Volledig scherm
RSC won met 1-0 bij LSV. © Orangepictures

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag 22 september

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 22 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Eerste klasse E
Voorwaarts – TVC’28 1-2 (1-0). Schotman 1-0, Schepers 1-1, Stopel 1-2.
SC Bemmel – Tubantia 4-1 (2-0). Knuiman 1-0, Reijmers 2-0 (pen.), Kooper 3-0, Ter Horst 3-1, Vonk 4-1.
Rigtersbleek – FC Winterswijk 3-3 (2-2). Vinke 1-0, Veldhuis 1-1, Sabotic 1-2 (pen.), Dore 2-2 en 3-2, Nyamsangya 3-3.
De Zweef – Stevo 1-2 (0-1). Plegt 0-1, Weerink 0-2, Ten Dam 1-2 (pen.).

Tweede klasse J
Columbia – Vogido 5-1 (2-0). Van Lohuizen 1-0, Derksen 2-0, De Bruin 3-0 en 4-0, Dillingh 4-1, De Bruin 5-1.
Bon Boys – Achilles’12 (0-1). Peters 0-1, Richter 1-1 (pen.) en 2-1.
SDC’12 – Schalkhaar 3-1 (1-1). Klopman 0-1, Van der Velden 1-1, Mensink 2-1 en 3-1.
Barbaros – WSV 1-3
FC Suryoye – Eilermark 1-0 (1-0). Hanna 1-0.
Wijhe’92 – BWO 2-1 (0-1). De Graaf 0-1, Liefers 1-1, Strijdveen 2-1.

Derde klassse A
DSVD - Grol 3-4 (1-3). Zieverink 0-1, Berentsen 0-2, Zieverink 0-3, Rensen 1-3, Wout Arkink 2-3, Bernd Arkink 3-3 (pen.), Porskamp 3-4.
MVV’29 - Luctor et Emergo 3-4 (2-2). Stan Oude Avenhuis 1-0, Abchir 1-1, Koen ter Wee 2-1, Schorn 2-2, Boddeman 2-3, Vos 2-4, Lesker 3-4.
TVO - Reutum 1-4 (1-3). Stijn Slaghekke 0-1, Groothuis 1-1, Wout Mensink 1-2, Holsink 1-3, Stijn Slaghekke 1-4.
Avanti W. - WVV’34 1-3 (1-0). Ten Bos 1-0, Randy Smit 1-1, Pierik 1-2, Randy Smit 1-3.
Borne - De Tukkers 2-2 (1-0). Assink 1-0, Huisman 1-1, Van Laar 2-1, Huisman 2-2.
Losser - Saasveldia 1-3 (1-1). Stijn Pol 0-1, Bonte 1-1, Oosterik 1-2, Kuivenhoven 1-3.
LSV - RSC 0-1 (0-0). Oude Lashof 0-1.

Derde klasse C
FC Trias - OBW 1-5 (1-2). Gesthuizen 0-1, Storck 1-1, Gesthuizen 1-2, De Meijer 1-3, Richter 1-4 en 1-5.

Vierde klasse A
EMOS – Vasse 2-3 (1-0). Stubener 1-0, Veelers 1-1, Bergers 2-1, D. Haarhuis 2-2, S. Haarhuis 2-3.
Fleringen – Rood Zwart 1-1 (1-1). Homma 0-1, Meen 1-1
Juventa ’12 – KOSC 0-3 (0-0). Nijhuis 0-1, Busscher 0-2, T. Bonke 0-3
De Tubanters 1897 – La Première 1-3 (1-1). Kroeze 1-0, Sanchez Torres 1-1 (pen.), Van Straaten 1-2 en Sanchez Torres 1-3
UD Weerselo – Sportclub Overdinkel 0-0.
Oldenzaal – SV Almelo 3-2 (0-0). Janmaat 0-1, 1-1 eigen doelpunt, 2-1 Teunissen, Karki 2-2, 3-2 Waziry.
Delden – Sportlust Vroomshoop 2-2 (1-2). 1-0 Sven Lutke Willink, 1-1 en 1-2 Jozic, 2-2 Sven Wold

Vierde klasse B
SV Hector – VIOS Beltrum 1-1 (0-0). Walterbos 0-1, Heuten 1-1
Hoeve Vooruit – Diepenheim 1-2 (1-0). D. Ten Vregelaar 1-0, K. Jansen (pen.) 1-1, Haan 1-2
Markelo – BSC Unisson 2-0 (1-0). Kuijpers 1-0, Slotman 2-0
VV Twenthe – Neede 1-1 (1-0). Morsink 1-0, 1-1 Ten Barge
Victoria ’28 – Reünie 2-4 (1-2). Gedik 0-1, Dagdelen 0-2, Kamphuis (pen.) 1-2 en 2-2, Dagdelen 2-3, Geerlings 2-4.
FC Eibergen – VV Rietmolen 4-1 (2-0). Te Raa 1-0, Smeenk 2-0, Ten Hagen 3-0, Te Raa 4-0, Te Rietmole 4-1
Buurse – UDI 2-1 (1-1). Nanninga 0-1, Onland 1-1, Ten Vregelaar 2-1

Vierde klasse C
MEC - Ulftse Boys 1-1 (1-1). Keuben 0-1, Maas 1-1.
Gendringen - KSV Vragender 3-2 (0-1). Van de Wolfshaar 0-1 (pen.), Van der Keur 1-1 (e.d.), Messink 2-1, Van den Broek 3-1, Tanck 3-2.
Etten - Meddo 2-2 (0-1). Klanderman 0-1, Van Aken 1-1, Pelle 1-2 (pen.), Mullink 2-2.
AD’69 - Basteom 4-2 (2-1). Dekkers 1-0, Heitkoning 1-1, Bauhuis 2-1, Weenk 3-1, Heitkoning 3-2, Jansink 4-2.

Vierde klasse G
Enter - Hoonhorst 1-0 (1-0). Wolters 1-0.
Zwolle - Holten afgelast.
Haarle was vrij.

Vijfde klasse A
De Lutte - Hengelo 4-1 (2-1). Roord 1-1, Vreijsen 2-1 en 3-1, Grashof 4-1.
Zenderen Vooruit - Phenix 8-2 (3-1). Vetketel 1-1, Vlaskamp 2-1, Sonder 3-1, Beld 4-1, Vetketel 5-1, Vlaskamp 6-1, Beld 7-2, Van Os 8-2.
Bornerbroek - Langeveen 0-1 (0-0). M. Gijsbers 0-1.
DTC’07 - Bentelo 0-0.
TVV - SVV’91 4-3. Mesut 0-1, Murat 1-1, Akman 1-2 (e.d.), Sari 2-2, Mesut 2-3, Sari 3-3 (pen.) en 4-3 (pen.).
Manderveen - FC ‘t Centrum 2-2 (1-1) Pljakic 1-1 en 2-2.
Vosta was vrij.

Vijfde klasse B
Haarlo - Haaksbergen 3-1 (1-0). Mengerink 1-0, Harmsen 2-0, Mengerink 3-0, Immeker 3-1.
Vosseveld - Bredevoort 1-2 (1-1). Krabben 1-0, Rave 1-1, Hoefman 1-2.
DEO - Rekken 1-4 (0-1). Diepenmaat 0-1 en 0-2, Roos 0-3, Tackenkamp 1-3, Tankink 1-4,
EGVV - Zelhem 3-0 (1-0). Hilhorst 1-0, Meutstege 2-0, Jorrit Klein Braskamp 3-0.
GSV’63 - SVBV 6-0 (4-0). Rensink 1-0 en 2-0, Holtkamp 3-0, Besselink 4-0, Ruijter 5-0, Böke 6-0.
Lochuizen was vrij. 

Amateurvoetbal