Volledig scherm
Albou-Mohammed scoort voor Eilermark tegen NEO. © Orange Pictures

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 19 mei in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Derde divisie
Quick’20 – EVV 1-0 (0-0). Van Breemen-Schneider 1-0
Westlandia – HSC’21 0-2 (0-1). Ottink 0-1, Postma 0-2.

Hoofdklasse
RKZVC - Silvolde 1-1 (1-1). Ebbers 0-1, Storkhorst 1-1.

Eerste klasse E
Longa’30 – Stevo 1-1 (0-0). Dijkstra 1-0, N. Wigger 1-1.
FC Winterswijk – TVC’28 4-0 (0-0). Sabotic 1-0, 2-0 en 3-0, D. Te Winkel 4-0.
Tubantia – NEC 1-0 (0-0). De Bruijn 1-0.
Rohda Raalte – Rigtersbleek 2-1 (1-0). Harmens 1-0 (pen.), Lugtenberg 2-0, Sakar 2-1.
De Zweef – Heino 4-1 (2-1). Dikkers 1-0 en 2-0 (pen.), Pham 2-1, Ekuchu 3-1, Knobben 4-1.
BVC’12 – BWO 4-2 (1-1). Rossen 1-0, Voss 1-1, Sebens 2-1, Eleanora 3-1, Rossen 4-1, Lammers 4-2.

Tweede klasse J
ATC’65 – Barbaros 7-1 (3-0). Lubberink 1-0, Scholten 2-0, Martina 3-0, Gigengack 4-0, Van den Brug 5-0, Avsar 5-1, Van den Brug 6-1, Krake 7-1.
Columbia – SDC’12 5-1 (3-0). De Bruin 1-0 en 2-0, Punt 3-0, Diks 4-0, De Bok 5-0, Mensink 5-1.
Luctor et Emergo – Achilles’12 0-2 (0-0). Heidemann 0-1, Ritmeester 0-2.
MVV’29 – WSV 3-3 (2-0). Ter Wee 1-0, Hofhuis 2-0, Van Amersfoort 2-1, Tekay 2-2, Waardenburg 2-3, Ter Wee 3-3.
FC Suryoye – Mediterraneo – Bon Boys 1-5 (0-2). Rupert 0-1, Makkink 0-2, Zijlstra 0-3, Eilyo 1-3, Schuur 1-4, Zijlstra 1-5.
Vogido – Schalkhaar 2-4 (0-1). Te Riele 0-1, Janse 0-2, Klopman 0-3 (pen.), Pothast 1-3, Wiggers 2-3, Kelder 2-4.

Derde klassse A
NEO - Eilermark 4-2 (1-1). Stam 1-0, Albou-Mohammad 1-1, De Vries 1-2, Brunninkhuis 2-2, Spenkelink 3-2, Nijmeijer 4-2.
Avanti W. - De Tukkers 2-2 (0-1). Hulshof 0-1, Ungerer 1-1, Nijland 2-1, Hulskotte 2-2.
DSVD - Sportlust Glanerbrug 6-0 (2-0). Spekhorst 1-0 (pen.), Marten Lubbers 2-0, Floris Lubbers 3-0 en 4-0, Arkink 5-0, Marten Lubbers 6-0.
WVV’34 - Victoria’28 4-2 (2-1). Horstink 1-0, Mahmoud Jaafil 2-0, Usta 2-1, Nuis 2-2, Aarnink 3-2, Horstink 4-2.
Twenthe - Saasveldia 0-3 (0-1). Dennis Rikkert 0-1, Sjors Kenkhuis 0-2, Dennis Rikkert 0-3.
LSV - Reünie 2-1 (0-1). Dagdelen 0-1, Bekkers 1-1, Blokhuis 2-1.
Losser - Reutum 3-1 (2-0). Wevers 1-0, Bonte 2-0, Stockmann 3-0, Stijn Slaghekke 3-1.

Derde klasse C
Gendringen - Grol 0-2 (0-1). Zieverink 0-1, Oonk 0-2.
VDZ - FC Trias 4-0 (2-0). Burgers 1-0 en 2-0, Martens 3-0 en 4-0
MvR - Vios Beltrum 1-0 (0-0). Hunting 1-0.

Vierde klasse A
Sportlust Vroomshoop - Rood Zwart 3-2 (1-1). Tim Spoor 1-0, Jan Baake 1-1, De Graaf 1-2, Van Dam 2-2, Tim Spoor 3-2.
UD Weerselo - RSC 1-4 (0-2). Wesselink 0-1, Leferink 0-2, F. Meckelenkamp 1-2, Oude Lashof 1-3.
Delden - Borne 1-3 (1-2). Van Laar 0-1, Pieterson 0-2, Van Laar 0-3, 1-3.
Zenderen Vooruit - Hengelo 1-1 (0-1). Cantekin 0-1, Mulder 1-1.
Oldenzaal - KOSC 0-5 (0-2). Engbers 0-1, S. Brunninkhuis 0-2, 0-3 en 0-4, Nijhuis 0-5.
Almelo - Juventa’12 0-2 (0-1). N. Blankesteijn 0-1, Knol 0-2.

Vierde klasse B
FC Eibergen - UDI 1-2 (1-0). Rouwmaat 1-0, Van der Molen 1-1, Nanninga 1-2.
Overdinkel - De Tubanters 4-1 (2-0). Klein Robbenaar 1-0 en 2-0, Van Eiken 2-1, Schipper 3-1, Sen 4-1.
Buurse - EMOS 3-1 (0-1). Van Stralen 0-1, Onland 1-1, Onstein 2-1, J. Bomkamp 3-1.
Erix - Aramea 4-0 (1-0). Van Ittersum 1-0. Rowan Weenink 2-0, L. Weenink 3-0, R. ten Have 4-0.
Rekken - KSV 3-0 (0-0). Vos 1-0, Konninger 2-0, Vos 3-0.
BSC Unisson - Rietmolen 2-1 (0-1). K. ter Braak 0-1, Ratering 1-1, Klein Poelhuis 2-1.

Vierde klasse C
Terborg - AD’69 2-0 (1-0). Graafland 1-0, Berendhaus 2-0.
SVGG - MEC 3-2 (0-0). Höfkes 0-1, Sessink 1-1 en 2-1, Berenschot 2-2, Wensink 3-2.

Vierde klasse G
Haarle - Holten 1-4 (1-1). Wagenaar 1-0, Martens 1-1, Koerkamp 1-2, Hofman 1-3, 1-4.
ABS - Hector 2-3 (1-1). 0-1 (e.d.), Stegink 1-1 en 2-1, Jimenez 2-2, Ter Elst 2-3.
Markelo - Nieuw Heeten 1-1 (1-1). Jansen 1-0 (pen.), 1-1.
GFC - Enter 4-0 (0-0). Schnieder 1-0 en 2-0, Siegers 3-0, Moormann 4-0.

Vijfde klasse A
Langeveen - FC Berghuizen 2-5 (0-2). Agterbos 0-1, Heskamp 0-2, Kortink 0-3, Waaijer 1-3, Heskamp 1-4, Schröder 2-4, Agterbos 2-5.
FC ‘t Centrum - La Première 1-5 (1-2). Spin 0-1, Adrovic 1-1, Sanchez Torres 1-2 en 1-3 (pen.), Krüzen 1-4, K. Kuipers 1-5.
Fleringen - SVV’91 8-4 (5-1). Schepers 1-0, Poppink 2-0 en 3-0, Hayta 3-1, Schepers 4-1, D. Koopman 5-1, J. Heithuis 6-1, Yilmaz 6-2 en 6-3, Poppink 7-3 en 8-3, Hayta 8-4.
DTC’07 - Vosta 10-1(4-0). Tebbe 1-0, Scholte Lubberink 2-0, Tebbe 3-0, Olde Keizer 4-0, Trap 4-1, Tebbe 5-1, Huusken 6-1, Olde Keizer 7-1 en 8-1, Scholte Lubberink 9-1 en 10-1.
TVV - Manderveen 2-4 (2-2). Sari 1-0 en 2-0, W. Wesselink 2-1, Huisstede 2-2, Webbink 2-3, W. Wesselink 2-4.
Heracles - Phenix 11-0 (4-0). Van der Heijden 1-0, Quentemeijer 2-0, Meijer 3-0, Van der Heijden 4-0, Keizers 5-0 en 6-0, Hoekstra 7-0 en 8-0, Dollekamp 9-0, Meijer 10-0, Quentemeijer 11-0.
De Lutte was vrij.

Vijfde klasse B
DEO - GSV’63 2-3 (1-2). Daalwijk 0-1 en 0-2, Graaskamp 1-2 en 2-2, Besselink 2-3.
SVBV - Diepenheim 0-4 (0-1). Haafkes 0-1, M. Jansen 0-2, Elderink 0-3, G. Haan 0-4.
Lochuizen - Neede 1-3 (0-1). Vrielink 0-1, Jerusalem 1-1, Radstake 1-2, Vos 1-3.
EGVV - Haarlo 2-2 (2-1). Harmsen 0-1, Hilhorst 1-1, Jelle Klein Braskamp 2-1, Mengerink 2-2.
Bornerbroek - Bentelo 0-1 (0-0). Schutte 0-1.
Hoeve Vooruit - Haaksbergen 3-1 (0-1). Fukkink 0-1, Karnebeek 1-1, R. Velthuis 2-1, Ten Thije 3-1.

Amateurvoetbal