Volledig scherm
DETO scoorde één keer tegen WHC en hield de nul, wat voldoende was om de nacompetitie te bereiken. © Bert Kamp

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 25 mei in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Hoofdklasse B

Excelsior’31 – Flevo Boys 3-0 (2-0). Penterman 1-0, 2-0 (pen.) en 3-0.
DETO – WHC 1-0 (1-0). Shayesteh 1-0.
DUNO – SVZW 4-2 (2-0). Sissing 1-0, De Bondt 2-0, Talsma 3-0, Smit 3-1 en 3-2, Aamri 4-2.
Berkum – AZSV 2-2 (1-0). Bacuna 1-0 en 2-0, Te Boekhorst 2-1, Thuss 2-2.

Excelsior’31 kampioen

Eerste klasse D

ASV Dronten – DOS’37 2-1 (2-0). Van Driest 1-0 en 2-0, Van der Velden 2-1.
Enter Vooruit – DZC’68 0-2 (0-1). Ebbers 0-1 en 0-2. 

Enter Vooruit gedegradeerd. 

Tweede klasse H

Sparta Enschede – DOS Kampen 2-2 (1-0). Reinders 1-0, Beuling 1-1, Knul 1-2, Reinders 2-2. 
WVF – Vroomshoopse Boys 3-2 (2-1). Mazouz 1-0, Harms 1-1, Goudbeek 2-1, Mazouz 3-1, Harms 3-2. 
Hulzense Boys – SVI 2-1 (2-0). Roetgerink 1-0, Van Keulen 2-0, Kok 2-1.
Den Ham – De Esch 0-1 (0-0). Timan 0-1.
ON - DZSV 2-1 (2-1). Azhimi 1-0, Wolf 1-1 (e.d.), Wolf 2-1.

Derde klasse D

Kloosterhaar - PH 1-1 (0-0). M. Boshove 1-0, M. van Straaten 1-1.
Juliana’32 - DES 1-2 (1-1). Bicer 1-0, Van Dartel 1-1, Canter Visscher 1-2.
Quick’20 - Hellendoorn 2-1 (0-1). Hendriks 0-1, Roord 1-1, Boitelle 2-1.
Voorwaarts V. - OZC 1-2 (0-1). De Lange 0-1, Harms 1-1, Simons 1-2.
Mariënberg - Blauw Wit’66 4-2 (1-1). Hofsink 1-0, Kampman 1-1, Buitenhuis 2-1, Dijkstra 2-2, Hofsink 3-2, Bolks 4-2.
Bergentheim - SVVN 4-1 (1-1). Mulder 0-1, Schuldink 1-1, Plaggenmarsch 2-1, Pouwels 3-1, Buitenhuis 4-1.
Wilhelminaschool - ASV’57 3-1 (2-1). Brinker 1-0 en 2-0, Koorn 2-1, Gouders 3-1.

Vierde klasse D

Wilsum - SVV’56 1-4 (1-3). Niemeijer 1-0, Vervoorn 1-1 en 1-2, Wind 1-3, Lenters 1-4.
HTC - Daarle 9-1 (2-1). De Graaf 1-1.
Kampen - MVV’69 2-1 (1-1). Kosters 0-1, Özturk 1-1 en 2-1.
Lemele - Bruchterveld 0-3 (0-0). Lubbers 0-1, Op de Haar 0-2 en 0-3
Dieze West - Daarlerveen 2-1 (2-0). El Atiouti 1-0 (pen.) en 2-0, L. Reekers 2-1.

Vierde klasse E

FC Winterswijk - Helios 1-0 (0-0). Grevers 1-0.

Vierde klasse F

ATC’65 - RKSV 3-1 (0-1). Meulman 0-1, Wennink 1-1, Ten Holt 2-1, Fabels 3-1.
PW - Sportlust Glanerbrug 2-3 (0-1). Stübener 0-1, D. Mulder 0-2, Fiselier 0-3 (e.d.), Bouman 1-3, Van der Veen 2-3.
DRC 2012 - Blauwwitters 1-0 (0-0). Hammers 1-0.
Achilles Enschede - SC Enschede 7-3 (4-0). Bos 1-0, Oostindie 2-0, Bos 3-0, Lansink 4-0, Warntjes 4-1, Paize 4-2, Verveld 5-2, Oostindie 6-2, Manuel 7-2, Kremers 7-3.

Amateurvoetbal