Volledig scherm
L+R Leon Harmsen (Den Ham) en Jos Hutten (Vroomshoopse Boys) © Orangepictures/Marcel ter Bals

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 9 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Derde Divisie

VVOG - Excelsior'31 0-1 (0-1.) Boeloerditi 0-1.

Hoofdklasse A

Achilles Veen - AZSV 0-1 (0-1). Kruidbos 0-1.
AZSV wint eerste periodetitel.

Hoofdklasse B

DETO Twenterand - HZVV 0-2 (0-0). Valente 0-1, Popovic 0-2

Eerste klasse D

Bennekom – SVZW 1-4 (1-0). El Hammouchi 1-0, Middelkamp 1-1, Smit 1-2, Maskoul 1-3 en 1-4.
DFS – DOS’37 2-1 (2-0). Kiriwenno 1-0, Badjeck 2-0, Te Morsche 2-1.
SVZW wint eerste periodetitel.

Tweede klasse H

Den Ham – Vroomshoopse Boys 0-2 (0-0). Schrijver 0-1, Harms 0-2.
Enter Vooruit – WVF 0-1 (0-0). Goudbeek 0-1.
IJVV – Hulzense Boys 3-1 (1-0). Te Wierik 1-0 (e.d.), Kamphuis 1-1, De Velde 2-1, Beuling 3-1.
OWIOS – PH 2-3 (1-1). Balk 1-0, Hesselink 1-1, Bekhuis 1-2, Veldhoen 2-2 (pen.), Hesselink 2-3 (pen.).
Quick’20 – ASC’62 5-2 (1-1). Braam 1-0, Pasman 1-1 en 1-2, Nuchelmans 2-2 en 3-2, Braam 4-2 en 5-2.
Sparta E. – VSCO’61 1-2 (0-1). Van de Grif 0-1, 0-2 (e.d.), Akkerman 1-2.
WVF wint eerste periodetitel.

Derde klasse D

DES - Bruchterveld 1-4 (1-1). S. Mensink 0-1 (e.d.), Op den Dries 1-1, Otten 1-2, Dijk 1-3 en 1-4.
Voorwaarts - Kloosterhaar 3-3 (1-3). M. Boshove 0-1, 0-2 (pen.) en 0-3, Dogger 1-3, Slatius 2-3 en 3-3.
Hellendoorn - Bergentheim 2-2 (0-2). Holtvluwer 0-1, Pouwels 0-2, Hendriks 1-2, Tuink 2-2.
De Esch - ON 1-2 (0-1). Hindriks 0-1 en 0-2, Beckman 1-2.
Mariënberg - AJC’96 2-4 (1-1). W. Willems 1-0, Mohammed 1-1, Vermeulen 1-2, Plaggenmars 2-2, Vermeulen 2-3, Mohammed 2-4.
ASV’57 - Wilhelminaschool 2-3 (1-2). Ruinemans 0-1, Zengerink 0-2, Schwarte 1-2, Bennink 1-3, Schwarte 2-3.
OZC - SVVN 6-3 (3-1). Morsink 0-1, De Lange 1-1, Koggel 2-1, De Lange 3-1, Bolink 3-2, Simons 4-2, Bakhuis 4-3, De Groot 5-3 en 6-3 (pen.).
De Esch wint eerste periodetitel

Vierde klasse E

Heracles - Blauw Wit’66 2-5 (2-2). Bolink 0-1, Dollekamp 1-1, Van der Heiden 2-1 (pen.), Dijkstra 2-2, Kampman 2-3, Dijkink 2-4, Van Dijk 2-5.
Lemele - SC Rijssen 7-0 (3-0). Bakhuis 1-0, Woudsma 2-0, Kleinlugtenbeld 3-0, Woudsma 4-0, Kleinlugtenbeld 5-0, Woudsma 6-0, Marsman 7-0.
MVV’69 - Daarlerveen 0-4 (0-1). S. Reekers 0-1 en 0-2, Derks 0-3, S. Reekers 0-4.
SV Rijssen - GFC 0-5 (0-1). Wassink 0-1, Van Anken 0-2 (e.d.), Zwierink 0-3, Siegers 0-4, Mensink 0-5.
SVV’56 - Daarle 6-2 (3-1). Bolks 1-0, Withaar 2-0, Prijs 3-0, Nijkamp 3-1, Hendriksen 4-1, De Graaf 4-2, Vervoort 5-2, Stubbe 6-2.
DRC 2012 - Blauwwitters 1-0 (0-0). Machielsen 1-0.
De Zweef - ATC’65 4-1 (2-0). Van der Lely 1-0, Ten Dam 2-0, Kolman 3-0, Voogd 3-1, Kolman 4-1.

Vierde klasse F

Eilermark - Rigtersbleek 4-1 (2-1). Devici 1-0, Jongedijk 2-0, Jongedijk 3-1, De Vos 4-1.
PW - Tubantia 0-1 (0-0). Van Stein Callenfels 0-1.
Achilles Enschede - Juliana’32 1-2 (1-1). Enayat 1-0, Bicer 1-1 en 1-2.
Drienerlo - FC Aramea 9-0 (6-0). McAuliffe 1-0, Van Dongen 2-0, Reefhuis 3-0, Van den Berg 4-0, Van Dongen 5-0, Van den Berg 6-0, Anglada 7-0, McAuliffe 8-0, Anglada 9-0.
SVV’91 - Achilles’12 0-7 (0-5). Vonk 0-1, Orel 0-2, Vonk 0-3, Berfelo 0-4 (e.d.), Timmer 0-5, Ten Dam 0-6, Wiersma 0-7.
FC Berghuizen - FC Winterswijk 4-2 (2-1). Agterbos 1-0, Kip 2-0, Heegt 2-1, Schurink 3-1, Olde Hendrikman 3-2 (e.d.), Brok 4-2.
SC Enschede - Sportlust Glanerbrug 1-10 (1-4). Westerink 0-2 , Tanda 0-4, Paize 1-4, Vosküller 1-5, De Leeuw 1-6, 1-7 en 1-8, De Mol 1-9, De Leeuw 1-10.
FC Berghuizen wint periodetitel.

Amateurvoetbal