Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 13 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Volledig scherm
Stevo wint met 1-0 van TVC 28 © Orangepictures

Eerste klasse E

Stevo – TVC’28 1-0 (0-0). Nieuwmeijer 1-0.
De Zweef – RKHVV 1-4 (0-3). Rekmans 0-1 en 0-2 (pen.), Bosch 0-3. Ten Dam 1-3 (pen.), Rekmans 1-4. 
Rigtersbleek – Orion 1-4 (1-1). Beers 0-1, Vinke 1-1, Alberts 1-2, Langeveld 1-3, Alberts 1-4.
FC Winterswijk – Tubantia 4-0 (3-0). Nijland 1-0, Sabotic 2-0, Wonnink 3-0, Rensink 4-0.

Tweede klasse J

FC Suryoye Mediterraneo – ATC’65 5-0 (1-0). El Badey 1-0, Lallouchen 2-0 (pen.) en 3-0, Abouzeid 4-0, Said 5-0.
Barbaros – Columbia 1-2 (1-2). Bilen 1-0, Van Lohuizen 1-1 en 1-2.
Eilermark – Vogido 4-1 (1-1). Meziani 1-0, Keizers 1-1, De Vries 2-1, Nicolaas 3-1, Jonkers 4-1.
WSV – Achiles’12 4-2 (2-2). Scholten 0-1, Oduguwa 1-1, Wilens 1-2, Tekay 2-2, Schaufeli 3-2, Oduguwa 4-2.
SDC’12 – Bon Boys 3-2 (2-1).  Mensink 1-0, Schulte 2-0, Veldhuis 2-1, Van der Velden 3-1, Van Ek 3-2.
BWO – NEO 1-3 (0-1).Ten Tusscher 0-1, Van den Heuvel 1-1, Ten Tusscher 1-2, Stam 1-3

Derde klassse A

Saasveldia - Luctor et Emergo 3-3 (2-1). Oosterik 1-0, Robin Rikkert 2-0, Bakker 2-1, Sjors Kenkhuis 3-1, Vos 3-2, Schorn 3-3.
Reutum - Grol 2-0 (0-0). Brunninkhuis 1-0, Morskieft 2-0.
De Tukkers - WVV’34 1-2 (1-1). Visschedijk 1-0, Horstink 1-1 en 1-2.
TVO - MVV’29 0-4 (0-1). Maik Ottink 0-1 (eigen doelpunt), Cas Oude Avenhuis 0-2, Oerbekke 0-3, Kamphuis 0-4.
Losser - RSC 5-1 (1-1). Hobbelink 0-1, Volker 1-1, Bonte 2-1, 3-1 en 4-1, Gering 5-1.
LSV - Avanti W. 0-6 (0-2). Berends 0-1, Jager 0-2, Hofte 0-3, Wellink 0-4, Ungerer 0-5 (pen.), Jager 0-6.
Borne - DSVD 4-0 (2-0). Pieterson 1-0 en 2-0, Snippers 3-0, Van de Worp 4-0.

Derde klasse C

HC’03 - FC Trias 3-4 (3-1). Evers 1-0, Van Doren 2-0 en 3-0, Hofman 3-1, Te Bogt 3-2, Koenders 3-3 (eigen doelpunt), Menno Stemerdink 3-4.

Vierde klasse A:

Juventa ’12 – Delden 0-5 (0-2).  Scott Wold 0-1 en 0-2, Vreriks 0-3, Sven Wold 0-4, Lutke Willink 0-5.
De Tubanters 1897 – UD Weerselo 1-1 (0-0). Meckelenkamp 0-1, Kroeze 1-1.
Fleringen – EMOS 2-1 (0-1).  Kosters 0-1, Poppink 1-1, Stopel 2-1.
Oldenzaal – KOSC 0-2 (0-1). Oortman 0-1, Harperink 0-2.
Almelo – Vasse 3-1 (2-1). Schorn 1-0, Schuurman 1-1, Olijnyk 2-1, Karki 3-1.
Rood Zwart – Sportclub Overdinkel 1-2 (0-0). Klein Robbenaar 0-1, Rozema 0-2, Daan Exterkate 1-2. 
AVC La Première – Sportlust Vroomshoop 4-1 (1-1).  Van Straaten 1-0, Jozic 1-1, Bolhoeve 2-1, Van Straaten 3-1 en 4-1.

Vierde klasse B:

Markelo – Buurse 6-2 (2-2). Stege 1-0, Koenderink 1-1, Scholten 1-2, Kuipers 2-2, Bloemen 3-2 en 4-2, Kuipers 5-2, Warmelink 6-2.
Hector – Hoeve Vooruit 1-2 (1-2). Karnebeek 0-1, Hobbenschot 0-2, Kolbe 1-2.
FC Eibergen – Neede 0-2 (0-1). Ten Barge 0-1, Reesink 0-2.
Rietmolen – Diepenheim 2-1 (1-1). Gerritsen 0-1, Te Rietmole 1-1, Vrielink 2-1.
VIOS Beltrum – UDI 2-6 (0-5). Van Weersel 0-1 en 0-2, Van der Molen 0-3, Van Weersel 0-4, Nanninga 0-5, Van Weersel 0-6, Groot Kormelink 1-6, Helmers 2-6.
VV Twenthe – Victoria ’28 afgelast.

Vierde klasse C

HMC’17 - MEC 5-1 (3-1). Kroeze 1-0, Sasse 2-0, Kamping 3-0, Maas 3-1, Klein Holkenborg 4-1, Diekman 5-1.
KSV - Ulftse Boys 1-1 (0-0). Gerritsen 0-1, Van de Wolfshaar 1-1.
GWVV - Meddo 3-3 (1-1). Klompenhouwer 1-0, Te Molder 1-1, Wissing 2-1, De Neling 3-1, De Keyzer 3-2 en 3-3.
Etten - AD’69 2-2 (1-0). Mullink 1-0 en 2-0, Scholten 2-1, Bauhuis 2-2 (pen.).

Vierde klasse G

Holten - Haarle 4-1 (2-0). Martens 1-0, 2-0 en 3-0, Van der Hulst 4-0, Veldkamp 4-1.
Enter - Broekland 2-1 (0-1). Schutte 0-1, Wolters 1-1, Lubbers 2-1.

Vijfde klasse A

Vosta - Manderveen 3-0 (0-0). Radomille 1-0, Vorgers 2-0, Van Nierop 3-0.
Bornerbroek - De Lutte 0-9 (0-5). Koertshuis 0-1, Ter Brake 0-2, W. Roord 0-3, L. Roord 0-4, W. Roord 0-5 en 0-6, Rosink 0-7, Ter Brake 0-8, Grashof 0-9.
Langeveen - Phenix 6-0 (2-0). Lohuis 1-0, Leus 2-0, Snijders 3-0, Van de Aast 4-0, Mensen 5-0, Leus 6-0.
Bentelo - FC ‘t Centrum 2-4 (1-2). Ter Avest 1-0, Asmir Pljakic 1-1 en 1-2, Anko Pljakic 1-3, Ter Avest 2-3, Anko Pljakic 2-4.
TVV - Zenderen Vooruit afgelast.
DTC’07 - SVV’91 gestaakt na 43 minuten bij een 2-1 stand. Huusken 1-0, Olde Keizer 2-0, K. Hayta 2-1 (pen.).

Vijfde klasse B

DEO - Haarlo 6-2 (3-0). Graaskamp 1-0, Van Veenendaal 2-0, Graaskamp 3-0 en 4-0, Tackenkamp 5-0, Willems 5-1, Olthaar 5-2, Graaskamp 6-2.
Rekken - Zelhem 9-2 (2-0). Buunk 1-0, Roos 2-0, Konniger 3-0, Stokkers 4-0, Roos 5-0, Konniger 6-0, De Vries 6-1, Vos 7-1, 8-1 en 9-1, Teunis 9-2.
Erix - Bredevoort 0-1 (0-1). Van Vreeswijl 0-1.
GSV’63 - EGVV 2-3 (1-1). Jelle Klein Braskamp 0-1, Holtkamp 1-1 en 2-1, Jari Klein Braskamp 2-2, Hilhorst 2-3.
Lochuizen - Haaksbergen 1-3 (1-1). Jerusalem 1-0, Timmers 1-1 en 1-2, Gevelaar 1-3.
Wolfersveen - Vosseveld 2-1 (1-0). Moens 1-0, Krabben 1-1, Boerkamp 2-1.

Amateurvoetbal