Volledig scherm
Enter vooruit wint bij Den Ham (archieffoto) © Bert Kamp

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 19 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Eerste klasse D

DOS’37 – Bennekom 3-3 (1-1). Boers 1-0, Stienstra 1-1, Beukhof 1-2, Te Morsche 2-2, Koebrugge 3-2, Antonio 3-3.
SVZW – SDV Barneveld 6-0 (3-0). Ooms  1-0 (e.d.), Middelkamp 2-0, 3-0 Smit, Van der Spek 4-0, De Jong 5-0, Basut 6-0.

Tweede klasse H

PH – Be Quick’28 2-2 (1-0). Bekhuis 1-0, Hesselink 2-0, Yilmaz 1-2, Fillet  2-2.
Den Ham – Enter Vooruit 0-3 (0-1). Peppels 0-1, 0-2 en 0-3.
Vroomshoopse Boys – Quick’20 0-1 (0-1). Jansink 0-1.
ZAC – Sparta E. 2-3 (1-0). Rada 1-0, Weeren 1-1, 1-2 Exterkate, Scholten 2-2 (pen.), Exterkate 2-3.
ASC’62 – Hulzense Boys 0-4 (0-1). Knol 0-1, Te Kolste 0-2, Nijkamp 0-3, Poorterman 0-4.

Derde klasse D

Bergentheim - Bruchterveld 4-2 (1-0). Pouwels 1-0, Schuldink 2-0, Benjamins 2-1, Hakkers 3-1 en 4-1, Schuldink 4-2 (ed).
SVVN - DES 2-1 (0-0). S. Mensink 0-1 (pen.), Morsink 1-1, Koedijk 2-1.
Wilhelminaschool - Mariënberg 1-1 (0-0). Plaggenmars 0-1, Nieuwland 1-1.
Voorwaarts - ASV’57 2-2 (1-1). L. Bove 1-0, L. Stokman 1-1, Harms 2-1, Visser 2-2.
Kloosterhaar - Hellendoorn 0-1 (0-1). Smeitink 0-1.
ON - OZC 1-3 (0-0). Deuten 0-1, Runhart 0-2, Hindriks 1-2, Simons 1-3.
AJC’96 - De Esch 1-4 (0-1). Kosters 0-1, Nijmeijer 1-1, Iepma 1-2, Beckman 1-3, Leijdekkers 1-4.

Vierde klasse E

Daarle - MVV’69 3-1 (3-0). Reimink 1-0 en 2-0, Fokke 3-0,
Daarlerveen - De Zweef 2-3 (1-0). Jansen 1-0, Harmeling 1-1, Wesselink 2-1, Hegeman 2-2, Kolman 2-3.
ATC’65 - Lemele 3-0 (1-0). Wennink 1-0, 2-0 en 3-0.
SV Rijssen - SVV’56 0-1 (0-1). Van Dijk 0-1.
Blauw Wit’66 - Blauwwitters 4-1 (0-1). Schukkink 0-1, Bolink 1-1, Dijkink 2-1, Spijker 3-1, Dijkink 4-1.
SC Rijssen - DRC 2012 1-2 (0-1). Proslvszny 0-1, Boubeker 1-1, Hoevenberg 1-2.
GFC - Heracles 4-3 (1-1). Meijer 0-1, Siegers 1-1, Tieman 2-1, Siegers 3-1, Groot Ganzenei 4-1, Van der Heiden 4-2 (pen.) en 4-3.

Vierde klasse F

Juliana’32 - Eilermark 2-2 (1-1). Scheffer 1-0, De Vos 1-1 en 1-2, Borst 2-2.
Sportlust Glanerbrug - SVV’91 9-1 (6-0). Vosküller 1-0, De Leeuw 2-0, Droste 3-0, De Leeuw 4-0, Nahrwold 5-0, De Leeuw 6-0, Droste 7-0, Zwiers 8-0, Campelo 8-1, Zwiers 9-1.
FC Aramea - PW 1-1 (1-1). Westerman 0-1, Dogan 1-1.
Drienerlo - Achilles Enschede 1-1 (0-1). Witvoet 0-1, McAuliffe 1-1.
FC Winterswijk - SC Enschede 1-2 (0-2). Paize 0-1, Slot 0-2, Elferdink 1-2.
Rigtersbleek - Berghuizen 0-1 (0-0). Olde Hendrikman 0-1.
Tubantia - Achilles’12 0-0.

Amateurvoetbal