Volledig scherm
Luuk Kuiper (Den Ham) maakte de winnende goal. © Orange Pictures

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 11 mei in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Hoofdklasse B

ACV - Excelsior’31 0-4 (0-1). Ezafzafi 0-1, Boeloerditi 0-2, Penterman 0-3, Boeloerditi 0-4.
SDC Putten - AZSV 0-1 (0-1). Vierwind 0-1.
DETO - Genemuiden 0-2 (0-2). Hooiveld 0-1, Muis 0-2.
SVZW - Sparta Nijkerk 3-4 (2-1). Smit 0-1 (e.d.) en 1-1, Maskoul 1-2, Makizodila 2-2, Maskoul 3-2, Buitenhuis 3-3, Van Groen 3-4 (pen.).

SVZW gedegradeerd.

Eerste klasse D

Enter Vooruit – DTS Ede 1-0 (0-0). Bolink 1-0.
DOS’37 – De Merino’s 1-1 (1-1). 0-1, Van der Velden 1-1 (pen.).

Tweede klasse H

Hulzense Boys – De Esch 3-0 (2-0). Wolters 1-0, Van Keulen 2-0, Wolters 3-0.
Sparta E. – Vroomshoopse Boys 4-2 (3-1). Reinders 1-0, Drees 1-1, Thomas 2-1, Te Morsche 3-1, Dogger 3-2, Akkerman 4-2.
ON Almelo – DOS Kampen 2-3 (1-1). Lodde 1-0, Bakker 1-1, Knul 1-2, Voorhuis 2-2, Knul 2-3.
Den Ham – IJVV 2-1 (1-0). Dam 1-0, 1-1, Kuipers 2-1.

Derde klasse D

Wilhelminaschool - SVVN 1-5 (0-3). Mulder 0-1, Morsink 0-2 en 0-3, Mulder 0-4, Voogd 1-4, Mulder 1-5.
Voorwaarts V - Mariënberg 0-2 (0-0). Lamberink 0-1, Bolks 0-2.
Bergentheim - PH 3-2 (2-0). Buitenhuis 1-0, Tromp 2-0, Hesselink 2-1 (pen.), R. Olde Olthof 2-2, Hakkers 3-2 (pen.).
Juliana’32 - Blauw Wit’66 3-1 (0-0). Beldman 0-1, Hilgerink 1-1 (pen.), Bicer 2-1, Scheffer 3-1.
Kloosterhaar - OZC 2-3 (1-0). M. Boshove 1-0 en 2-0, Merjenburgh 2-1, Veerman 2-2, De Groot 2-3.
ASV’57 - Hellendoorn 3-0 (1-0). Schuur 1-0, L. Stokman 2-0, Koorn 3-0.
Quick’20 - DES 4-2 (1-2). Mensink 0-1, Rozema 0-2 (pen.), Kienhuis 1-2, Rickhof 2-2, Roord 3-2, Braam 4-2

Blauw Wit’66 gedegradeerd

Vierde klasse D

Kampen - Bruchterveld 2-4 (0-2). Op de Haar 0-1, Roeleveld 0-2, Aybek 1-2, Odink 1-3, Op de Haar 1-4, Ozturk 2-4.
Wijthmen - SVV’56 3-1 (0-1). Wind 0-1, Van Gurp 1-1 en 2-1, Nijmeijer 3-1.
Daarle - Daarlerveen 0-4 (0-2). Wesselink 0-1, Koppelman 0-2, Bozkurt 0-3, Reekers 0-4 (pen.).

Vierde klasse E

FC Winterswijk - De Paasberg 2-2 (0-2). Van Beek 0-1, Mesaki 0-2, Esselink 1-2 (pen.), Nijman 2-2.

Vierde klasse F

Achilles Enschede - Blauwwitters 3-3 (3-0). Verveld 1-0, Manuel 2-0, R. Beumer 3-0, Arslani 3-1, Kamers 3-2, Siccama 3-3.
AJC’96 - Sportlust Glanerbrug 2-0 (2-0). Voogtsgeerd 1-0, Vermeulen 2-0.
Rijssen Vooruit - ATC’65 0-3 (0-2). Wennink 0-1 en 0-2, Ten Harkel 0-3.
PW - SC Enschede 5-1 (1-0). Van de Veen 1-0, M. Lippinkhof 2-0, Paize 2-1, Hengelman 3-1, Westerman 4-1, K. Lippinkhof 5-1.
DRC 2012 - RKSV 1-3 (0-1). Embsen 0-1, Machielsen 1-1, Sloof 1-2, Meulman 1-3.

Amateurvoetbal