Volledig scherm
Twenthe Goor v Hector L+R Christiaan Jimenez (Hector) in duel met Bart Bekhuis (Twenthe) Foto Orange Pictures / Marcel ter Bals © Orangepictures

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal (zondag)

ENSCHEDE - Nog een paar speelrondes te gaan in 2019. Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de competitiewedstrijden die op zondag 8 december in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld. Blijf de pagina verversen voor updates.

Eerste klasse E

Zaterdag:
Rigtersbleek – Stevo 0-5 (0-3). Plegt 0-1, Harmelink 0-2, N. Wigger 0-3, Reinerink 0-4, Steggink 0-5.

Zondag:
Rohda Raalte – FC Winterswijk 0-0.
Tubantia – TVC’28 1-0 (0-0). Albertus 1-0.
Voorwaarts – De Zweef 4-0 (1-0). Schotman 1-0 en 2-0, Timmermans 3-0, Grieving 4-0.

2e klasse J

ATC’65 – Wijhe’92 1-1 (1-0). Lubberink 1-0, Elshof 1-1.
Achilles’12 – NEO 2-2 (0-1).Brunninkhuis 0-1, Spoler 0-2, Harberink 1-2, Scholten 2-2.
Barbaros – BWO 5-2 (1-2). De Graaf 0-1, Fahad Saadi 1-1, Bouwhuis 1-2, Bilen 2-2, Avsar 3-2, Cinar 4-2, Avsar 5-2.
Bon Boys – Schalkhaar 0-2 (0-1). Hullegie 0-1, Klopman 0-2.
Vogido – WSV 2-0 (0-0).  Johannink 1-0, Wiggers 2-0.
SDC’12 – FC Suryoye-Mediterraneo 1-2 (0-1). Iallouchen 0-1, Kosters 1-1, Hanna 1-2.
Columbia – Eilermark afgelast.

Derde klasse A

WVV’34 - Luctor et Emergo 4-0 (3-0). Aarnink 1-0, Gijs Pierik 2-0, Hamoudi Jaafil 3-0, Mahmoud Jaafil 4-0.
Grol - De Tukkers 2-3 (1-1). Huisman 0-1, Berentsen 1-1, Visschedijk 1-2, Velthof 1-3, Porskamp 2-3.
DSVD - Reutum 1-4 (0-3). Wout Mensink 0-1, Brunninkhuis 0-2, Stijn Slaghekke 0-3, Wout Arkink 1-3, Stijn Slaghekke 1-4.
LSV - TVO 2-1 (1-0). Bekkers 1-0, Groothuis 1-1, Teggeler 2-1.
MVV’29 - Losser 6-0 (2-0). Oerbekke 1-0, Cas Oude Avenhuis 2-0, Oerbekke 3-0, Kamphuis 4-0, Stan Oude Avenhuis 5-0 en 6-0.
Avanti W. - RSC 4-1 (1-1). Carlos Scholtens 1-0, Thom Siemerink 1-1, Jager 2-1, Hofte 3-1 en 4-1.
Borne - Saasveldia 0-5 (0-1). Dennis Rikkert 0-1, Sjors Kenkhuis 0-2, Oosterik 0-3 en 0-4, Papenburg 0-5.

Derde klasse C


FC Trias - Doetinchem 5-0 (1-0). Hofman 1-0, Houwers 2-0, Hofman 3-0 en 4-0, Menkehorst 5-0.

Vierde klasse A:

De Tubanters 1897 – Almelo 1-2 (1-1). Karki 0-1, Madueno 1-1, Rolefes 1-2.
Juventa ’12 – Fleringen 2-1 (0-0). Meen 0-1, Van Brouwershaven 1-1, Bruns 2-1.
Sportlust Vroomshoop – Vasse 2-2 (2-2). Daan Haarhuis 0-1, Jozic 1-1, Daan Haarhuis 1-2 (pen.), Spoor 2-2.
UD Weerselo – Rood Zwart 4-2 (3-1). Plegt 1-0, Zwiers 2-0 (pen.), Uit het Broek 3-0, Hudepohl 3-1, Plegt 4-1, Raymond Kenkhuis 4-2.
Delden – KOSC 2-5 (1-1). Lutke Willink 1-0, Leussink 1-1, Harperink 1-2, Nijhuis 1-3, Weierink 1-4, Lutke Willink 2-4, Huusken 2-5.
EMOS – Oldenzaal afgelast.
Sportclub Overdinkel – La Première afgelast.

Vierde klasse B:

Victoria ’28 – Neede 2-2 (1-0). Kokkeler 1-0, Joppe Smit 1-1, Ordelmans 1-2, Kamphuis 2-2.
Twenthe Goor – Hector 1-1 (1-0). Jeurlink 1-0, Wenderman 1-1.
UDI – BSC Unisson 3-2 (2-0). Smit 1-0, Lever 2-0, Wissink 2-1, Smit 3-1, Ratering 3-2.
Hoeve Vooruit – FC Eibergen 3-2 (1-2). Temmink 1-0, (pen.) Smeenk 1-1, Slaats 1-2, Karnebeek 2-2, Westendorp 3-2.
Buurse – VIOS Beltrum 0-2 (0-0). Helmers 0-1, Wiegerinck 0-2.
Markelo – Rietmolen 3-1 (0-1). Piepers 0-1, Slotman 1-1, Bloemen 2-1, Jansen 3-1.

Vierde klasse C:

AD ’69 – Meddo 1-0 (0-0). 1-0 (e.d.).
MEC - KSC Vragender afgelast.

Vierde klasse G:

Enter – Nieuw Heeten 1-0 (1-0). Nijenhuis 1-0.
Haarle – Hoonhorst 2-0 (0-0). Neulen 1-0, Wagenaar 2-0.
Broekland – Holten 2-1 (1-1). Booijink 1-0, Martens 1-1, Holleboom 2-1.

Vijfde klasse A

Bornerbroek – Bentelo 0-5 (0-2). Bos 0-1 en 0-2, Schutte 0-3, Wilmink 0-4 en 0-5.
Hengelo – Langeveen 0-1 (0-0). Schröder 0-1.
Phenix – FC ’t Centrum 1-3 (0-2). Islamovic 0-1, Aslan 0-2, Lars Bijsterbosch 1-2, Leferink 1-3.
Zenderen Vooruit – SVV ’91 1-2 (1-1). Besselink 1-0, Canbay 1-1, Jarbandhan 1-2.
Manderveen – DTC ’07 afgelast.
TVV – Vosta afgelast.

Vijfde klasse B:

DEO – Erix 3-2 (0-2). Ten Have 0-1, Spekschoor 0-2, Graaskamp 1-2, 2-2 en 3-2.
Haaksbergen – Rekken 2-3 (0-2). Vos 0-1, Tankink 0-2, Timmers 1-2, Evers 2-2, Vos 2-3
Haarlo – Lochuizen 6-3 (2-2). Mengerink 1-0, Ten Elsen 1-1, Kuperus 1-2,Radstake 2-2, Wassink 3-2 en Mengerink 4-2 en 5-2, Semmekrot 5-3, Olthaar 6-3.
GSV ’63 – Wolfersveen afgelast.
EGVV – SVBV afgelast.

Amateurvoetbal