Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 12 mei in het regionale zondagvoetbal zijn gespeeld. 

Volledig scherm
Aram Cantekin (Hengelo) v Chiel Kosterink (Borne) © Albert ten Hove

Derde Divisie

TEC - Quick'20 1-1 (1-0). Koc 1-0, Van Houten 1-1.
HSC'21 - UNA 1-0 (1-0) B. ter Hogt 1-0.

Eerste klasse E

Stevo – FC Winterswijk (2-0). Nijkamp 1-0, Brunninkhuis 2-0, Nijkamp 3-0, Chamoun 3-1, Ten Broeke 4-1.
BWO – Rigtersbleek 3-2 (0-1). 0-1, Smit 1-1, 1-2, Mentink 2-2 en 3-2.
Tubantia – De Zweef 2-1 (1-1). Scholten 1-0, Ten Hove 1-1, Elyo 2-1.
TVC’28 – Rohda Raalte 1-4 (1-2). Schepers 1-0, Klijn Velderman 1-1, Van Schooten 1-2, Hansler 1-3, Lugtenberg 1-4.
Bemmel – Longa’30 1-2 (1-1). Roelofs 1-0, Berendsen 1-1, Stevens 1-2.
Bijz. Longa’30 kampioen.

Tweede klasse J

Achilles’12 – Overwetering 5-2 (3-1). Van Gessel 1-0, Assink 2-0, Lucassen 2-1, Wilens 3-1, Elshof 3-2, Huiskes 4-2, Wilens 5-2.
Bon Boys – ATC’65 2-0 (2-0). Visser 1-0, Beusenberg 2-0.
Barbaros – Vogido 1-2 (0-1). Wiggers 0-1, Karadavut 1-1, Busch 1-2.
MVV’29 – FC Suryoye-Mediterraneo 3-2 (0-1). Lallouchen 0-1, Ter Wee 1-1 (pen.), Ter Horst 1-2, Ter Wee 2-2 (pen.) en Neppelenbroek 3-2.
SDC’12 – Voorwaarts 1-3 (0-0). Manuputty 0-1, Mensink 1-1, Grieving 1-2 (pen.), Mannuputty 1-3.
WSV – Luctor et Emergo 1-2 (1-0). Schipper 1-0, Bakker 1-1, Abchir 1-2.

Derde klasse A

Sportlust Glanerbrug - Avanti W. 1-7 (1-5). Nijland 0-1 en 0-2, Nijkrake 0-3 (pen.), Vreriks 0-4, Veensma 1-4, Kruse 1-5, Nijkrake 1-6, Ungerer 1-7.
Victoria’28 - Reünie 2-7 (1-1). Geerligs 0-1, Nuis 1-1, Geerligs 1-2 en 1-3, Nuis 2-3, Dagdelen 2-4 en 2-5, Gedik 2-6 en 2-7.
Eilermark - WVV’34 4-0 (1-0). Farough Saadi 1-0, Hayta 2-0, Hakan Kocoz 3-0, Jonkers 4-0.
De Tukkers - LSV 1-0 (1-0). Robin Eidhof 1-0.
Saasveldia - Losser 2-4 (2-1). Dennis Rikkert 1-0, Bonte 1-1, Sjors Kenkhuis 2-1, Bonte 2-2, Van der Meer 2-3 (pen.), Wevers 2-4.

Derde klasse C

SML - Grol 1-3 (0-1). Kamphuis 0-1, Berentsen 0-2 en 0-3, Gielink 1-3 (pen.).
FC Trias - OBW 2-2 (1-1). Te Bogt 1-0, Gesthuizen 1-1, Storck 2-1, Gesthuizen 2-2.
Vios Beltrum - Gendringen 5-3 (1-1). Hakvoort 0-1, Wiegerinck 1-1, Te Woerd 2-1, Kock 2-2, Kuiperij 2-3, Freek Helmers 3-3, Walterbos 4-3, Raoul Groot Zevert 5-3.

Vierde klasse A

Hengelo - Borne 2-4 (1-2). Pieterson 0-1 en 0-2, Peters 1-2, Huitink 1-3, Peters 2-3, Toebes 2-4.
Vasse - Almelo 2-3 (1-2). Rolefes 0-1, Rolefes 0-2, Veelers 1-2, Rolefes 1-3, S. Haarhuis 2-3.
UD Weerselo - Oldenzaal 1-1 (1-0). Knikhuis 1-0, Oosting 1-1.
KOSC - Sportlust Vroomshoop 1-2 (1-0). Harperink 1-0 (pen.), D. Hankamp 1-1, Jozic 1-2.
RSC - Zenderen Vooruit 0-1 (0-0). Van Os 0-1.
Juventa’12 - Delden 3-4 (1-2). Scott Wold 0-1 en 0-2, Tijhuis 1-2, Jannink 2-2, Scott Wold 2-3, Freriksen 3-3, Hendrikse 3-4.

Vierde klasse B

UDI - Aramea 2-0 (1-0). Smit 1-0, Kroes 2-0.
Rietmolen - Overdinkel 3-3 (2-0). S. te Rietmole 1-0, Vrielink 2-0, Klein Robbenaar 2-1, K.Verbeek 3-1 (e.d.), Stoffels 3-2, Schipper 3-3.
EMOS - FC Eibergen 4-0 (2-0). Böhnke 1-0, Exterkate 2-0, Wevers 3-0, Böhnke 4-0.
KSV - Erix 3-1 (0-1). T. Spekschoor 0-1, Gunnewick 1-1, Minkhorst 2-1, Van de Wolfshaar 3-1.
TVO - BSC Unisson 3-1 (1-1). Ratering 0-1, J. van Laar 1-1, A. van Laar 2-1, Groothuis 3-1.
De Tubanters - Rekken 3-1 (0-1). Vos 0-1, Mayamba 1-1, Kroeze 2-1 en 3-1.

Vierde klasse C

AD’69 - Dinxperlo 2-2 (2-0). Bauhuis 1-0, Scholten 2-0, 2-1, 2-2.
MEC - Terborg 1-0 (1-0). Tolkamp 1-0.

Vierde klasse G

Markelo - ABS 3-0 (1-0). Kuijpers 1-0, S.Schreurs 2-0, Slotman 3-0.
Enter - Holten 0-1 (0-0). Huisman 0-1.
DAVO - Haarle 3-2 (1-0). Fizovic 1-0, 2-0, Fizovic 3-0, Spijkerman 3-1, Wagenaar 3-2.
Hector - De Gazelle 4-1 (2-0). Zwoferink 1-0 (pen.), Jiminez 2-0, Zwoferink 3-0 (pen.), Raats 3-1, Katera 4-1.
Nieuw Heeten - GFC 0-0.

Vijfde klasse A

Vosta - Fleringen 2-2 (1-1). Timmers 1-0, Poppink 1-1, Heithuis 1-2, Poel 2-2.
SVV’91 - Heracles 3-1 (2-1). Hayta 1-0, Quentemeijer 1-1, Yilmaz 2-1, Hayta 3-1.
FC Berghuizen - TVV 9-2 (3-1). Brok 1-0, Yildirim 1-1, Aydin 2-1, Kortink 3-1, Agterbos 4-1, Aydin 5-1, Kortink 6-1, El Kasmi 6-2, Agterbos 7-2 en 8-2, Karaduman 9-2.
Phenix - Langeveen 0-1 (0-0). Schröder 0-1.
La Première - De Lutte 0-0.
FC ‘t Centrum - DTC’07 0-3 (0-2). Tebbe 0-1, Potijk 0-2, Tebbe 0-3.

Vijfde klasse B

Lochuizen - EGVV 4-7 (3-5). Groothuis 0-1, Ten Elsen 1-1 en 2-1, Jorrit Klein Braskamp 2-2 (pen.), Jelle Klein Braskamp 2-3, Nijhuis 3-3, Zieverink 3-4 en 3-5, Hilhorst 3-6, Zieverink 3-7, Driezes 4-7.
Diepenheim - DEO 6-2 (3-2). Elderink 1-0, Roessink 2-0 (pen.), Kornegoor 2-1, Elderink 3-1, Hilberink 3-2 (pen.), Laurens 4-2 (e.d.), Regterschot 5-2, Elderink 6-2.
Haarlo - Bornerbroek 1-0 (0-0). Olthaar 1-0.
Haaksbergen - GSV’63 0-1 (0-0). Rensink 0-1.
Neede - SVBV 3-0 (2-0). Vrielink 1-0.
Bentelo - Hoeve Vooruit 4-2 (2-2). Broekkamp 1-0, M. Velthuis 1-1, Ten Vregelaar 1-2, Hobert 2-2, Ottink 3-2, Schutte 4-2.

Vijfde klasse C

Vosseveld - Halle 3-1 (1-0). Jansen 1-0, Rooks 1-1, Elferdink 2-1, Pennings 3-1.
NVC - Meddo 0-3 (0-1). Pelle 0-1, Te Molder 0-2, Schurink 0-3.

Amateurvoetbal