Volledig scherm
Hector-Markelo © OrangePictures/Marcel ter Bals

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 17 maart in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Eerste klasse E

Rohda Raalte – Longa’30 1-2 (0-2). Berendsen 0-1, Kemperman 0-2, Van Heun 1-2.
Rigtersbleek – BVC’12 2-3 (0-0). Zephat 1-0, Jellema 1-1, 1-2 en 1-3, Scholten 2-3.
TVC’28 – Bemmel 1-4 (0-1). Knuiman 0-1, Reijmers 0-2, Houterman 0-3, Huizinga 1-3, Houterman 1-4.
Stevo – WAVV 1-1 (1-0). Brunninkhuis 1-0, Molenaar 1-1 (pen.).
Heino – Tubantia 2-3 (2-0). Keijzer 1-0 (pen.), Gerritsen 2-0, Scholten 2-1, Geesink 2-2, Isijk 2-3.
BWO – NEC 1-0 (1-0). Kemerink 1-0.
FC Winterswijk – De Zweef 2-0 (1-0). D. Te Winkel 1-0, Hofman 2-0.

2eklasse J

Columbia – FC Suryoye-Mediterraneo 2-1 (0-0). Ter Horst 0-1, Oonk 1-1, De Bruin 2-1.
Voorwaarts – Vogido 2-0 (0-0). Rutgers 1-0, Timmermans 2-0.
Achilles’12 – WSV 0-1 (0-1). Van Amersfoort 0-1 (pen.).
Overwetering – Luctor et Emergo 2-0 (1-0). Kappert 1-0, Lucassen 2-0.
SDC’12 – Barbaros 2-0 (0-0). Mensink 1-0 (pen.), Zwiep 2-0.
Bon Boys – MVV’29 4-1 (2-0). Vrieze 1-0, Jacobs 2-0, Zijlstra 3-0, Makkink 4-0, Oude Avenhuis 4-1.
Schalkhaar – ATC’65 2-2 (1-1). Scholten 0-1, Roetert 1-1, Peters 1-2, Te Riele 2-2.

Derde klassse A

Sportlust Glanerbrug - Losser 0-2 (0-1). Wevers 0-1, Van der Meer 0-2.
Victoria’28 - Eilermark 0-3 (0-2). Hakan Kocoz 0-1, De Vries 0-2 en 0-3.
Avanti W. - Twenthe 1-1 (0-0). Morsink 0-1, Nijkrake 1-1 (pen.).
De Tukkers - Reutum 3-1 (1-1). Visschedijk 1-0, Stijn Slaghekke 1-1, Huisman 2-1, Visschedijk 3-1.
Saasveldia - NEO 1-2 (0-1). Oude Kamphuis 0-1, Sjors Kenkhuis 1-1, Brunninkhuis 1-2.
Reünie - WVV’34 1-2 (1-2). Dagdelen 1-0, Smit 1-1, Mahmoud Jaafil 1-2.
LSV - DSVD 4-0 (0-0). Olde Hendrikman 1-0, Blokhuis 2-0 (pen.), Olde Hendrikman 3-0, Weijel 4-0.

Derde klasse C

Grol - MASV 2-4 (1-2). Rexwinkel 1-1, Berentsen 2-4.
FC Trias - Pax 2-2 (1-1). Stemerdink 1-0, Elburg 1-1, Arends 1-2 (pen.), Stemerdink 2-2.
Vios Beltrum - Rheden 2-4 (1-1). Freek Helmers 1-0 (pen.), D’Hulst 1-1 (pen.), Van Heerde 1-2, Groot Kormelink 2-2, Smeenk 2-3, D’Hulst 2-4.

Vierde klasse A

Juventa’12 - Rood Zwart 1-0 (0-0). Hulst 1-0.
Hengelo - RSC 1-1 (0-0). Strijker 1-0, Hobbelink 1-1.
Vasse - Sportlust Vroomshoop 2-2 (2-2). Tim Spoor 0-1 (pen.), D. Haarhuis 1-1, Simon Spoor 1-2, D. Haarhuis 2-2.
KOSC - UD Weerselo 4-2 (1-0). Busscher 1-0, Vennegoor 2-0, Muller 2-1, Plegt 2-2, Weierink 3-2 en 4-2.
Borne - Zenderen Vooruit 1-3 (1-1). Pieterson 1-0, Van Os 1-1, 1-2 en 1-3.
Almelo - Oldenzaal 2-1. 

Vierde klasse B

UDI - EMOS 2-0 (0-0). K. Schonewille 1-0, Lever 2-0.
Tubanters - BSC Unisson 4-2 (2-0). Van Eiken 1-0, El Assas 2-0, Rietman 3-0, Van Eiken 4-0, Wissink 4-1, Ratering 4-2 (pen.).
FC Aramea - FC Eibergen 2-3 (1-1). Lahdo 1-0, Slaats 1-1, Cimen 2-1, Roerdink 2-2, Smalen 2-3.
KSV - Rietmolen 2-1 (1-0). Lageschaar 1-0, S. te Rietmole 1-1, E. van de Wolfshaar 2-1.
Erix - Sportclub Overdinkel 0-3 (0-2). Stoffels 0-1, Hassing 0-2, Eigen doelpunt 0-3.
Rekken was vrij
TVO - Buurse afgelast

Vierde klasse C

AD’69 - SVGG 4-1 (2-0). Bauhuis 1-0, N. Ebbers 2-0, M. Ebbers 3-0, Elfrink 3-1, Ertunc 4-1, Bauhuis 5-1 en 6-1.
Sprinkhanen - MEC 1-1 (0-0) Gieling 1-0, Berenschot 1-1.

Vierde klasse G

Haarle - Lettele 5-1 (1-1). Romeijn 0-1, Veldkamp 1-1, Groote Schaarsberg 2-1, Wagenaar 3-1, Besten 4-1 en 5-1.
Holten - GFC 1-9 (0-3). Moormann 0-1, Wassink 0-2 en 0-3, Siegers 0-4, Huisman 1-4, Wassink 1-5 en 1-6, Schnieder 1-7, Siegers 1-8 en 1-9.
Enter - Nieuw Heeten 4-0 (2-0). M. Geels 1-0, Grobbink 2-0, Wolters 3-0, M. Geels 4-0.
Hector - Markelo 0-1 (0-0). Jansen 0-1.

Vijfde klasse A

FC Berghuizen - SVV’91 4-2 (2-2). Holkenbrink 0-1, Aydin 1-1, Odabas 1-2, Olde Hendrikman 2-2, Agterbos 3-2, Karaduman 4-2.
Langeveen - DTC’07 0-2 (0-1). Nijhuis 0-1 Potijk 0-2.
Phenix - Fleringen 0-5 (0-2). Poppink 0-1, Schepers 0-2, Poppink 0-3, Schepers 0-4, Nijland 0-5.
Vosta - ‘t Centrum 0-2 (0-0). Leferink 0-1, Pljakic 0-2.
TVV - Heracles 2-0 (0-0). M. Yildirim 1-0, Aziz 2-0.
Manderveen - De Lutte afgelast.

Vijfde klasse B

Hoeve Vooruit - Bornerbroek 3-0 (1-0). N. Karnebeek 1-0, Ten Thije 2-0, Wissink 3-0 (e.d.).
GSV’63 - Bentelo 2-1 (1-1). Ter Maat 1-0, Rensink 2-1.
Diepenheim - EGVV 8-2 (6-0). Roessink 1-0 en 2-0, Warmink 3-0, Gerritsen 4-0, Jansen 5-0, Gerritsen 6-0 en 7-0, Zieverink 7-1, Gerritsen 8-1, Boonk 8-2.
Neede - Haarlo 4-0 (3-0). Vrielink 1-0, Celebi 2-0, Reesink 3-0, W. Meeringa 4-0.
Haaksbergen - Lochuizen afgelast.
DEO - SVBV afgelast.

Neede pakt door de zege de Periodetitel

Vijfde klasse C

Vosseveld - Den Dam 3-1 (2-0). Pennings 1-0, Hillen 2-0, Messing 2-1, Bloemers 3-1.
Bredevoort - Meddo afgelast.

Amateurvoetbal