Volledig scherm
Quick’20 - IJVV © Robin Hilberink

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 25 januari in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Derde divisie

Excelsior’31 - VVOG 5-0 (2-0) Penterman 1-0, 2-0, 3-0 en 4-0, Arslan 5-0.

Hoofdklasse B

RKAV Volendam - DETO 1-3 (1-2) Jansen 0-1, Tol 1-1 (pen.), Jansen 1-2, Ter Avest 1-3.

Eerste klasse D

DTS Ede – SVZW 2-1 (1-0). Speelziek 1-0 en 2-0, Ter Avest 2-1.
DOS’37 – KHC 1-1 (0-1). Van der Leest 0-1, Olde Olthof 1-1.

Tweede klasse H

PH – Den Ham 0-1 (0-1). Schurink 0-1.
Quick’20 – IJVV 3-3 (2-1). Spit 1-0, Snijder 2-0, Beuling 2-1, Bel 2-2, Nuchelmans 3-2, Pruim 3-3.
OWIOS – Enter Vooruit 1-2 (0-2). Peppels 0-1 en 0-2, Balk 1-2.
Hulzense Boys – VSCO’61 2-0 (1-0). Kamphuis 1-0, Wolfkamp 2-0 (pen.).
ASC’62 – Vroomshoopse Boys 2-3 (1-1). J. Derks 0-1, Pasman 1-1 (pen.), Pierik 1-2, Van Gelder 2-2, S. Derks 2-3.
Sparta E. – Be Quick’28 4-1 (3-0). Exterkate 1-0, Thomas 2-0 (pen.), Exterkate 3-0, Weeren 4-0, Yilmaz 4-1.

Derde klasse D

Bergentheim - Kloosterhaar 2-1 (1-0). Nijenhuis 1-0, Nijeboer 1-1, Holtvluwer 2-1.
OZC - De Esch 2-4 (1-2). Leijdekkers 0-1, Elbersen 0-2, Simons 1-2, De Groot 2-2, Bos 2-3, Vehof 2-4.
Hellendoorn - DES 0-0.
Wilhelminaschool - ON 2-3 (0-2). Lodde 0-1, Saricicek 0-2, Zengerink 1-2, Nieuwland 2-2, Kamphuis 2-3.
Mariënberg - ASV’57 1-4 (1-3). Schuur 0-1, Plaggenmars 1-1, Schuur 1-2, Van der Laan 1-3, Schuur 1-4 (pen.).
Bruchterveld - SVVN 0-3 (0-1). Morsink 0-1, Bakhuis 0-2, Hulsman 0-3.
AJC’96 - Voorwaarts V. 0-2 (0-0). B. Bove 0-1, Dogger 0-2 (pen.).

Vierde klasse E

Heracles - DRC 2012 8-0
Daarle - ATC’65 0-4 (0-2). Schultinga 0-1, Fabels 0-2, Wennink 0-3, Brand 0-4.|
Daarlerveen - sv Rijssen 7-0 (3-0). S. Reekers 1-0 (pen.), Göksu 2-0, Derks 3-0, S. Reekers 4-0, Derks 5-0, Bozkurt 6-0, Marsman 7-0.
Blauwwitters - SC Rijssen 3-1 (1-0). Siccama 1-0, Schreurs 1-1, Kamers 2-1, Arslani 3-1.
Lemele - De Zweef 0-4 (0-2). Timmermans 0-1, Van der Lely 0-2 en 0-3, Jannink 0-4.
MVV’69 - SVV’56 2-3 (0-1). Grotenhuis 1-1,
Blauw Wit’66 - GFC 3-2 (0-0). Zwierink 0-1, Bolink 1-1, Kampman 2-1, Wassink 2-2, Bolink 3-2.

Vierde klasse F

Juliana’32 - FC Winterswijk 6-1 (4-0). Groot Breteler 1-0, Scheffer 2-0, Groot Breteler 3-0, Hilgerink 4-0, Groot Breteler 5-0, Hilberink 6-0
PW - SVV’91 1-1.
Eilermark - Achilles Enschede 6-2 (1-1). Verkerk 1-0, J. Altena 1-1, Devici 2-1, T. Beumer 2-2, Devici 3-2, Jongedijk 4-2,
SC Enschede - FC Berghuizen 1-2 (1-0). Olde Hendrikman 1-1, Heskamp1-2.
Tubantia - FC Aramea
Rigtersbleek - Drienerlo 2-3 Monninkhof 1-2, Monninkhof 2-3.
Achilles’12 - Sportlust Glanerbrug 2-2 (2-1). Wiersma 1-0, Strijker 1-1, Grootenhuis 2-2.

Amateurvoetbal