Volledig scherm
Gerrit Spin (La Premiere) heeft gescoord en is blij met de overwinning op SV Almelo © Orangepictures/Marcel ter Bals

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 3 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Eerste  klasse E

Stevo – FC Winterswijk 2-0 (1-0). Reinerink 1-0, R. Wigger 2-0.
TVC’28 – De Zweef 4-0 (3-0). Koopman 1-0, Huizinga 2-0, Geerts 3-0 en 4-0.
Rohda Raalte – Rigtersbleek 7-0 (4-0). Sahbaz 1-0, Hansler 2-0, De Jong 3-0, Lugtenberg 4-0 en 5-0, Dikkers 6-0, Sahbaz 7-0 (pen.).
Tubantia – Voorwaarts 2-3 (2-3). Wattimena 0-1, Grieving 0-2, Maglajic 0-3, Scholten 1-3, J. Beukert 2-3.

Tweede klasse J

Bon Boys – FC Suryoye-Mediterraneo 1-3 (0-2). Isa 0-1, Said 0-2, Richters 1-2 (pen.), Iallouchen 1-3.
NEO – Wijhe’92 2-1 (1-1). Booij 0-1, Spenkelink 1-1, Stam 2-1.
BWO – WSV 0-1 (0-1). Verschuur 0-1.
Columbia – SDC’12 2-0 (1-0). Lange 1-0, De Bruin 2-0.
Schalkhaar – Eilermark 2-1 (1-1). Klopman 1-0, Meziani 1-1, Klopman 2-1.
Vogido – Barbaros 0-2 (0-0). Ozdemir 0-1, Fahad Saadi 0-2.
Achilles’12 – ATC’65 4-2 (2-0). Harberink 1-0, Hamdaoui 2-0, Wilens 3-0, Lubberink 3-1, Wilens 4-1, Van Breemen 4-2.

Derde klassse A

RSC - Reutum 0-2 (0-0). Holsink 0-1, Stijn Slaghekke 0-2.
Saasveldia - De Tukkers 4-1 (2-1). Sjors Kenkhuis 1-0, Hulskotte 1-1, Sjors Kenkhuis 2-1 en 3-1, Dennis Rikkert 4-1.
WVV’34 - MVV’29 0-1 (0-0). Hofhuis 0-1.
Avanti W. - TVO 3-1 (0-0). Dokter 1-0, Berends 2-0, Jelle Veldhuis 2-1, Jager 3-1.
DSVD - LSV 2-0 (1-0). Bernd Arkink 1-0 (pen.) en 2-0 (pen.).
Luctor et Emergo - Losser 1-0 (1-0). Damhuis 1-0.
Grol - Borne 5-1 (3-1). Berentsen 1-0, Rexwinkel 2-0, Riteco 3-0, Snippers 3-1, Zieverink 4-1, Rexwinkel 5-1.
Grol winnaar eerste periodetitel

Derde klasse C

FC Trias - Ruurlo 0-0.

Vierde klasse A:

UD Weerselo – Juventa ’12 2-1 (2-1). Bruns 0-1, Zwiers 1-1 en 2-1 (pen.).
Delden – Fleringen 5-2 (3-1). 1-0 (e.d.), Lutke Willink 2-0, Sven Wold 3-0, Poppink 3-1, Scott Wold 4-1 en 5-1, Meen 5-2.
Almelo – La Première 1-3 (0-2). Spin 0-1, Sanches Torres 0-2 (pen.), Roling 1-2, Spin 1-3.
KOSC – Rood Zwart 1-1 (0-0). Mitchel Baake 0-1, Bruns 1-1.
Vasse – Oldenzaal 6-1 (3-1). Weersink 1-0, 2-0 (pen.) en 3-0, Bosma 3-1, Daan Haarhuis 4-1, Dierink 5-1, 6-1 (e.d.).
Sportclub Overdinkel – De Tubanters 1897 1-0 (0-0). Jesse Schipper 1-0.
Sportlust Vroomshoop – EMOS 1-0 (0-0). Spoor 1-0.

Vierde klasse B:

Buurse – Twenthe Goor 0-2 (0-1). Jeurlink 0-1, Leusink 0-2.
Victoria ’28 – Hector 2-2 (1-2). 0-1 (e.d.), Jimenez 0-2, Kamphuis 1-2 en 2-2.
Rietmolen – BSC Unisson 0-4 (0-4). 0-1 (e.d.), Wissink 0-2 (pen.), Ratering 0-3 en 0-4.
Neede – VIOS Beltrum 2-2 (1-1). Ordelmans 1-0, Wiegerinck 1-1, Te Woerd 1-2, Reesink 2-2.
Diepenheim – FC Eibergen 4-2 (2-1). Gerritsen 1-0, Wonnink 1-1, Gerritsen 2-1, Zwiers 3-1, Roerdink 3-2, Gerritsen 4-2.
UDI – Markelo 1-2 (0-1). Bloemen 0-1, Lars Brinckate 1-1 (e.d.), Slotman 1-2.
Reünie – Hoeve Vooruit 1-1 (1-1). Gedik 1-0, Ten Thije 1-1.

Vierde klasse C

Meddo - KSV 6-1 (2-0). Te Molder 1-0, De Keyzer 2-0, Van de Wolfshaar 2-1, De Keyzer 3-1, Tiggeloven 4-1, Plettenburg 5-1, De Keyzer 6-1.
MEC - Etten 1-1 (0-1). Roerdink 0-1, Oonk 1-1.
AD’69 - Gendringen 0-2 (0-1). Mensink 0-1 en 0-2.

Vierde klasse G

Haarle - Enter 2-1 (1-0). Hobert 1-0, Geels 1-1, Smeenk 2-1.
ABS - Holten 0-0.

Vijfde klasse A

Zenderen Vooruit - Vosta 4-1 (1-1). Vorgers 0-1, Besselink 1-1, Van Os 2-1 en 3-1, Ten Broeke 4-1.
Phenix - Manderveen 0-1 (0-1). W. Wesselink 0-1.
Hengelo - Bornerbroek 5-2 (2-0). Peters 1-0, Zengerink 2-0, Bolscher 2-1, Peters 3-1, Schildkamp 4-1, Schipper 4-2, Schildkamp 5-2.
Bentelo - Langeveen 6-0 (0-0). Heerdink 1-0 en 2-0, Schutte 3-0, Ter Avest 4-0, Ten Thije 5-0, Heerdink 6-0.
De Lutte - TVV 4-1 (2-0). Grashof 1-0, Vreijsen 2-0, Roord 3-0, Beernink 4-0, El Kasmi 4-1.
‘t Centrum - DTC’07 2-1 (1-0). Aslan 1-0, Hesselink 1-1, Aslan 2-1.

Vijfde klasse B

EGVV - Wolfersveen 2-2 (2-1). Rensing 1-0, Groot Wassink 1-1, Jorrit Klein Braskamp 2-1, Groot Wassink 2-2.
Zelhem - Vosseveld 1-1 (0-0). Weber 0-1, Schruijer 1-1.
Erix - Rekken 2-2 (1-0). Weenink 1-0, Buunk 1-1, Roos 1-2, Ten Have 2-2.
Haarlo - GSV’63 0-1 (0-1). Rensink 0-1.
SVBV - Lochuizen 5-1 (2-0). Esselink 1-0, Platerink 2-0, Schuurman 2-1 (pen.), Knoef 3-1, Regelink 4-1 (pen.), Van de Laan 5-1.
Haaksbergen - DEO 0-2 (0-1). Sonderen 0-1, Graaskamp 0-2.

Amateurvoetbal