Volledig scherm
Ronald te Morsche (links) in duel namens DOS‘37 met Maarten Smit van SVZW. © Orangepictures

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 7 december in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Hoofdklasse A

AZSV - ARC 1-1 (1-1). Frederik 0-1. Kruidbos 1-1.

Hoofdklasse B

ACV - DETO Twenterand 4-2 (2-0). Klaassens 1-0, De Leeuw 2-0, Aman 2-1, Soumaoro 2-2, Hardijk 3-2, Hagenauw 4-2.

Eerste klasse D

DOS’37 - SVZW 1-3 (1-0). Te Morsche 1-0, F, Smit 1-1, Middelkamp 1-2, Basut 1-3.

Tweede klasse H

PH – ZAC 3-2 (1-1). Bekhuis 1-0, Blokker 1-1 en 1-2, Bekhuis 2-2, Olde Olthof 3-2 (pen.).
Vroomshoopse Boys – Enter Vooruit 2-4 (2-1). Knol 0-1, Van Veen 1-1, Schrijver 2-1, S. Velten 2-2, W. Velten 2-3, Peppels 2-4.
VSCO’61 – Den Ham 4-1 (1-1). Bonestroo 1-0, Ruiterkamp 1-1 (pen.), Van ’t Oever 2-1, Van der Velde 3-1, Van ’t Oever 4-1 (pen.).
Hulzense Boys – Be Quick’28 1-1 (0-1). Oosterhof 0-1, Te Kolsté 1-1 (pen.).
Quick’20 – Sparta E. 1-5 (0-2). Jonge Perink 0-1, Weeren 0-2, Spit 1-2 (pen.), Akkerman 1-3, Kikkert 1-4, Akkerman 1-5.

Derde klasse D

Bergentheim - Mariënberg 4-0 (2-0). Hakkers 1-0 en 2-0, Prijs 3-0, Pouwels 4-0.
Hellendoorn - OZC 2-1 (0-1). Koggel 0-1, Kemperman 1-1, Hendriks 2-1.
Wilhelminaschool - DES 2-1 (1-0). Zengerink 1-0, S. Mensink 1-1 (pen.), Bennink 2-1.
Bruchterveld - De Esch 1-6 (0-5). Elbersen 0-1, Weusthof 0-2, Beckman 0-3 en 0-4, Elbersen 0-5, N. Ros 1-5, Prumers 1-6.
SVVN - Voorwaarts V. 1-0 (0-0). Thomas 1-0.
Kloosterhaar - ASV’57 1-4 (0-1). Van der Laan 0-1, L. Stokman 0-2 en 0-3, Schwarte 0-4, Van der Wijngaart 1-4.
AJC’96 - ON 3-1 (1-0). Golbach 1-0, Vermeulen 2-0 en 3-0, Saricicek 3-1.

Vierde klasse E

Heracles - Lemele 5-1 (5-0). Wissink 1-0, Van der Heide 2-0, Quentemeijer 3-0, Van der Heide 4-0, Kleinlugtenbeld 5-0 (e.d.), Warmelink 5-1.
Blauwwitters - De Zweef 0-5 (0-1). Kolman 0-1 en 0-2, Van der Lely 0-3 en 0-4, Kolman 0-5.
Daarle - DRC 2012 4-0 (0-0). Meinetten 1-0, Reimink 2-0, Nijkamp 3-0, Reimink 4-0.
Daarlerveen - ATC’65 2-2 (1-1). S. Reekers 1-0, Ten Holt 1-1 (pen.), L. Reekers 2-1, Ten Holt 2-2 (pen.).
GFC - SVV’56 5-1 (4-0). Siegers 1-0, Klok 2-0, Siegers 3-0 en 4-0, Vos 5-0, M. Wessels 5-1.
Blauw Wit’66 - MVV’69 3-2 (2-1). Eektimmerman 0-1, Dijkstra 1-1 (pen.), Spijker 2-1, Bolink 3-1, Egberts 3-2.
SC Rijssen - SV Rijssen afgelast.

Vierde klasse F

Juliana’32 - SVV’91 4-0 (2-0). Groot Breteler 1-0, De Graaf 2-0, Hilgerink 3-0 (pen.), Nihal 4-0.
FC Aramea - Achilles Enschede 0-0.
Tubantia - Eilermark 3-0 (1-0). Grunenberg 1-0 en 2-0, Jebbink 3-0.
Rigtersbleek - FC Winterswijk 8-0 (4-0). Bal 1-0, Zephat 2-0 en 3-0, Wiggers 4-0 en 5-0, Nuis 6-0, Bal 7-0, Stevens 8-0.
Sportlust Glanerbrug - Drienerlo 9-3 (4-2). Droste 1-1, Tanda 2-1, Droste 3-1, Tanda 4-2, Westerink 5-2, Strijker 6-2, 7-2 en 7-8, De Leeuw 9-3.
Achilles’12 - FC Berghuizen 2-2 (2-1). Van Norel 1-0, Wiersma 2-1, Heskamp 2-2.
PW - SC Enschede afgelast.

Amateurvoetbal