Volledig scherm
AJC’96 komt kort voor rust op een 0-4 voorsprong tegen BZSV de Blauwwitters. © orangepictures/Marcel ter Bals

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 18 mei in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Hoofdklasse B

SVZW – Excelsior’31 1-2 (0-0). Smit 1-0, Penterman 1-1 en 1-2.
Flevo Boys – DETO 3-0 (0-0). Doufikar 1-0, Post 2-0 en 3-0.
AZSV - ACV 0-0.

Eerste klasse D

DOS’37 – Scherpenzeel 5-2 (2-1). Kemp 1-0, Veldt 1-1, Boshoeve 2-1, Bove 3-1, Veldt 3-2 (pen.), Meier 4-2, Olde Olthof 5-2.
Nunspeet – Enter Vooruit 4-1 (3-0). Van Wetering 1-0, Hoogendoorn 2-0, Van Wetering 3-0, Hoogendoorn 4-0, Jansen 4-1.

Tweede klasse H

Vroomshoopse Boys – ASC’62 2-2 (1-0). Derks 1-0, Harms 2-0, 2-1, 2-2.
SVI – ON Almelo 5-3 (2-2). Azhimi 0-1, Veldman 1-1 en 2-1, Gwinner 2-2, Veldman 3-2, El Atiaoui 4-2, Kamphuis 4-3, Kok 5-3.
IJVV – Hulzense Boys 1-2 (0-2). Wolters 0-1 en 0-2, Bel 1-2.
DZSV – Den Ham 0-0.
De Esch – Sparta E. 1-3 (1-2). Te Morsche 0-1, Kikkert 0-2, Reinders 0-3, Kosters 1-3 (pen.).

Derde klasse D

DES - Voorwaarts V. 1-0 (1-0). Rozema 1-0.
Blauw Wit’66 - Kloosterhaar 0-1 (0-1). M. Boshove 0-1.
SVVN - Juliana’32 4-1 (1-1). Harberink 0-1, Morsink 1-1 en 2-1, Thomas 3-1, Hulsman 4-1.
Hellendoorn - Bergentheim 0-1 (0-0). Merjenburgh 0-1.
PH - Wilhelminaschool 4-2 (1-2). M. van Straaten 1-0, Ruinemans 1-1, Markink 1-2, M. Bekhuis 2-2 en 3-2, Lubbers 4-2.
ASV’57 - Quick’20 0-5 (0-3). Ardesch 0-1 (e.d.), Groenewold 0-2, Boitelle 0-3, Spit 0-4, Rickhof 0-5.
OZC - Mariënberg 2-0 (1-0). Veerman 1-0, Simons 2-0.

Quick’20 wint derde periode

Vierde klasse D

SVV’56 - Kampen 4-3 (0-2). Dorgelo 0-1 en 0-2 (pen.), R. van Dijk 1-2 (pen.), Wind 2-2, N. van Dijk 3-2, Dorgelo 3-3 (pen.), Schipper 4-3.
MVV’69 - HTC 2-3 (1-2). Diekman 0-1, Sasbrink 1-1, Teunissen 1-2, Boerkamp 1-3, Thijs 2-3.
Bruchterveld - Wilsum 5-1 (3-0). Otten 1-0, Van der Veen 2-0, Benjamins 3-0, Op de Haar 4-0, Lenters 5-0, Plette 5-1.
Daarle - Dieze West 5-2 (3-1). Grondman 1-0, Reimink 2-0, El Atioui 2-1, Nijkamp 3-1, Grondman 4-1, Lahzal 4-2, Nijkamp 5-2.
Daarlerveen - DKB 5-1 (4-0). Bozkurt 1-0, L. Reekers 2-0, S. Reekers 3-0, Hulsegge 4-0, Renker 4-1, Bozkurt 5-1.

Vierde klasse E

DVV - FC Winterswijk 2-4 (1-1). Van der Keur 1-, Nijman 1-1, Haan 2-1 (pen.), Hillen 2-2, Greven 2-3, Hillen 2-4.

Vierde klasse F

Drienerlo - Achilles Enschede 2-3 (2-1). Van Dongelen 1-0 en 2-0, Gort 2-1, Witvoet 2-2, Oostindie 2-3.
Blauwwitters - AJC’96 0-6 (0-4). Voogtsgeerd 0-1, Vermeulen 0-2, Voogtsgeerd 0-3 en 0-4, Kamping 0-5 (e.d.), Schuurs 0-6.
Sportlust Glanerbrug - Rijssen Vooruit 8-1 (3-1). Jongedijk 1-1 en 2-1, Hardick 3-1, Jongedijk 4-1, Dost 5-1, Jongedijk 6-1 en 7-1, Dost 8-1.
SC Rijssen - DRC 2012 0-1 (0-0). Schipdam 0-1 (pen.).
SC Enschede - ATC’65 0-1 (0-1). Wennink 0-1.
RKSV - PW 0-6 (0-3). R. Budel 0-1, M. Lippinkhof 0-2, R. Budel 0-3, T. Budel 0-4, M. Lippinkhof 0-5, Luchtmeijer 0-6.

AJC’96 is kampioen geworden, ATC’65 pakt de periodetitel.

Amateurvoetbal