Haarle - SDOL
Volledig scherm
Haarle - SDOL © Bert Kamp

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 16 februari in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Derde Divisie
Hercules - HSC'21 2-1 (1-1). Yasar 1-0, T. ter Hogt 1-1, Yasar 2-1.

Hoofdklasse A

Quick'20 - SJC 2-2  (1-1).  Groot 0-1, Degenaar 1-1, Van der Zalm 1-2, Heskamp 2-2.

Eerste klasse E

Rohda Raalte – TVC’28 2-1 (1-1). Stopel 0-1, Dikkers 1-1, Hansler 2-1.
Rigtersbleek – Voorwaarts 1-3 (1-1). Grieving 0-1, Stijner 1-1, Maglajilic 1-2, Grieving 1-3.
FC Winterswijk – Bemmel 3-2 (2-1). Nijland 1-0, Malawau 2-0, Heutinck 2-1, Malawau 3-1, Disveld 3-2.
Tubantia – De Bataven 1-4 (1-1). Jackson 0-1, Ter Horst 1-1, Beijer 1-2, Lieuwen 1-3 (pen.), Aarntzen 1-4.
RKHVV – De Zweef 3-0 (1-0). Koesni 1-0, Rekmans 2-0, De Lorijn 3-0.
Stevo – Orion afgelast.

2e klasse J

Barbaros – ATC’65 1-2 (0-1).  Coban 0-1, Van Breemen-Schneider 0-2, Jansman 1-2 (eigen doelpunt).
Achilles’12 – SDC’12 5-0 (4-0). Hamdaoui 1-0, Huiskes 2-0, Hamdaoui 3-0 en 4-0, Ter Stegen 5-0 (eigen doelpunt).
Vogido – NEO 2-1 (2-1). Wiggers 1-0, 1-1 (eigen doelpunt), Berkel 2-1.
WSV – Bon Boys 5-0 (2-0).  Schipper 1-0, Oduguwa 2-0, De Groot 3-0, Telnekes 4-0, Schieven 5-0.
Eilermark – FC Suryoye-Mediterraneo afgelast.
BWO – Columbia afgelast.

Derde klassse A

RSC - Losser 2-2 (2-1). Volker 0-1, Mulders 1-1, Thom Siemerink 2-1, Volker 2-2.
Borne - MVV’29 0-0.
Saasveldia - DSVD 0-4 (0-2). Rensen 0-1, Wout Arkink 0-2, Meulenbroek 0-3, Rensen 0-4.
Reutum - TVO 0-1 (0-0). Aaron van Laar 0-1.

Derde klasse A

RSC - Losser 2-2

Grol - Luctor et Emergo 4-1 (2-0) Berentsen 1-0, Porskamp 2-0, Zieverink 3-0, Berentsen 4-0, Schorn 4-1 (pen.).
Borne - MVV’29 0-0
Saasveldia - DSVD 0-4
Reutum - TVO 0-1

Derde klasse C

Pax - FC Trias afgelast.

Vierde klasse A:

Sportlust Vroomshoop – Juventa ’12 4-1 (2-1). Scharphof 0-1, Jozic 1-1, 2-1, 3-1 en 4-1.
Almelo – UD Weerselo 2-1 (0-0). Meijerink 0-1, Kerr 1-1, Rolefes 2-1 (pen.).
KOSC - Oldenzaal afgelast.
De Tubanters 1897 - EMOS afgelast.
Sportclub Overdinkel - Vasse afgelast.
La Première - Delden afgelast.

Vierde klasse B

Markelo – Hoeve Vooruit 6-1 (3-1). Karnebeek 0-1, Brinckate 1-1, Bloemen 2-1, 3-1 en 4-1, Slotman 5-1, Warmelink 6-1.
Rietmolen – Buurse 2-0 (2-0). Te Rietmole 1-0, Vrielink 2-0.
VIOS Beltrum – Hector 2-1 (1-1). Zwoferink 0-1, Groot Zevert 1-1, Ratering 2-1.
Neede – FC Eibergen 2-1 (0-1). Ten Hagen 0-1, Warnar 1-1, Reesink 2-1.
UDI – Diepenheim 5-0 (2-0). Bonzet 1-0, Lever 2-0, Bonzet 3-0 en 4-0, Sterken 5-0.
Reünie – Twenthe Goor 3-1 (1-1). Geerligs 1-0, Leusink 1-1, Dagdelen 2-1, Geerligs 3-1.
BSC Unisson – Victoria ’28 2-8 (2-4). Timmers 1-0, El Moutaouahidi 1-1, Nuis 1-2, Gerritsen 1-3, 1-4 (e.d.), Wissink 2-4, Nuis 2-5, Gerritsen 2-6, Nuis 2-7, Ozturk 2-8.

Vierde klasse C
Bergh – MEC 6-0 (2-0). Grijsen 1-0 (e.d.).
KSV – Gendringen 0-3 (0-1).
Meddo – GWVV 1-2 (1-1).
Geerdink 1-0, Hendriksen 1-1, Klompenhouwer 1-2.
Keijenburgse Boys - AD’69 afgelast

Vierde klasse G
 SV Haarle - SV SDOL 0-2 (0-0). Joep Jansen Holleboom 0-1,Jur Jansen Holleboom  0-2.
Holten – SV Zwolle 1-4 (1-2). 1-0 Van der Hulst.
sv Enter - Ulu Spor niet gespeeld (afgezegd door Ulu Spor)

Vijfde klasse A

Phenix – TVV 2-3 (0-2). 0-1 …, 0-2 …, Ter Mors 1-2, 1-3 …,  Finke 2-3.
Hengelo – FC ’t Centrum 3-3 (1-3). Arslan0-1,  Strijker 1-1, Placik 1-2 en 1-3, Kerkhoff 2-3 en 3-3.
Bornerbroek – Manderveen 2-1 (1-1). Kuik 1-0, Paus 1-1, Kuik 2-1.

Vijfde klasse B

DEO – Vosseveld 2-4 (0-4). Chad Weber 0-1, Hillen 0-2, Pennings 0-3, Jeffrey Weber 0-4,  Tackenkamp1-4,  Brandt 2-4.
Rekken – EGVV 3-0 (1-0). Stokkers 1-0 (pen.), Vos 2-0, Roos 3-0.
Erix – Haarlo 4-1 (2-1). Ten Have 1-0, Weenink 2-0, Harmsen 2-1, Gralike 3-1 en 4-1.
Haaksbergen-Bredevoort 1-2 (0-0).  Naïm 1-0, Rave 1-1 (pen.),  1-2
Zelhem-GSV’63 afgelast.
Lochuizen-Wolfersveen afgelast.

Amateurvoetbal