Volledig scherm
Thierry Koorn scoorde voor ASV’57, maar speelde uiteindelijk met 1-1 gelijk tegen SVVN. © Frans Nikkels

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 12 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Derde divisie
Goes - Excelsior’31
 0-4 (0-2). 8. Veltkamp 0-1, 17. Diks 0-2, 72. Penterman 0-3, 90. Boeloerditi 0-4.

Hoofdklasse A
AZSV - Rijsoord 4-0 (2-0). 2. Lioe Anjie (e.d.) 1-0, 21. Vierwind (pen.) 2-0, 46. Rasing 3-0, 57. Te Veluwe 4-0.

Hoofdklasse B
Flevo Boys – DETO Twenterand
 2-2 (0-2). 13. Jansen 0-1, 36. Aman 0-2, 49. Rorije 1-2, 78. Schaapman 2-2.

Eerste klasse D
DZC’68 – DOS’37 1-3 (0-0). Kleinlugtebeld 1-0, Te Morsche 1-1, Kamphuis 1-2, Meier 1-3.
DFS – SVZW 3-1 (0-0). Badjeck 1-0 en 2-0, Smit 2-1, Ilkhan 3-1.

Tweede klasse H
Quick’20 – PH 4-2 (2-0). Groenewold 1-0, Snijders 2-0, Boza 2-1, Spit 3-1, Bekhuis 3-2, Jansink 4-2.
Be Quick’28 – Den Ham 0-0.
IJVV – Vroomshoopse Boys 0-0.
Enter Vooruit – VSCO’61 3-2 (3-1). Knol 1-0, Peppels 2-0, Pul 2-1, Knol 3-1, Pul 3-2.
Hulzense Boys – WVF 5-1 (2-0). Te Kolsté 1-0, Nijkamp 2-0, Poorterman 3-0, Te Kolsté 4-0, Holsappel 4-1, Poorterman 5-1.
Sparta E. – ASC’62 1-1 (0-0). Extercate 1-0, Drost 1-1 (pen.).

Derde klasse D
OZC - Bergentheim 3-2 (2-1).
De Groot 1-0, Pouwels 1-1, De Groot 2-1, Buitenhuis 2-2, De Groot 3-2 (pen.).
ASV’57 - SVVN 1-1 (1-0). Koorn 1-0, Ter Steege 1-1.
DES - Kloosterhaar 3-0 (1-0). Van Dartel 1-0, Deijk 2-0, Van Egmond 3-0.
Mariënberg - ON 1-2 (0-0). Koksu 0-1, E. Lamberink 1-1, Hindriks 1-2.
Bruchterveld - Wilhelminaschool 2-3 (0-2). Zengerink 0-1 en 0-2, Op de Haar 1-2, Leussink 1-3, Benjamins 2-3.
De Esch - Voorwaarts V. 2-0 (1-0). Leijdekkers 1-0, Prumers 2-0.
Hellendoorn - AJC’96 3-2 (1-1). Schuurs 0-1, Bouwhuis 1-1, Hendriks 2-1, Top 2-2, Hendriks 3-2.

Vierde klasse E
Blauwwitters - Daarle 1-2 (0-2). 0-1 Fokke, 0-2 Hellwich, 1-2 Kamers
De Zweef – SV Rijssen 2-0 (0-0). 1-0 Van der Lely, 2-0 Tibbe
Lemele - Blauw Wit’66 1-1 (1-0). 1-0 Kleinjan, 1-1 Dijkstra
MVV’69 – ATC’65 1-2 (1-0). 1-0 Kosters, 1-1 Brand, 1-2 Ten Harkel
DRC 2012 – GFC 0-8 (0-5). 0-1 Wassink, 0-2 Moormann , 0-3 Mensink, 0-4 Siegers, 0-5 en 0-6 Wassink, 0-7 Siegers, 0-8 Wassink
SVV’56 – SC Rijssen 2-0 (1-0). 1-0 Bolks, 2-0 R. van Dijk
AVC Heracles – Daarlerveen 1-3 (1-0). 1-0 Meijer, 1-1 Bozkurt, 1-2 L. Reekers, 1-3 S. Reekers

Vierde klasse F
Achilles’12 - Juliana’32 2-3.
Achilles Enschede - Sportlust Glanerbrug 2-4 (1-1). Rudolf Oostindie 1-0, Nigel Priekaar 1-1, Dehly Narwold 1-2, Job ter Horst 2-2, Nick Zwiers 2-3, Dehly Narwold 2-4.
PW 1885 - Rigtersbleek Afgelast.
Berghuizen - Drienerlo 3-2 (1-1). Dennis Agterbos 1-0, Dennis Zuidema 1-1, Martijn Heskamp 2-1, Remco Kip 3-1, Jan van Dongen 3-2.
Eilermark - FC Winterswijk 7-0 (3-0).  Lars Smits 1-0, Mert Devici 2-0, Jop Mulder 3-0, Mert Devici 4-0, Rick Battels 5-0, Rick Battels 6-0, Mert Devici 7-0.
SC Enschede - Tubantia 1-2 (1-1). Leon Visser 0-1, Bryan Aarts 1-1, Leon Visser 1-2.
SVV 91 - FC Aramea 4-4 (3-1). 0-1, Darryl Holkenbrink 1-1, Dwayn Derfelo 2-1, Kayne Manbi 3-1, 3-2, 3-3, 3-4 Curtem Gonzalez.

Amateurvoetbal