0 (2-0). Kleinlugtenbeld 1-0, 2-0 en 3-0, Bakhuis 4-0, Kleinjan 5-0.
Daarlerveen - SC Rijssen 10-0 (4-0). L. Reekers 1-0, Derks 2-0, S. Reekers 3-0, Koppelman 4-0, Bozkurt 5-0, L. Reekers 6-0 en 7-0, Göksu 8-0, Hulsegge 9-0, M. van den Berg 10-0.
Blauw Wit’66 - SV Rijssen 1-0 (0-0). eigen doelpunt 1-0.
Heracles - ATC’65 2-4 (0-1). Schultinga 0-1 en 0-2, Brand 0-3, Hesselman 0-4, Quentemeijer 1-4 (pen.) en 2-4.
Daarle - GFC 1-5 (0-1). Siegers 0-1, Grondman 1-1, Siegers 1-2, Wassink 1-3, 1-4 en 1-5.

Vierde klasse F

SC Enschede - SVV’91 4-2 (3-2). Wendrich 1-0, Paize 2-0, Nagels 3-0, Pereira de Campozo 3-1, Quiterio 3-2, Hoseini 4-2.
Eilermark - FC Berghuizen 2-1 (1-1). Olde Hendrikman 0-1, Smits 1-1, Jongedijk 2-1.
Juliana’32 - FC Aramea 4-1 (2-0). Bicer 1-0, P. Hilgerink 2-0, Demir 2-1, P. Hilgerink 3-1 en 4-1.
PW - FC Winterswijk 3-1 (2-0). Bos 1-0, Haldisimir 2-0, Budel 3-0, Nijman 3-1.
Achilles’12 - Achilles Enschede 1-2 (0-2). Manuel 0-1, J. ter Horst 0-2, Wiersma 1-2.
Rigtersbleek - Sportlust Glanerbrug 0-3 (0-2). Holtman 0-1 (pen.), Strijker 0-2 en 0-3.
Tubantia - Drienerlo 4-3 (2-2). Van Dongen 0-1, Grunenberg 1-1, Macauliffe 1-2, Van Essen 2-2 en 3-2, Herr 4-2 (pen.), Zuidema 4-3.

Amateurvoetbal