Volledig scherm
DSVD won thuis met 5-3 van Losser. © Robin Hilberink

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 20 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Eerste klasse E

TVC’28 – FC Winterswijk 3-0 (1-0). Roelofs 1-0, Booyink 2-0, Geerts 3-0.
Tubantia – BVC’12 1-2 (0-0). Bozkir 1-0, Wijnhoven 1-1, Van Eijk 1-2.
Bemmel – Stevo 4-1 (2-1). Roelofs 1-0, Hendriks 2-0, R. Wigger 2-1, Knuiman 3-1, Roelofs 4-1.
Voorwaarts – Rigtersbleek 2-2 (0-2). Vinke 0-1, Scholten 0-2, Schotman 1-2, Teunissen 2-2.
Orion – De Zweef 4-0 (1-0). Beers 1-0, Jilesen 2-0, Beers 3-0, Jilesen 4-0. 

Tweede klasse J

Achilles’12 – Eilermark 6-3 (4-0). Wilens 1-0, Scholten 2-0, Wilens 3-0, Huiskes 4-0 en 5-0, De Vries 5-1, Hayta 5-2, Hamdaoui 6-2, De Vries 6-3.
Schalkhaar – FC Suryoye-Mediterraneo 2-3 (0-1). Aydin 0-1, Te Riele 1-1 en 2-1, Said 2-2, Baysoy 2-3.
NEO – WSV 3-1 (1-0). Van Berkum 1-0 en 2-0, Stam 3-0, De Feijter 3-1.
Vogido – SDC’12 1-1 (1-0). Dilling 1-0, Van der Velden 1-1
ATC’65 – Barbaros 4-1 (0-0). Lubberink 1-0 en 2-0, Krake 3-0 (pen.), Lok 3-1, Martina 4-1.
Bon Boys – BWO 2-0 (0-0). Ter Hogt 1-0, M. Bultman 2-0 (pen.).

Derde klasse A

WVV’34 - Reutum 2-1 (2-0). Hostink 1-0 en 2-0 (pen.), Morskieft 2-1 (pen.).
Luctor et Emergo - De Tukkers 2-5 (2-2). Bakker 1-0, Visschedijk 1-1 (pen.), Schorn 2-1, Hulskotte 2-2, Huisman 2-3, Visschedijk 2-4 (pen.), Hulskotte 2-5.
Grol - LSV 5-0 (3-0). Berentsen 1-0, Rexwinkel 2-0, Berentsen 3-0 en 4-0, Zieverink 5-0.
Avanti W. - Saasveldia 1-0 (1-0). Hofte 1-0.
MVV’29 - Borne 0-0.
RSC - TVO 5-0 (2-0). Thom Siemerink 1-0, Bossink 2-0, Oude Lashof 3-0, Sil van Benthem 4-0, Oude Lashof 5-0 (pen.).
DSVD - Losser 5-3 (3-2). Bonte 0-1, Marten Lubbers 1-1, Stegge 1-2, Bernd Arkink 2-2, Wout Arkink 3-2 en 4-2, Gering 4-3, Eshuis 5-3.

Derde klasse C

FC Trias - Sportclub Lochem 0-0.

Vierde klasse A

Vasse – La Première 3-1 (2-0). Veelers 1-0, Daan Haarhuis 2-0, Veelers 3-0, Van Straaten 3-1 (pen.).
Sportclub Overdinkel – Juventa’12 1-4 (1-2). Max Schipper 1-0, Van Brouwershaven 1-1 en 1-2, Niek Blankestijn 1-3, Silva 1-4.
KOSC – Fleringen 4-1 (2-1). Engbers 1-0, Weierink 2-0, Koopman 2-1, Harperink 3-1, Weierink 4-1.
UD Weerselo – Oldenzaal 3-1 (2-0). Brouwers 1-0, Plegt 2-0, Nijhof 2-1, Plegt 3-1.
EMOS – De Tubanters 1897 2-1 (2-0). Ter Weeme 1-0, Stubener 2-0 Kutscher 2-1.
Sportlust Vroomshoop – Rood Zwart 0-2 (0-0). Kenkhuis 0-1, Eftink 0-2.
Delden – Almelo 5-2 (1-0). Vreriks 1-0, Steggink 1-1, Brandt 2-1 en 3-1, Karki 3-2, Lutke Willink 4-2 en 5-2.

Vierde klasse B

Hoeve Vooruit – Markelo 1-3 (1-2). Kroeze 1-0, Rensen 1-1, Bloemen 1-2, Stege 1-3.
Victoria’28 – Rietmolen 3-1 (1-1). Dieperink 0-1, Kamphuis 1-1, Nuis 2-1, Bennink 3-1.
Buurse – FC Eibergen 1-1 (0-0). Slaats 0-1, Bomkamp 1-1.
Reünie – VIOS Beltrum 2-0 (1-0). 1-0 (e.d.), Geerligs 2-0.
Diepenheim – BSC Unisson 3-1 (2-1). Wissink 0-1, Haafkes 1-1, Gijs Haan 2-1, Haafkes 3-1.
UDI – Twenthe 3-0 (0-0). Dore 1-0 en 2-0, Van Weersel 3-0.
Neede – Hector 0-0.

Vierde klasse C

MEC - GWVV 2-3 (2-1). Woordes 1-0, De Neling 1-1, Maas 2-1, Ros 2-2, Oonk 2-3 (e.d.).
AD’69 - FC Bergh 1-1 (0-1). Trentelman 0-1, Bauhuis 1-1 (pen.).
Meddo - Gendringen 3-1 (2-0). J. Kersten 1-0 en 2-0, Te Molder 3-0, 3-1.
Basteom - KSV Vragender 0-1 (0-0). Van de Wolfshaar 0-1.

Vierde klasse G

FC Ulu Spor - Enter 0-4 (0-3). Wolters 0-1, Nijenhuis 0-2, Schreijer 0-3, Nijenhuis 0-4.
Haarle - Heeten 4-1 (3-0). Verhoef 1-0, Hobert 2-0 en 3-0, Hendriks 3-1, Veldkamp 4-1.
Lettele - Holten 3-4 (2-1). Romeijn 1-0, Hofman 1-1, Oosterwijk 2-1, Tuitert 2-2, Schepperman 2-3, Martens 2-4, Gerritsen 3-4.

Vijfde klasse A

Hengelo - TVV 6-1 (4-0). Tel 1-0, Strijker 2-0, Peters 3-0 en 4-0, El Kasmi 4-1, Zengerink 5-1 en 6-1.
De Lutte - DTC’07 4-0 (2-0). Heerink 1-0 (e.d.), Vreijsen 2-0 (pen.), 3-0 en 4-0.
FC ’t Centrum - Langeveen 3-2 (1-2). Schröder 0-1, Pljakic 1-1, Waaijer 1-2, Brouwer 2-2, Aslan 3-2.
Zenderen Vooruit - Bentelo 1-1 (0-1). Wilmink 0-1, Vlaskamp 1-1.
Manderveen - Bornerbroek 2-1 (0-1). Bolscher 0-1, G. Wesselink 1-1, Webbink 2-1.
SVV’91, Vosta en Phenix vrij.

Vijfde klasse B

Vosseveld - DEO 2-0 (1-0). Krabben 1-0 en 2-0.
Zelhem - Lochuizen 2-1 (0-1). Kolthof 0-1, B. Schruijer 1-1, T. Schruijer 2-1.
EGVV - Erix 3-2 (1-2). Weenink 0-1, Jorrit Klein Braskamp 1-1, Ten Have 1-2, Jelle Klein Braskamp 2-2 en 3-2.
Bredevoort - Rekken 0-2 (0-1). Roos 0-1, Vos 0-2.
Haaksbergen - GSV’63 afgelast.
Haarlo vrij.

Amateurvoetbal