Volledig scherm
Jelme Stevens scoorde zondag al vroeg voor Longa’30. © Orangepictures/Marcel ter Bals

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 6 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Hoofdklasse B

Longa’30 - Moerse Boys 3-2 (1-2). Stevens 0-1, Mouws 1-1, Van den Broek 1-2, Berendsen 2-2 en 3-2.
IFC - RKZVC 0-1 (0-0). Belterman 0-1.

Eerste klasse E

Tubantia - De Zweef 1-1 (1-1). Geessink 1-0, 1-1.
Rigtersbleek - De Bataven 0-2 (0-1) Jackson 0-1, De Bataven 0-2.
Bemmel - FC Winterswijk 3-2 (1-1). Knuiman 1-0, Sabotic 1-1, Sabotic 1-2, Knuiman 2-2, De Reus 3-2.
RKHVV - TVC’28 2-2 (2-0). Rekmans 1-0, 2-0 (e.d.), Roelofs 2-1 en 2-2,
Orion – Stevo 5-0 (2-0) 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0.

Tweede klasse J

Vogido – Suryoye 0-4 (0-1) Iallouchen 0-1, Berkel (e.d.) 0-2, Lahdo 0-3, Said 0-4.
ATC’65 – Eilermark 1-0 (1-0). Krake 1-0. zaterdag gespeeld
Schalkhaar – NEO 0-0.
Columbia – BWO 6-0 (3-0) Van der Linden 1-0, Lange 2-0, De Bruin 3-0, Van der Hulst 4-0, Guveli 5-0, Vos 6-0 (e.d.).
Barbaros - SDC’12 3-2 (1-0) Lok 1-0, Saadi 2-0, 2-1 (strafschop), Avsar 3-1, 3-2.
Achilles’12 - Wijhe’92 3-1 (0-0) Wilens 1-0, Peters 2-0, Heerink 2-1, Hamdaoui 3-1.
Bon Boys - WSV verplaatst naar 17 november.

Derde klasse A

RSC - Luctor et Emergo 3-4 (1-2). Sil van Benthem 1-0, Schorn 1-1 en 1-2 (pen.), Oude Lashof 2-2, Muradov 2-3 (pen.), Schorn 2-4 (pen.), Meenderink 3-4.
WVV’34 - Losser 2-2 (1-2). Stegge 0-1, Randy Smit 1-1, Tijhuis 1-2, Horstink 2-2.
DSVD - Saasveldia 1-1 (1-1). Wout Arkink 1-0, Oosterik 1-1.
Grol - TVO 3-0 (1-0). Berentsen 1-0, Rexwinkel 2-0, Riteco 3-0.
Avanti W. - De Tukkers 0-4 (0-2). Borgerink 0-1, Visschedijk 0-2, Stege 0-3, Borgerink 0-4.
Borne - LSV 0-0.
MVV’29 - Reutum 0-0.

Derde klasse C

FC Trias - Pax 1-1 (0-0). Wolterink 1-0, Almeida 1-1.

Vierde klasse A

Delden – AVC La Première 2-2 (1-2). Wolt 1-0, Van Straaten 1-1, Lohr 1-2, Wolt 2-2.
EMOS – Rood Zwart 1-1 (0-0). Stubener 1-0, Meirik 1-1.
KOSC – Vasse 2-1 (0-0). Sam Haarhuis 0-1, Busscher 1-1 en 2-1.
Sportclub Overdinkel – Fleringen 1-2 (1-0). Grado 1-0, Schepers 1-1, Meen 1-2.
Sportlust Vroomshoop – Oldenzaal 2-2 (0-1). Nijhof 0-1 en 0-2, Spoor 1-2, Lusseveld 2-2.
De Tubanters 1897 – Juventa’12 2-4 (1-1). Akova 1-0, Scharphof 1-1, Kroeze 2-1, Tijhuis 2-2, Van Brouwershaven 2-3, Blankestijn 2-4.
UD Weerselo – Almelo 0-3 (0-2). Kerr 0-1 en 0-2, Karki 0-3

Vierde klasse B

Buurse – Rietmolen 7-0 (3-0). Bomkamp 1-0, Koenderink 2-0, Bomkamp 3-0 en 4-0, Koenderink 5-0 en 6-0, Bomkamp 7-0.
Hoeve Vooruit – VIOS Beltrum 3-3 (3-3). Wiegerinck 0-1 en 0-2, Karnebeek 1-2, Helmers 1-3, Ten Thije 2-3, Kroeze 3-3.
Markelo – Twenthe Goor 2-0 (0-0). Stege 1-0, Slotman 2-0.
Neede – Diepenheim 1-1 (0-0). Warnar 1-0, Morsink 1-1. 
Reünie – FC Eibergen 2-1 (1-1). Geerlinks 1-0, Voortman 1-1, Van Donkelaar 2-1.
UDI – Hector 3-1 (1-0). Spanjaard 1-0, Jimenez 1-1, Nanninga 2-1, Spanjaard 3-1.
Victoria’28 – BSC Unisson 2-2 (0-1). Brinkman 0-1 en 0-2, Nuis 1-2, Felhane 2-2.

Vierde klasse C

Meddo - Dinxperlo 1-3 (1-1). Geerdink 1-0, Radstaak 1-1, Harbers 1-2, Grievink 1-3 (e.d.).
AD’69 - Keijenburgse Boys 3-2 (1-1). Bauhuis 1-0, Goossens 1-1, Menting 1-2, Bent 2-2, Bauhuis 3-2.
KSV Vragender was vrij

Vierde klasse G

Enter - Heeten 2-3 (1-1). Schrijver 0-1, Lubbers 1-1, Aarnink 1-2, Hendriks 1-3, T. van Otten 2-3.
Haarle - Zwolle 3-2 (2-1). Verhoef 1-0, Wagenaar 2-0, Kuijer 2-1, Hollewand 2-2, Neulen 3-2.
FC Ulu Spor - Holten 1-4 (1-3). Martens 0-1, Jansen 0-2, Yildirim 1-2, Martens 1-3, Van der Hulst 1-4.

Vijfde klasse A

Hengelo - Vosta 4-1 (1-0). Strijker 1-0, Libbers 1-1, Peters 2-1, Zengerink 3-1, Van der Wal 4-1.
Bornerbroek - TVV 1-2 (1-1). Akman 0-1, Schipper 1-1, El Kasmi 1-2.
De Lutte - Bentelo 4-1 (0-1). Ten Thije 0-1, Punt 1-1, Gelink 2-1, Vreijsen 3-1, Punt 4-1.
Zenderen Vooruit - Langeveen 4-1 (3-0). Vetketel 1-0, Vlaskamp 2-0, Van Os 3-0, W. Waaijer 3-1, Mulder 4-1.
Phenix - DTC’07 0-6 (0-4). Tebbe 0-1, Huusken 0-2, 0-3 en 0-4, Tebbe 0-5, Arens 0-6.
SVV’91 - FC ‘t Centrum afgelast.
Manderveen was vrij.

Vijfde klasse B

DEO - GSV’63 1-3 (0-2). Geverink 0-1, Daalwijk 0-2, Besselink 0-3, Graaskamp 1-3.
Haaksbergen - Wolfersveen 1-1 (0-0). Evers 1-0, Groot Wassink 1-1.
EGVV - Rekken 0-1 (0-0). Helmers 0-1.
Vosseveld - Lochuizen 7-1 (3-0). Weber 1-0, Elferdink 2-0, Hillen 3-0, Pennings 4-0, Ten Elsen 4-1, Pennings 5-1, Hillen 6-1, Weber 7-1.
Haarlo - Erix 3-4 (2-2). Ten Have 0-1, Harmsen 1-1, Wassink 2-1, Ten Have 2-2 en 2-3, Gotink 2-4, Nijhuis 3-4.

Amateurvoetbal