Bas ter Hogt (midden) maakte voor rust de 1-0 voor SVZW en na rust scoorde hij ook. Toch verloor SVZW: 2-3.
Volledig scherm
Bas ter Hogt (midden) maakte voor rust de 1-0 voor SVZW en na rust scoorde hij ook. Toch verloor SVZW: 2-3. © Orangepictures

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 15 februari in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Derde divisie 

Excelsior’31 - DOVO 1-2 (1-1).  Schmidt 0-1 (pen.), Reinders 1-1, Arends 1-2 (pen.).

Hoofdklasse A

Rijsoord - AZSV 1-0 (0-0). Bakker 1-0.

Hoofdklasse B

DETO - Urk 3-1 (2-0). Fleer 1-0, Vijfhuizen 2-0, Jansen 3-0, Schraal 3-1.

Eerste klasse D

SVZW – DFS Opheusden 2-3 (1-0). Ter Hogt 1-0, Alakmak 1-1, Ter Hogt 2-1, Alakmak 2-2, Kiriwenno 2-3.
Nunspeet – DOS’37 1-2 (0-0). Middelkamp 0-1, Van Wetering 1-1, Kikkert 1-2.

Tweede klasse H

Enter Vooruit – PH 1-3 (1-1). Hesselink 0-1 (pen.), S. Velten 1-1, Hesselink 1-2, Boza 1-3.
Hulzense Boys – ASC’62 0-2 (0-0). Pasman 0-1, Volkerink 0-2.
IJVV – Sparta E. 2-0 (0-0). De Velde 1-0, Bel 2-0.
VSCO’61 – Quick’20 0-5 (0-2). Roord 0-1, Jansink 0-2, Spit 0-3, Groenewold 0-4, Jansink 0-5.
Vroomshoopse Boys – Den Ham 2-0 (1-0). J. Derks 1-0, Harms 2-0.

Derde klasse D

Bruchterveld - Bergentheim 1-2 (1-1). Op de Haar 1-0, Buitenhuis 1-1, Hakkers 1-2.
SVVN - Hellendoorn 1-2 (0-1). Hendriks 0-1, Lopes Macedo 0-2, Koedijk 1-2.
ASV’57 - AJC’96 2-1 (1-0). Schuur 1-0, Lange 1-1, Schwarte 2-1.
Kloosterhaar - Voorwaarts V. 1-0 (0-0). Benjamins 1-0.
De Esch - Wilhelminaschool 1-0 (1-0). Leijdekkers 1-0.
DES - OZC 0-1 (0-1). Deuten 0-1.
ON - Mariënberg 2-1 (0-1). Plaggenmars 0-1, Lodde 1-1, Kamphuis 2-1.

Vierde klasse E

De Zweef - Daarle 4-1 (2-1). Schultink 0-1, Kolman 1-1, Jannink 2-1 en 3-1, Van der Lely 4-1.
SVV’56 - Daarlerveen 2-3 (2-2). Oelen 1-0, Wessels 2-0, Wesselink 2-1, Göksu 2-2, Wesselink 2-3.
Blauwwitters - Blauw Wit’66 1-2 (0-2). Müller 0-1 en 0-2, Arslani 1-2.
ATC’65 - MVV’69 2-1 (0-0). Slotboom 1-0, Grotenhuis 1-1, Bijen 2-1.
GFC - SV Rijssen 6-1 (1-1). Wassink 1-0, Pluimers 1-1, Wassink 2-1 (pen.), Zwierink 3-1, Wassink 4-1, Nab 5-1, Siegers 6-1.
SC Rijssen - Heracles 0-3 (0-1). Van der Heiden 0-1, Schut 0-2 en 0-3.
DRC 2012 - Lemele afgelast.

Vierde klasse F

Achilles’12 - Tubantia 3-5 (1-3). Van Essen 0-1 en 0-2, Vonk 1-2, Van Essen 1-3, Luierweert 1-4, Van Norel 2-4, Hannah 2-5, Van Norel 3-5.
FC Winterswijk - Eilermark 2-5 (2-2). Smits 0-1, Grevers 1-1 Pen.), Devici 1-2, Elferdink 2-2, Hardick 2-3, Jongedijk 2-4 en 2-5.
FC Aramea - Drienerlo 1-8 (1-3). Van Dongen 0-1, MacAuliffe 0-2, Van Dongen 0-3, Cosut 1-3 (pen.), Gomes 1-4, Van Dongen 1-5, MacAuliffe 1-6, 1-7 en 1-8.
Achilles Enschede - Rigtersbleek 3-1 (1-1). J. ter Horst 1-0, Bal 1-1, R. Zoetman 2-1, J. ter Horst 3-1.
FC Berghuizen - Juliana’32 2-1 (1-1). Mulder 1-0, Robles 1-1, Schurink 2-1.
SVV’91 - SC Enschede 2-0 (0-0). Juffer 1-0, Mambi 2-0.

Amateurvoetbal